Zavrieť

Porady

Nove plastove okna?

Dobry den.

Chystame sa menit plastove okna. Chcela by som sa opytat ci nemate niekto referencie na firmu AV byvanie v Kosicach? Neviem sa rozhodnut medzi dvoma cenovymi ponukami. Salamander SL 76 a Rehau Euro 70. Mate niekto tieto okna? Ste snimi spokojni? Ako dlho ich mate?

Dakujem
5 komentárov     zbaliť
buchač To je čo za firmu AV ?
Na Luníku II ???
Ty chceš referencie na firmu, ktorá nemá vlastnú stránku a pomaly ju ani Google nepozná ?
Pfúúúú....
ivka70 Pozna: http://www.kamdomesta.sk/kosice/dom-...ere/av-byvanie
buchač ivka...toto som našiel aj ja..

Našiel som aj niečo iné....ale to nemá význam.
Ja by som do tej firmičky proste nešiel a punktum.
viktorrria Co ine si nasiel? Pytam sa na firmu AV byvanie, lebo pan posobi maximalne seriozne a profesionalne. Len som chcela nazor od niekoho, komu okna montovala tato firma. Pytam sa prave preto lebo sa nicoho na nete neviem dopatrat.
misoft Nuž neviem, neviem. Firme, ktorá sídli v obytnom paneláku https://www.google.sk/maps/@48.71815...7i13312!8i6656 by som totálne neveril. Ich činnosť (pravdepodobne! spočíva v tom, že prídu, odmerajú a ZADAJÚ zákazku na výrobu do Poľska. Okná sa dovezú rovno z Poľska, zoberie dvoch maníkov, lebo zavolá inú firmičku a namontujú. O kvalite radšej pomlčím.
A dôveryhodnosť? I ja sa viem nahodiť do obleku, učešem sa, začnem rozprávať rozprávky, ako to sa dá urobiť, zobrať prachy a napokon bude z toho prd....
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa bodov

Čaj je offline (nepripojený) Čaj

Čaj
Určite by som všetkým odporučil, aby pred kúpou riadne prešli to od akej firmy okna kupujú, pretože rozhodne nie je okno ako okno a nie je nič horšie ako keď sa investuje veľa peňazí do niečoho zlého. Odporučil by som všetkým, aby pozerali na profil okná poprípade z akého dreva okná sú, na tip skla atp. Sám viem, že výber okien je zdĺhavý, ale ma to za to stálo. Už som si myslel, že mám okná vybraná a nakoniec som na poslednú chvíľu nechal okná vyrobiť u vekry, nevedel som že u nás taká firma tiež je, tak som to dopýtal nakoniec všetko u nich a je to ok. Ale vždy je to o oknu a jeho špecifikácií.
misoft Ty sleduješ aj dátumy príspevkov, na ktoré reaguješ? Pretože odpovedáš 7,5 roka neskoro!!!!

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.