Zavrieť

Porady

Ako prestať fajčiť?

Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
Rada by som skončila s týmto zlozvykom, ale je to asi nad moje sily.
fajčim asi 20 rokov , už by bolo naozaj načase s tým končiť. Kúpila som si naplaste Nicorette, poctivo lepím už tretí deň. prvý deň 4 cigarety, 2 den 2 cigarety, dnes jedna s veľkými výčitkami svedomia, že som slaboch.
Ak mate skúsenosti poradte, čo mám robiť keď mám pocit, že si musím zapáliť? Strašne mi chýba cigareta ráno pri káve, po dobrom obede.
Je to fakt veľmi tažké. Ako ste to prekonali?
Za každú radu ďakujem.
Cila
Usporiadat
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Zita5
Ja som mala 14 februára 2016 1 rok , čo som prestala fajčiť .Som sa seba hrdá .Verím, že cesta späť je už zarúbaná Fajčila som ......ani nenapíšem,veľa veľa rokov Nepozorovala som na sebe žiadne abstinenčné príznaky, ale využila som chrípku a prestala som fajčiť zo dňa na deň ....jedine čo som si nedokázala predstaviť ...ako budem piť kávu .Hmm pijem kávu a je to v pohode .
Zitka, veď ja som sa zabudla pochváliť a tým pádom aj odmeniť.. Ja som mala 17.2.2016 tri roky.. A tiež som prestala s pomocou chrípky..
3 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Žabinka
Zita5
Ja som mala 14 februára 2016 1 rok , čo som prestala fajčiť .Som sa seba hrdá .Verím, že cesta späť je už zarúbaná Fajčila som ......ani nenapíšem,veľa veľa rokov Nepozorovala som na sebe žiadne abstinenčné príznaky, ale využila som chrípku a prestala som fajčiť zo dňa na deň ....jedine čo som si nedokázala predstaviť ...ako budem piť kávu .Hmm pijem kávu a je to v pohode .
Zitka, veď ja som sa zabudla pochváliť a tým pádom aj odmeniť.. Ja som mala 17.2.2016 tri roky.. A tiež som prestala s pomocou chrípky..
Hm, veľmi dobre, dievčatá. Hlavne, že dýchate, a chrípka ... no nech ...
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať