Zavrieť

Porady

Achillova šľacha

Dobrý večer...prosím je tu niekto s nasledovným problémom...Bojujem už druhý rok kedy som mala taký malý úraz ...pád zo stoličky...dva mesiace som chodila na pravidelné kontroly a odporúčaná liečba bola rehabilitácia... po dvoch mesiacoch som sa obrátila na inú nemocnicu, kde mi bola prevedená plastika Achilovky....po operácii sa mi však otvárala operačná rana pre bacil zlatý Staphylococ /nenapísala som asi názov správne/..s ranou bojujem dodnes a Achillovku sa mi drží na jednom pahyli a nie je celá spojená...nejak sa s ranou už pomaly hádam dokopy, ale stále nemám takú cestu ďalej...dá sa normálne fungovať bez Achillovky?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ranu a bacila neriešim.

    Za čias otroctva v dobách Ríma sa otrokom pretínali Achilovky...tým neboli potrebné žiadne okovy a ani väzenie. Proste s takým postihnutím by jeden veľa nenautekal.
    Ale fungovať sa dalo.

    Osobne som mal "len" mierne načatú hentú šľachu...šak športom k trvalej ivalidite.....úraz pri nohejbale.
    Odležal som si doma svoje, bez operácie...rehabky do aleluja.
    No aj teraz, po rokoch je badateľné, že sa niečo udialo.
    Ale inak ?
    Dá sa...celkom v pohode fungujem, občas síce cítim, hlavne pri zmenách počasia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.