Zavrieť

Porady

České Švajčiarsko

Čaute poraďáci
Budúci týždeň sa s priateľom chystáme navštíviť našich českých susedov a veľmi ma zaujala oblasť ktorá sa volá " České Švajčiarsko" hore pri Dečíne. Chceme ísť autom len tak na blint a čo to už som popozerala na nete ale chcem sa opýtať, či ste tam niekto boli a viete z vlastnej skúsenosti odporučiť niečo konkrétne čo by sme nemali zabudnúť navštíviť. Prípadne nejaké tipy na ubytovanie
Ďakujem za každú radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    Ja som tam síce nebola, no možno by som zvážila na tvojom mieste predsa len zarezervovať si nejaké ubytovanie vopred v penzióne alebo kde chceš.. moji rodičia boli minulý týžden v čechách, oni konkrétne v oblasti pri Ledniciach, tiež išli na blink a mali problém s ubytovaním, všetky penzióny boli totiž plné a nakoniec bývali v dosť drahom hoteli, čo potom skrátilo dĺžku ich pobytu...

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Bol som tam, je tam krásne. Odporúčam aj turistiku, sú tam krásne skaly. Sú tam aj kempingy, ale s ubytovaním by ešte nemali byť problémy. Skús pozrieť www.hrensko.cz K miestnej rarite patrí veľký počet čínskych obchodníkov na hraničnom prechode.
    Naposledy upravil Braňo : 11.07.06 at 07:56

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Braňo
    Bol som tam, je tam krásne. Odporúčam aj turistiku, sú tam krásne skaly. Sú tam aj kempingy, ale s ubytovaním by ešte nemali byť problémy. Skús pozrieť www.hrensko.cz K miestnej rarite patrí veľký počet čínskych obchodníkov na hraničnom prechode.
    Pozerala som tú stránku. Aj na základe tých fotiek ma ten kraj zaujal. Chceli sme tam "trepať" aj bicykle ale pozerala som že je tam dosť požičovní tak asi to bude lepšie na nejaké dva dni si ich tam požičať.
    Pozerala som aj ubytko a myslím že ten kraj je dosť veľký a myslím že tam bude dosť aj privátov. Veď ešte pozisťujem. Ideme autom tak nebude problém premiestniť sa kraji. A chcem si aj čo to vytlačiť z netu aby sme mali aspoň základné informácie.

    České Švajčiarsko

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.