Zavrieť

Porady

Ako prestať fajčiť?

Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
Rada by som skončila s týmto zlozvykom, ale je to asi nad moje sily.
fajčim asi 20 rokov , už by bolo naozaj načase s tým končiť. Kúpila som si naplaste Nicorette, poctivo lepím už tretí deň. prvý deň 4 cigarety, 2 den 2 cigarety, dnes jedna s veľkými výčitkami svedomia, že som slaboch.
Ak mate skúsenosti poradte, čo mám robiť keď mám pocit, že si musím zapáliť? Strašne mi chýba cigareta ráno pri káve, po dobrom obede.
Je to fakt veľmi tažké. Ako ste to prekonali?
Za každú radu ďakujem.
Cila
Usporiadat
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Elena Navrátilová


Nikto nemá chuť sa s niečim zdôveriť? Tak Vás zdravím a prajem veeeľa pevnej vôle.
Nie je čím sa chváliť Denne 5-6 ks, ale už sa blíži 0 ks
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ALDA
Nie je čím sa chváliť Denne 5-6 ks, ale už sa blíži 0 ks
Ak sa Ty nemáš čím chváliť, tak ja Ťa chválim. Koľko fajčiarov Ti teraz v kútiku duše závidí, že máš pevnú vôľu a počet nezvyšuješ. Cilka ak sem nazrie, bude veľmi so mnou súhlasiť. A ja ako obyčajne. Prestali priedušky otravovať, tak otravuje tabáček. Ale menej ako dve, to naozaj nezvládam. Nech robím čokoľvek. Ja vidím tú O, že sa motá niekde pri Venuši.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danilka, Venuša je momentálne pri Tebe. Čo Ty na to? Vôbec nepochybujem, že Cilka tu nazrie. To opakovane priznávam, že aj ja by som nebola taká hrdinka, aby som sa priznala. Možno ale záleží na partii, ktorá sa tu schádza. Možno by som to dokázala aj ja ako Alduška, Ty a aj Eulália a ostatné, ktoré sú odvážne a napíšu. Ja to veeeľmi oceňujem. Popozerám voľajáku odmenu pre všetkých,kotrí to skúšajú a nevzdávajú.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová



Dúfam, že motivačne.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Chcem sa spýtať,Cilka asi používala tie náplaste proti fajčeniu,ako to pomáha?Nebolo ti od toho zle?Ako si to cítila.Ja som sa rozhodla,že skúsim nefajčiť,ale musím si niečim pomôcť,lebo inak by som to nezvládla.Je mi až do plaču za ňou,mojou kamarátkou cigaretkou,ktorá bola vždy naporúdzi a vždy ma utíšila,potešila a čo ja viem ešte čo.Ja fajčím 6 cigariet denne,ale myslím si že je to to isté ako keby som fajčila 20 ks.Fajčím už zo 30 rokov a tých 6 cigariet mi bude chýbať a hrozne.Neviem či to zvládnem.Momentálne sa zle cítim,mám problém so žalúdkom a to ma prinútilo, niečo už konečne urobiť.Ja som dosť depresívna osoba,tak o to to bude ťažšie.A tie žuvačky nepomáhajú?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
vema
Chcem sa spýtať,Cilka asi používala tie náplaste proti fajčeniu,ako to pomáha?Nebolo ti od toho zle?Ako si to cítila.Ja som sa rozhodla,že skúsim nefajčiť,ale musím si niečim pomôcť,lebo inak by som to nezvládla.Je mi až do plaču za ňou,mojou kamarátkou cigaretkou,ktorá bola vždy naporúdzi a vždy ma utíšila,potešila a čo ja viem ešte čo.Ja fajčím 6 cigariet denne,ale myslím si že je to to isté ako keby som fajčila 20 ks.Fajčím už zo 30 rokov a tých 6 cigariet mi bude chýbať a hrozne.Neviem či to zvládnem.Momentálne sa zle cítim,mám problém so žalúdkom a to ma prinútilo, niečo už konečne urobiť.Ja som dosť depresívna osoba,tak o to to bude ťažšie.A tie žuvačky nepomáhajú?
Mne pomohla táto téma. Fajčila som denne krabičku. Teraz mi síce vystačia dve cigaretky, ale moja cesta k vytúženej abstinencii je samý kameň, kaluž a križovatka. Pridaj sa, a možno nám to pôjde opäť o niečo ľahšie. Je tu síce v posledných dňoch pusto, ale verím, že slniečko opäť k nám vyšle nejaký ten lúčik. Takže veľa zdaru.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová



Presne tak ako sa človek učí, treba sa aj odúčať. Pomaličky, pomaly. Ja som začala po psychickej stránke na sebe pracovať. Najprv som sa vnútorne presviedčala, že nechcem fajčiť. Presne tak ako keď niečo pestujete.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová



