Zavrieť

Porady

formátovanie USB v TV

Dobrý deň. Vždy ste mi tu dobre poradili, preto sa na vás obraciam aj teraz a prosím o pomoc. Mám TV Sencor a k nemu Magio box. Zakúpila som si USB Kingston 32 GB, 3.0, nakoľko by som si rada na neho nahrávala nejaké programy z telky. USB som zasunula do Magio boxu a odsúhlasila jeho formátovanie, keďže to odo mňa prijímač požadoval. Problém je však v tom, že na telke mi síce písalo, že prebieha formátovanie, ale nič sa nedialo, akoby zamrzlo, či čo. Neviete, čo s tým ďalej, prosím?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak mas Magiobox,tak si mozes nan nahravat z TV. V knizke,ktoru si dostala k boxu mas popis.
    Ale na USB si nahravat cez Magiobox nemozes.
    sirinka123 Môžem aj cez Magiobox nahrávať, už som takto nahrávala na HDD,aj USB, no po čase mi odišli a už to nefungovalo. Ja som si USb sformátovala v PC, aj tak to nefunguje

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Najlepšie je naformátovať to v PC. Ak to chceš používať ako médium na videá a filmy či fotky, tak netreba formátovať v TV.

    Len keby si napr. používala externý HDD v TV na nahrávanie programov, vtedy si ten disk TV sformátuje. Ale potom obsah HDD nikde inde neprečítaš, ani v PC. Nahrané relácie sú zašifrované, že ich dokáže prehrať iba ten TV prijímač, kde sa nahrali.

    formátovanie USB v TV

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.