Zavrieť

Porady

Vydieranie cez internet

Vydieranie cez internet potrebujem urgentnú pomoc

Dobrý deň, niekto získal moje intímne video a teraz sa mi vyhráža zverejňením na internete ak nezaplatím 4 500 €, dohodli sme sa na 200€, poradte mi prosím čo mám robiť
6 komentárov     zbaliť
bodliak To je splatkovy kalendar po 200, na kolko mesiacov ?
999mato Povedal že 200 teraz a zvyšok potom,po zaplatení mi dá ďalšie info kolko a kedy
Oliwa Možno Ti ten kalendár predĺži až do dôchodku... Ako vieš, kedy bude mať dosť? Že ak by si aj teoreticky zaplatil 4500 €, že Ťa nebude vydierať ďalej...?
misoft 999mato: na tvojom mieste by som najskôr zisťoval, ako sa k nemu dostal. Pokiaľ si ho nemal verejné - tak poobzeraj sa okolo seba... a hneď budeš vedieť, kto má v tom prsty! Kto chce na tebe zarobiť.
Ale pochybujem, že ho má.
misoft Tak len 200? Lacný si, lacný...
Oliwa Kde chceš vziať 4500 € ako výkupné? Tipujem, že si študent... a že Ťa vydiera rovesník, čo si chce prilepšiť na vreckovom... Tá zľava hovorí za všetko...Takých videí, ako si natočil Ty, koluje vo virtuálnom svete určite vééééľmi veľa. Ak by ho aj zverejnil, bolo by len jedným z mnohých... Ber to ako školu života - že taký sprostý už nikdy nebudeš...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    keď je hlava sprostá, trpí celé telo

    Hlasovalo 8 pouzivatelov

    Užitočné (8)
    Anika61, Kabaka123, Žabinka, Oliwa, misoft, Valcake, lujza.j, Tweety
    8
    Valcake Trefné..

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ist na policiu a odovzdat vsetky informacie, spolu s policiou pripadne nastrazit pascu pri odovzdavani penazi.

    Inak, dobry vydierac, ked zlavi zo 4500 na 200 .... ma vobec to video?
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    999mato Áno má, posielal mi ho a tvrdí že to všetko zverejní na internete že mi tým zničí život
    ivka70 a preco teda este nie si na policii?
    999mato Chcem vedieť či s tým niekto má skúsenosti či mi s tým polícia dokáže pomôcť
    dmc Chod na Policiu - vyskusaj. co mozes stratit. Hrdost uz asi nie. Ako ti posielal to video..ako ta oslovil, akym sposobom ziskal video......to vsetko sa da dohladat - vystopovat....ak to je amater - spraví chybu
    Oliwa Ako Ťa kontaktoval? Telefonicky, SMS, mailom, fb... ? Ak Ti ho poslal, tak predsa vieš, z akej adresy, aj keď nebola jeho... aspoň nejaká stopa...
      zbaliť

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Ja by som primeranost ceny posudzoval v zavislosti od kvality videa :-) Ale teraz bez srandy, jedine policia to moze riesit.
    vicktor Primeranost ceny?
    Hmmm, keby to sem zavesil tak by sme zhodnotili aka cena je primerana.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Bez ohľadu na to, za čo ťa vydiera alebo koľko za to pýta, ide o trestný čin vydierania, čo nie je žiadna maličkosť. Páchateľ si to asi neuvedomuje a svoj čin zľahčuje.

    Zober všetky dôkazy (vytlač si tie správy) a choď na políciu. Je pravdepodobné, že páchateľa odhalíte.

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Zverejni to sam a vyrazis mu zbran. Prestane.

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Myslíš, že niekoho zaujíma tvoj sexuálny výzor? Vyser sa na neho a keď zverejní, zažaluj.

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Zistit IP adresu vydieraca je dnes hracka. Policia by to mala zmaknut za par minut, ked sa do toho pustia. No a ak sa k videu dostal "vydierac", tak sa k nemu vie dostat hoci kto. Navyse, kazde cudo trva tri dni. Aj keby video vyslo na svetlo sveta, po troch dnoch vysmechu si nan nik ani nespomenie
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mareko Zaujímavé ocenenie
    misoft No - s tou IP - podľa teba hračka. Nepozeraj toľko NCIS, CSI....
    Pokiaľ je za IP poskytovateľa.... tak sa akurát dozvedia, u koho má pripojenie. A na zisťovanie presnej IP - príkaz súdu, výpis (log) pripojení....
    A keď to pustí cez proxy - tak zistia PRD!
    A ešte lepšie - ak ten oný je dostatočne chytrý - pôjde cez TOR - a nezistia NIČ!
    mareko misoft, ten oný zrejme nie je veľmi chytrý ... a mám dojem, že zadávateľ aj tuší, kto to je. Mal to už riešiť s políciou alebo si prečítať podobmé témy, ktoré sú tu asi tri.
      zbaliť

    Vydieranie cez internet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.