Takto Vám tu 17-nástky vykyvkám. Niekoľkokrát do dňa.
0 0
Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
vema
Chcem sa spýtať,Cilka asi používala tie náplaste proti fajčeniu,ako to pomáha?Nebolo ti od toho zle?Ako si to cítila.Ja som sa rozhodla,že skúsim nefajčiť,ale musím si niečim pomôcť,lebo inak by som to nezvládla.Je mi až do plaču za ňou,mojou kamarátkou cigaretkou,ktorá bola vždy naporúdzi a vždy ma utíšila,potešila a čo ja viem ešte čo.Ja fajčím 6 cigariet denne,ale myslím si že je to to isté ako keby som fajčila 20 ks.Fajčím už zo 30 rokov a tých 6 cigariet mi bude chýbať a hrozne.Neviem či to zvládnem.Momentálne sa zle cítim,mám problém so žalúdkom a to ma prinútilo, niečo už konečne urobiť.Ja som dosť depresívna osoba,tak o to to bude ťažšie.A tie žuvačky nepomáhajú?
Už som sa Vám dlho neozvala, sledujem tému a strašne Vám fandím.
Nemám sa čím chvaliť, fajčím raz 10, inokedy 8, sú dni že až 20ks.Vtedy som zo seba hotová a slúbim, že už to viac nespravím. Náplaste pomohli na začiatku veľmi. Mám ešte komplet sadu , ale som ich už nepoužila.
Elenke aj ostatným veľká vďaka za podporu. Majú 100% pravdu v tom, že to musíš prekonať len silnou vôlou inač Ti nič nepomôže. Ja to skúšam tak potichu, nedarí sa mi, to musím priznať. Ste úžasné kamarátky , dúfam, že sa raz budem môcť aj ja pochvaliť.
Cila
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nehnevaj sa na seba, nerieš to cez "neúspech" ale presne opačne. Pochváľ sa, že je to menej ako pred mesiacom. A hlavne zaspávaj spokojná s vďakou za dnešný deň a ráno vstávaj s presvedčením: dnes to dokážem, dnes vydržím na x cigaretách. / x= 5 až 8 ? /
Dúfam, že to nevzdáš, cmuk
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Cila
Už som sa Vám dlho neozvala, sledujem tému a strašne Vám fandím.
Nemám sa čím chvaliť, fajčím raz 10, inokedy 8, sú dni že až 20ks.Vtedy som zo seba hotová a slúbim, že už to viac nespravím. Náplaste pomohli na začiatku veľmi. Mám ešte komplet sadu , ale som ich už nepoužila.
Elenke aj ostatným veľká vďaka za podporu. Majú 100% pravdu v tom, že to musíš prekonať len silnou vôlou inač Ti nič nepomôže. Ja to skúšam tak potichu, nedarí sa mi, to musím priznať. Ste úžasné kamarátky , dúfam, že sa raz budem môcť aj ja pochvaliť.
Cila
Ďakujem Cilka za ohlas. Vydrž a budeš sa mať čím chváliť. Veľké cmuk.:p
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

Prikladám nejaké materiály stiahnuté z netu..

a moc vám všetkým držim palce, je to super, že hlavne chcete niečo urobiť a bojujete snáď jeden z najťažších bojov, a to boj so sebou, či fajčiť, alebo nie.. vydržte
0 0
pravek pravek

pravek je offline (nepripojený) pravek

pozorne som si prečítal vaše články je cítiť, že niekto to myslí aj vážne, neviem či sa skrýva za tým všetkým len túžba alebo aj cieľ, lebo inak moji milí môžete robiť čokoľvek a je vám to nanič, tiež som fajčil (hulil) len tak, ale prečo na to som v podstate neprišiel, snáď preto, že to bolo moderné, vzdorujúce proti predsudkom, vyniknúť inak ako iní, až do istého času, musí dospieť čas a musíte si uvedomiť, že čo je pre vás prioritou, skúste sa pozrieť okolo seba a budete vidieť ľudí, ktorí chcú ale nevedie vtedy sa rozhodnite kde sa chcete postaviť Vy, pred rokmi som zistil aj já na, ktorú stranu sa postasviť a čudujsa začalo sa mi aj dariť, preto ďalej nemá cenu niečo rozoberať. Útechu myslím nepotrebujete ale ani hľadanie dôvodov pre ktoré to nejde. Niekto tu písal o PEVNEJ VÔLE, mal pravdu.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
pravek
pozorne som si prečítal vaše články je cítiť, že niekto to myslí aj vážne, neviem či sa skrýva za tým všetkým len túžba alebo aj cieľ, lebo inak moji milí môžete robiť čokoľvek a je vám to nanič, tiež som fajčil (hulil) len tak, ale prečo na to som v podstate neprišiel, snáď preto, že to bolo moderné, vzdorujúce proti predsudkom, vyniknúť inak ako iní, až do istého času, musí dospieť čas a musíte si uvedomiť, že čo je pre vás prioritou, skúste sa pozrieť okolo seba a budete vidieť ľudí, ktorí chcú ale nevedie vtedy sa rozhodnite kde sa chcete postaviť Vy, pred rokmi som zistil aj já na, ktorú stranu sa postasviť a čudujsa začalo sa mi aj dariť, preto ďalej nemá cenu niečo rozoberať. Útechu myslím nepotrebujete ale ani hľadanie dôvodov pre ktoré to nejde. Niekto tu písal o PEVNEJ VÔLE, mal pravdu.
Ach jaj. Ani si nevieš predstviť ako veľmi ja, zblúdilec, tú útechu potrebujem.A keď nie útechu, aspoň dievčence. Lebo v istej chvíli som mala pocit, že nie som doma. Že som u susedov. A tí sa len hádajú a blbnú a už už sa aj k rozvodu schyľovalo.A keďže technika tuším ešte mešká, a nič nie je preblokované, odblokované,a či čo to bude pre nás, milovníkov nielen odbornosti, ale aj poklesníkov a nespratníkov, tak sa vytešujem, že som tu a dúfam, že ešte dlho budem. Pokec o fajčení pre dnešok od radosti, že tu nie je žiaden zámok obetujem.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Danilka, som rada, že sa ozývaš, stále držím palčeky.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Danilka, nás nedogóňat!
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Zatiaľ bojujem,ale bolí to.Teraz neviem,kedy asi prestanem mať chuť si zapáliť.Kdo prestal fajčiť,ako dlho to trvá?Snažím sa na to nemyslieť,zamestnávam sa stále niečim,aby som na to nemyslela,ale poviem vám,je to ťažké.Moje spolubojovníčky,viete o čom tu píšem,pravda?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

