Zavrieť

Porady

Za čo je riaditeľ zodpovedný?

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať, ako je to s bývalými riaditeľmi. Po nástupe do funkcie riaditeľa som prevzal školu v úbohom finančnom stave. Bývalý riaditeľ nerešpektoval upozornenia ekonómky, ktorá upozorňovala na zlý finančný stav účtov, riaditeľ to ignoroval. Nerobil opatrenia, ktoré by viedli k hospodárnemu chodu školy. Podotýkam, že je už dôchodca a chce ostať učiť na škole ďalej. Nesúhlasí k kratším pracovným úväzkom, (6h), a chce aby bol prepustený na dohodu aj s odstupným. Hľadám všetky možné riešenia, ako z tejto neblahej situácie vykorčuľovať, čo sa týka financií, spájam triedy, kombinujem, a bývalý riaditeľ nie je spokojný s úväzkom a chce odstupné, ktoré premrhal. Ako postupovať v tejto veci. Viem že obe strany sa majú dohodnúť. Viac hodím pre neho nemám, najprv som naplnil úväzky produktívnym ľuďom, on s týmto úvazkom nesúhlasí. Nadbytočný nie, je, potrebujem ho na 6 h, ako postupovať? Ďakujem za odpoveĎ.
Mila123 je nadbytočný, pretože ho potrebujete iba na 6 hodín a on by chcel celý úväzok (a ten nechcete mu dať, pretože nemáte ho kde dať učiť), preto je nadbytočný........
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Za čo je riaditeľ zodpovedný?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.