Zavrieť

Porady

Riesenie reklamacie kupy cez bazos

Dobry den. Cez bazos .sk som si kupila detsku cestovnu postielku. Predavajuci tvrdil v inzerate ze bola pouzite 4x. Bola spinava, co by som aj prezila,ale nedala sa najprv rozlozit a ked sa nam to nakoniec podarilo tak sa nedala vobez zlozit. (Hotova vysoka skola). Ked som telefonovala predavajucemu ze mam s tym problem tak mi povedal ze aj im sa tazko rozkladala aj ked v inzerate nebolo o tom nic pisane. Mam pouzit obe ruky a jednu nohu a mam sa pokusit ju zlozit. Ked sa mi to nakoniec podarilo tak som mu volala ze mu postielku vraciam spät. Polozil mi telefon. Bola som aj v obchode a tam som si vyskusala rozklad a zlozenie niekolkych postielok. Vsetky sa rozkladali a skladali velmi lahko. Napisala som to aj panovi ze mu vraciam postielku lebo je nefunkcna. Poslala som mu ju ale vratila sa mi spät. Ako sa mam dostat k svojim peniazom? Dakujem za odpovede
Naposledy upravil Dav : 04.05.17 at 14:49
3 komentárov     zbaliť
buchač Hm....
Špina nevadí ??? No zloženie už aj hej ???
Že Ty/vy neviete poskladať postieľku, to ešte neznamená, že je nefunkčná.
=========================
Ale toto je zaujímavé...citujem :

"..ale nedala sa najprv rozlozit a ked sa nam to nakoniec podarilo tak sa nedala vobez zlozit."

To ju predajca poslal v zloženom stave ???
Veď poštovné by bolo drahšie ako postieľka.
vicktor buchac: "To ju predajca poslal v zloženom stave ???"

Ako inak? Samozrejme ze zlozenu = poskladanu v baliku.
Treba ju vybrat z balika a potom zlozit = poskladat aby posluzila na spanie.
No a potom sa zasa zlozi = posklada aby zaberala malo miesta.
dmc Ja myslim ze je funkcna. Podarilo sa Vam ju rozlozit a aj zlozit.....sama to pisete. Pokial ste chceli novu - mali ste moznost kupit si v predajni so zarukou.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Manzelka kupila takuto postielku ze vraj na prenasanie na terasu. Uplne nova a maturovali sme s nou 3 dospele osoby. Uz neviem v com bola finta, volaco branilo (ro)zlozeniu.
    Skuste viackrat po sebe rozborku-zborku a drzim palce aby ste na to prisli.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Pri kupe pouzivanych veci cez internet je vzdy riziko,s tym treba ratat. Nikto ti nezaruci, ze ti predavajuci uzna nejaku zavadu a vezme tovar spat.

    Preto je vhodnejsie kupovat v blizkeho okolia, kde si mozes tovar pozriet a kupit osobne.

    K vratenym peniazom sa len tak lahko nedostanes.
    Jedine,ak mas chut,cas a dobre nervy dat ho na sud,ale to mas minimalnu sancu na uspech.Predavajuci moze tvrdit, ze si postielku pokazil ty, ze on poslal dobru. Takze...

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    nebolo by elegantnejsie keby sa na to pozrel nejaky zrucny fachman z okolia ,nieco by obrusil nieco ohol ,nieco namazal a fungovalo by to....z reakcie predavajuceho je jasne ze sa tomu uz nechce venovat a neverim ze sa chcete sudit za postielku

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    podla mna, to nie je vada tej postele. nebrani funkcnosti, tazsie by sa rozkladala aj nova.
    ak s tymto mate problem nechapem preco nakupujete na bazosi, a nie v kamennom obchode, a len takom kde Vam vsetko predvedu.

    Jednoznacne nie ste v prave, nemate co predavajuceho viac otravovat. Svoje stanovisko Vam dal.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    nekupovala si v internetovom obchode,nemôžeš si nárokovať žiadnu reklamáciu.

    Riesenie reklamacie kupy cez bazos

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.