Zavrieť

Porady

Ako odstranit igelit z uz z primurovanej vane?

dnes sme chceli zasilikonovat boky na vani a zistili sme ze murar vanu primuroval aj s ochrannou foliou- pravdepodobne ten silikon nebude drzat.. Kedze je to natesno nejde to moc dole... Co s tym?
3 komentárov     zbaliť
buchač To by chcelo vidieť...
afrikánka ...ja by som najprv na kúsku igelitu vyskúšala, či silikón drží, ak áno, tak by som to riskla. Nie, blondína som neni...
lujza.j Murar je kde?! Nech to pride strhnut.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Keď už je vaňa primurovaná aj s ochrannou fóliou, tak rezákom :https://www.google.sk/?client=firefo...+cut&gfe_rd=cr
    tesne pri stene ochrannú fóliu narezať a potom strhnúť. Na čistú plochu potom naniesť silikón. Bežne sa to tak robí. Určite by ste neboli radi, keby murár poškodil vaňu.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Rezakom to snad skusal?!a murar je retardovany,ze by poskodil vanu....neviem o tom,ze by som si napr.folie z platovych okien davala dole ja....aj ked v mojom pripade by to nebol problem...
    sosak Pri zahladzovaní omietky by po kontakte hladítka spolu s omietkou, prípadne s montážnym lepidlom došlo k poškriabaniu vane. preto tam murár nechal ochrannú fóliu. Je to úplne bežná prax a neurážaj, retardovaný je niekto iný a nie murár.
    lujza.j Ja som napisala...ze to mal davat dole skor....dokonci robotu...uschne a da dole....ja som napisala ,ze to poskodi ale ty?!och...
      zbaliť

    Ako odstranit igelit z uz z primurovanej vane?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.