vema
Zatiaľ bojujem,ale bolí to.Teraz neviem,kedy asi prestanem mať chuť si zapáliť.Kdo prestal fajčiť,ako dlho to trvá?Snažím sa na to nemyslieť,zamestnávam sa stále niečim,aby som na to nemyslela,ale poviem vám,je to ťažké.Moje spolubojovníčky,viete o čom tu píšem,pravda?
Ja tiež viem o čom píšeš. Každým dňom je chuť na cigaretu menšia. Každou minútou, hodinkou. Hovorí sa že kritických je 6 týždňov. Ja som to ale tak presne nerátala. Jednoducho som bola vnútorne presvedčená, že nechcem fajčiť. Potom to už ide fajn. Držím palce k takému istému vnútornému presvedčeniu.
0 0
ivetaf ivetaf

ivetaf je offline (nepripojený) ivetaf

Ja som sa tiež rozhodla prestať s fajčením, pretože som cítila, že veľmi kašlem a cigarety mi nerobia dobre, fajčím už 25 rokov. Môj otec bol veľmi tuhý fajčiar fajčil denne okolo 60 cigariet a dostal rakoviny hrtana, vybrali mu z zhrdla všetko, odvtedy má v hrdle dieru a nevie rozprávať, manžel mi vždy vraví, že skončím tak ako on. Išla som aj na inzerát , ako prestať fajčiť do 30 minút, dali mi na ruky nejaké drôty a napojili ma na počítač, jeden deň som nefajčila, zaplatila som 900,- Sk ale prestať sa mi nepodarilo. Celý nasledujúci deň som bola ako námesačná, potácala som sa a išlo ma rozhodiť od nervozity. Teraz sa budem sťahovať do novej kancelárie, moja zamestnankyňa nefajčí a skúsim to s náplaťami. Uvidím ako to dopadne.
Držte mi všetci palce, tak ako aj držím palce všetkým tuhým fajčiarom, lebo tak jednoduché je rozprávať o tom ako prestať fajčiť, ale skúsenosť je úplne iná. Veľmi závidím všetkým tým, ktorým sa to podarilo
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ivetaf
Ja som sa tiež rozhodla prestať s fajčením, pretože som cítila, že veľmi kašlem a cigarety mi nerobia dobre, fajčím už 25 rokov. Môj otec bol veľmi tuhý fajčiar fajčil denne okolo 60 cigariet a dostal rakoviny hrtana, vybrali mu z zhrdla všetko, odvtedy má v hrdle dieru a nevie rozprávať, manžel mi vždy vraví, že skončím tak ako on. Išla som aj na inzerát , ako prestať fajčiť do 30 minút, dali mi na ruky nejaké drôty a napojili ma na počítač, jeden deň som nefajčila, zaplatila som 900,- Sk ale prestať sa mi nepodarilo. Celý nasledujúci deň som bola ako námesačná, potácala som sa a išlo ma rozhodiť od nervozity. Teraz sa budem sťahovať do novej kancelárie, moja zamestnankyňa nefajčí a skúsim to s náplaťami. Uvidím ako to dopadne.
Držte mi všetci palce, tak ako aj držím palce všetkým tuhým fajčiarom, lebo tak jednoduché je rozprávať o tom ako prestať fajčiť, ale skúsenosť je úplne iná. Veľmi závidím všetkým tým, ktorým sa to podarilo
Na mňa sa môžeš spoľahnúť. Držím Vám všetkým palce.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať