Zavrieť

Porady

BISNODE SLOVENSKO, s.r.o.

Má niekto skúsenosti s touto spoločnosťou. Ponúkajú certifikáty za 210EurbezDPH, ako odstúpiť od zmluvy?
Odstúpenie od zmluvy pomôže, aby sme neplatili tých 210eur?
Naposledy upravil svetielko : 13.03.17 at 20:21
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Consultix Zadavatel by to mohol kludne zaplatit, ved 210 eur nie je tak vela za skolne Poucil by sa
    Žabinka mne tiež nedávno volala milá pani, že sme boli vybraní ako dôveryhodná firma na sk, a že má pre mňa certifikát.. mala som akurát nie dobrú náladu, ale povedala som jej slušne že mi je jej certifikát na dve veci.. pani zhrozene, a na aké? tak som sa jej spýtala či to chce v slušnej verzii alebo neslušnej, a pani položila.. ani som s ňou nestihla pokecať..
    Consultix Ja by som chcel od Teba pocut tu neslusnu verziu ))
    kopretinka
    Dav Ja som im vysvetlila, nech sa pozrú do registra závierok, kým si otvoria ústa, lebo si pomýlili firmu, potom, že predsa jeden už máme -oni, že či od nich a ja,dobre naštvatá - a serióznosť sa dá kúpiť od viacerých?
    Žabinka consultix, daj mi dáky dôvod, a bude aj neslušná verzia.. ja som slušne vychovaná, a zbytočne nenadávam, ale zase odtiaľ-potiaľ..
      zbaliť

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Tzv. Agentúra s teplou vodou. Nedať sa nachytať a keď už, tak .... za získanie skúsenosti sa platí.....

    BISNODE SLOVENSKO, s.r.o.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.