Zavrieť

Porady

Prepis auta

ako mám formulovat podnet na súd,za neprepisanie na d.i.a myslim si ze aj poistovna/AXA/pochybila.S tym ze novy majitel si spravil poistku preco nie od neho vymahaju tie peniaze?ako dosiahnut toho ze ked som este majitelom toho auta,existuje to auto,spz,papiere nech to dotiahne na recyklaciu a tym padom nemusim zaplatit 500 eur.
Naposledy upravil MUCKOPUS : 23.01.17 at 12:30
4 komentárov     zbaliť
Žabinka veď píš poriadne, kto sa má z tvojej otázky vyznať..máš od toho auta dáke doklady? a odkiaľ vlastne vieš, že je auto písané stále na teba???
MUCKOPUS prisiel my list z okresného uradu na zaplatenie pokuty kvoli neplateniu pzp.
Žabinka no vidíš, takže očakávaj ďalšie pokuty z OÚ za STK, EK.. a ak náhodou chodí po diaľnici, tak aj toto.. čiže radšej obetuj 500€, zlikviduj neexistujúce vozidlo, lebo pre teba je neexistujúce, a ďalej už nech si to rieši nezodpovedný kupec.. lebo od r.2008 sa ti toho nazbiera neúrekom..
Žabinka ...mozno ze to auto uz ani neexistuje.. to zistíš len keď pôjdeš na dopravný inšpektorát a popíšeš im situáciu a spýtaš sa čo máš s tým robiť a či auto náhodou niekto neodhlásil.. to ti povedia len tam.. a ak neodhlásil, tak zaplať tých 500€, auto vyradia z evidencie, a ten kto na ňom bude jazdiť pri náhodnej kontrole bude mať problém..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    auto a doklady má kto? ak nový majiteľ, tak problém.. myslím že tých 500 € veľmi rád zaplatíš v tvojej situácii, a čím skôr, tým lepšie.. kto robil/nerobil od roku 2008 STK, EK.. kto platil/neplatil PZP.. nad týmto rozmýšľaj, koľko pokút môže prísť na tvoje meno..
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    MUCKOPUS kupno predajnu zmluvu samozrejme mam,dal som mu splnomocnenie na prepis
    dmc mas v zmluve uvedene ze to vykona kupujuci ? Ak ano tak sa to da ppouzit - -..ale neda sa to pouzit pri neplateni PZP - pretoze to si bol povinny odhlasit ty sam. Treba osobne ist na poistovnu so zmluvou a skusit to vysvetlit
    MUCKOPUS neviem ti poslat ss,......to co si pisal vsetko sedi tzn.novy majitel neprepisal na svoje meno,poistku urcite spravil novu/lebo volal som do poistovne nemam tam ziadnu dlznu ciastku,ziadnu zmluvu/.momentalne urcite neplati poistku a tym padom zobrali majitela podla spz na paradu.buduci tyzden idem dat podnet na Policiu.neviem ci im bude stacit kupno predajna zmluva.chlapikovy som dal splnomocnenie,zaplatil dal som doklady a tymto haslo.ani jeden jediny sek,vyzva proste nic
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.