Zavrieť

Porady

Porada 2017

Vážení ortodoxní poraďáci,
to, že úroveň porady dosiahla svoje dno je len vďaka nám. Postarali sa o to naše nechutné hádky, reakcie na nicky, s ktorými máme vzájomne nevybavané účty z minulosti pre vzájomné urážky. Averzia voči ľuďom, ktorých ani nepoznáme.

Uzatváranie a mazanie tém nie je liek, lebo sa založia vzápätí iné.
LIEKOM JE, ABY SME SI VSTÚPILI DO VLASTNÉHO SVEDOMIA.

Je zbytočné obviňovať Richarda, tak, ako som to robila doteraz aj ja. Stačilo, aby som sa pohrabala v niekoľko rokov dozadu starých príspevkoch a pochopila som, že aj keby sa tu Richard zmenil na dobermana, tak nič nevyrieši.
RIEŠENIE MÁME KAŽDÝ SÁM V SEBE, VO SVOJOM MYSLENÍ.

Veľmi prosím všetkých, ktorí so mnou súhlasia, aby nijako nereagovali na tento príspevok. Nech sa nezmení na preteky o plusové a mínusové body.

Hlavne sa tu nezačnite obhajovať, lebo obhájiť sa treba pred vlastným svedomím a tak, aby sme mali svedomie do budúcna čisté.

Prajem všetkým pokojné nedeľné predpoludnie. Uvarme si všetci kávu a trošku sa zamyslime .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    a čo mladé zutekalo a čo staré nevládalo... Ale myslím, že odtiaľto zutekalo skoro všetko, čo si chcelo zachovať duševné zdravie až na pár splachovacích - ku ktorým sa hlásim

    Hlasovalo 4 pouzivatelov

    Užitočné (4)
    Ing. Ľubomír Janoška, sito, vlado 33, Valcake
    4
    Ing. Ľubomír Janoška
    Navrhujem založiť klub nemínuskovačov.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Hlásim sa za člena
    kopretinka veď si vytvorte miniporadu,nemusíte tu o tom vypisovať a pluskovať........ja zo zásady nie som s nikým v žiadnom "klube" nemôže to potom byť zneužité voči mne...
    Terezia13 aj ja sa hlásim
    Ing. Ľubomír Janoška @kopretinka:
    Toto som nepochopil, ako môže niekto zneužiť, že nedávam mínusky? Tak, že mu ich nevrátim? Aj tak neviem, komu ich mám všetky povracať
    kopretinka hovorím všeobecne o akomkoľvek "klube".......možno tu existuje aj klub vzájomnesipluskujúcichzakaždúhovadinu.
    vlado 33 Mali by ste si rozdávať včielky a prasiatka..... niekedy mi to tu pripadá ako v škôlke.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.