Zavrieť

Porady

doplatok do min. mzdy

odkial mi program vypocital doplatok do min,. mzdy 7,71 €,????
ked zamestnancec pracuje na 80% úväzok každý pracovný deň teda robí 6 hodín a jeho plat na dekréte predstavuje sumu 339,40 €?????????????????????

sme skola
5 komentárov     zbaliť
ivka70 za ktory mesiac? mal dovolenku? ako ma platene sviatky - ako sucast mesacnej mzdy?
Kellnerova1 dovolenku nemal sviatok 06.01 nám taha ako odpracované
ivka70 PP trval cely mesiac?
standardny tyzdenny pracovny cas mate 37,5 hodiny?
Kellnerova1 ano cely mesiac a prac cas je 37,5 hodín
ivka70 a stupen narocnosti prace ma aky?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tRO je offline (nepripojený) tRO

    tRO
    Minimálna mzda pre r. 2017 je 435 Eur pri plnom 100 % uvazku. Ak má niekto skrátený úväzok, tak sa alikvotne kráti aj zárobok. Treba si skontrolovať, kolko by mal tento pracovník pri 100 % úvazku funkčný plat. Ako škola asi používate základnú tabuľku platových taríf zamestnancov.... je to príloha č. 1 k nariadeniu vlády č 366/2016. Keď je pracovník zaradený tak, že už tabuľka nesplňa parametre minimálnej mzdy a ani s osobným príplatkom či iným výkonnostným nedosahuje pri 100 % uvazku hodnotu MM, tak aj skrátený ju nebude dosahovať, a preto ti vyhadzuje počítač automaticky doplatok do MM. Zadaj konkrétnejšie údaje o pracovníkovi a jeho zaradení. Dufam, ze sa nejedná o učiteľa, lebo tam by k tomuto nemalo dochádzať, oni maju tabuľku OK.

    kimno je offline (nepripojený) kimno

    kimno
    nechcem robit nikomu reklamu ale humanet.sk rieši výplatu mzdy v súlade z §§§§§ ........ za pár drobných a super

    doplatok do min. mzdy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.