Zavrieť

Porady

stekajuci pes

V jednom byte maju psa. Majitelia su cely den prec, a za ten cas, od rana az do ich prichodu v popoludnajsich hodinach ten pes v jednom kuse steka.

Bez jedinej prestavky, od ich odchodu az do ich prichodu. To som este nevidel, ze bez prestania moze pes takto dlho stekat a opakuje sa to kazdy jeden den.

Pocut to aj do inych bytov, neda sa pracovat doma, ani spat po nocnej, uz je to na nervy.

Ze nezachripne alebo nestrati hlas ten pes. Kedze nie je noc, ani policiu nemozeme volat, lebo nerusi nocny klud, ale je to trapenie aj pre toho psa a aj ludi naokolo.

Ako to riesit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Co na to majitelia? Vedia vôbec o tom že šteká? ja mam tiež psa, a netuším čo robí ked som preč. Preto som sa pýtala susedov, či nevystraja. Povedali, že si nevšimli že nejakeho mam. Ale chcem tým povedať, že možno ani nevedia, kym im to niekto nepovie... Ak su normálni, budu sa to snažiť vyriešiť.

    judit.esam je offline (nepripojený) judit.esam

    judit.esam
    Tiež si myslím, že by ste sa mali, s majiteľmi nijako dohodnúť. Normálnou cestou, a nie s nervami.. väčšine psíkov sa dá tento zlozvyk odnaučiť.. ale možno majiteľ ozaj nevi, že ten pes šteká.. treba byť ľudský a skúsiť sa porozprávať..
    Wotan nuz, ist na sud kvoli stekaniu ? Pozname slovenske sudy...
    jslancik čo už, keď guľovnicu (resp. gule) na iné riešenie nemáš

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.