Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 22:53
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Veľa dobrých rád je v tejto téme http://www.porada.sk/t26237-z-babickinej-lekarne.html
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

no aka som nesikovna, hladala som nieco a babickinu lekaren som nenasla..sná d sa nic nestane:-) kludne sa môze nova tema odignorovat, alebo je mozne ju zmazat?
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

No veru ja by som tvoju temu nemazala, lebo nadpis Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie je sirokospektralnejsi, ako nazov Z babičkinej lekárne. Zdravie mozem utuzovat aj pohybom, myslenim, svojim postojom k zivotu, k praci, zalubami atd. Nahodou je to super aktualna tema. Nechajte ju, please.
P.S. Prispejem aj ja, ale teraz som v casovej tiesni, na to potrebujem pohodu.
5 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Prikladám zaujímavý link na dokument o tom, čo jeme.
Myslím, že je v ňom, veľa pravdy, ale názor si urobte sami...
http://mustwatch.hztz.cz/film/food-matters/
8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

neviem či sa to sem hodí, ale skúsim mám strašne suchú pokožku a určite nie len ja, ved voda v ktorej sa umývame je taká aká je určite ste o tom už aj počuli, ale možno nevyskúšali. raz za týždeň cez víkend si robím "píling" z kávou túto si celý týždeň odkladám do dózy a potom v sobotu si "vyšurujem" s ňou pokožku aj tvár. po tomto pokožka zostane úžasná vrelo doporučujem
4 0
great.zv great.zv

great.zv je offline (nepripojený) great.zv

pozor!..., takým "drsným" šúrovaním si môžeme spôsobiť mikrotrhliny...a dosiahneme opačný efekt....
2 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

lujza, súhlasim, aj ked nasledne je varovanie, ale ak si clovek robí piling sám, cíti tlak na pokozku.
Ja využívam na piling pokožky jeden krát za týždeň sódu bicarbónu, tiež mám výborné skúsenosti a aj tí, ktorým som to doteraz poradila.
Ak je však pokožka trvalo suchá, je potrebné do stravy doplniť vitamín E.
Teraz je možné pripraviť si aj masť so šťavela kyslého: umyté osušené listy rozdrviť a posmažiť na masle, alebo bravčovej masti. Nechať schladiť, môže sa rozmixovať, uložiť do kelimka a natierať suchú pokožku. Vhodné aj ako doplnok liečby svrabu a suchých exémov.
5 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Aj keď je to obšírnejšie, ponúkam možnosť k zamysleniu sa nad svojim životným štýlom. Bola by som rada, aby ste si tam našli, čo potrebujete.


Ďakujem za podporu, pri otvorení tejto témy,
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 22:53
9 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

lujza.j Pozri príspevok
neviem či sa to sem hodí, ale skúsim mám strašne suchú pokožku a určite nie len ja, ved voda v ktorej sa umývame je taká aká je určite ste o tom už aj počuli, ale možno nevyskúšali. raz za týždeň cez víkend si robím "píling" z kávou túto si celý týždeň odkladám do dózy a potom v sobotu si "vyšurujem" s ňou pokožku aj tvár. po tomto pokožka zostane úžasná vrelo doporučujem
Ja sa "nešúrujem" kávovou usadeninou a vobec mi to nechýba .
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Laco-monter Pozri príspevok
Ja sa "nešúrujem" kávovou usadeninou a vobec mi to nechýba .
fakt pýtal sa ťa niekto na to?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

great.zv Pozri príspevok
pozor!..., takým "drsným" šúrovaním si môžeme spôsobiť mikrotrhliny...a dosiahneme opačný efekt....
dík to ma nenapadlo, ale pokožku mám vždy mokrú a káva je tiež mokrá
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

ako málo stačí pre zdravie ...voda!
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 22:53
7 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Ale aby som nebol zlý,pridám jednu dobrú radu

Organizmus treba začať čistiť tam, kde sa tvorí odpadu najviac,teda v črevách

odporúčam nejaký Colon-Clean alebo Pure Yucca tabl. dve na deň to zn. jednu ráno a jednu večer a medzitým množstvo tekutín, najlepšie filtrovanej čistej vody.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Laco-monter Pozri príspevok
Ale aby som nebol zlý,pridám jednu dobrú radu

Organizmus treba začať čistiť tam, kde sa tvorí odpadu najviac,teda v črevách

odporúčam nejaký Colon-Clean alebo Pure Yucca tabl. dve na deň to zn. jednu ráno a jednu večer a medzitým množstvo tekutín, najlepšie filtrovanej čistej vody.
máš s tým osobné skúsenosti?
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

lujza.j Pozri príspevok
máš s tým osobné skúsenosti?
ÁNO .

Do čriev si sice nevidím, čo tam je, ale subjektivne mám lepší pocit ak sa dobre vyprázdnim a rýchlo .
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Zdravím, o liečbe s Vit.C som počula a aj poznám jedného známeho človeka, ktorý si vyliečil rakovinu. Neviem či sa mi podarí pridať súb.,ale rada by som.
7 0
kaivorus kaivorus

kaivorus je offline (nepripojený) kaivorus

radšej so servítkou, ale pravdivo, ...ten, ktorý hľadá správnosť riešenia odstranovania zdr. problémov, na rôznych úrovniach bytia... ...viac
Pre zdravie je potrebné :
1,/ dobrá psychika
2,/ rešpekt
3,/ pohyb
4,/ správny výber potravín a požívatín /pozor na zakysujúce potr, a pož/
5,/ správny pitný režim

Ubka veľmi správne, obyčajná čistá , čo najčistejšia voda, čo najmenej mineralizovaná - je najlepší najkvalitnejší liek.....
Aj vitamín C /naša loby pfarm. sa rohodla o max 60 mg- prečo Zátopek vyhrával maratóny a užíval 5 gr. Vit. C denne? akmdlho žil, ako dlho športoval , ako dlho bol zdravý? Základ v naturálnej forme pre zamedzenie vzniku infarktu a mozgovej cievnej príhody

pozor na parazity, baktérie, vírusy a plesne - producenti toxicity v našom tele, - podnecovatelia chorôb.

pH najhlavnejší faktor po užití potravín a požívatín / sladené vody - aspartám a jemu podobné sladidla.../, či si nespôsobujeme podnety na všetky choroby?
12 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

kaivorus, davam do pozornosti Alkalický životný šťýl v príspevku 9, tam je celkom dobre popísané o ph potravín...
Celkom súhlasím s tvojim názorom.
A prikladám test potravín....
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 22:51
4 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Zaujímavé a pravdivé.....
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 22:51
2 0
kaivorus kaivorus

kaivorus je offline (nepripojený) kaivorus

radšej so servítkou, ale pravdivo, ...ten, ktorý hľadá správnosť riešenia odstranovania zdr. problémov, na rôznych úrovniach bytia... ...viac
výborné Ubka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať