Zavrieť

Porady

Reklamacia brany.

Dobry den. Chcem sa informovat ohladom postupu ak dodavatel brany/predajca do 30 dni neodstranil zavadu aky je dalsi postup ak chcem vratit peniaze alebo sa mozem dozadovat novej brany? A este jedna podotazka. Pisal som im mail ohladom reklamacie, moze sa to povazovat za zaciatok plynutia 30 dnovej lehoty?
Vopred dakujem za odpovede.
BB0A4008-A090-404C-8787-EFC4C5352BB8.jpg  
9 komentárov     zbaliť
jslancik si si istý, že si skutočne niečo reklamoval? alebo si iba poslal kdesi mail...Kladieš si dobrú otázku... Reklamácia nie je iba poslanie mailu.
Jozko182 Isty som si na 100 percent, kedze v ten isty den ked som posielal mail som zasiel aj na predajnu a predajca si priiznal chybu. No uz su to 3 tyzdne a nic sa nedeje....stale ze potrebuje cas a stale len slubuje ze sa ozve ale zatial ani raz nezavolal(tak mu volam 2-3 krat za tyzden ale stale len nejaka vyhovorka)
jslancik možno čakajú, že im tam aj donesieš reklamovaný výrobok... alebo máš písomne od predajcu, že pri reklamácii netreba doniesť výrobok na predajňu? kto ti montoval bránu + pohon?
Jozko182 Vsetko riesila ta ista firma...aj branu aj pohon...len branu montovala ina partia a aj pohon ina
jslancik a reklamoval si to u koho? u dodávateľa brány+pohonu, či u montážnikov brány, či u montážnikov pohonu?
Jozko182 Vsetci pracuju pre tu istu firmu od koho sa brana kupovala
Chobot Mňa by len zaujímalo, že po koľkých rokoch to spravila brána? Je ešte v záručnej lehote?
Vyzerá, že ten profil nebol riadne ošetrený a preto začal hrdzavieť.
Jozko182 Brana ma rok a pol
misoft No v tom prípade - predajca môže aj zamietnuť reklamáciu ako neopodstatnenú. Ak by si chcel dokázať, že je to ich chyba - musel by si mať odborný posudok.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.