Zavrieť

Porady

Problem s klavesnicou na NB

mne blbne klávesnica na notebooku. namiesto nejakých písmen mi píše čísla alebo znaky prosím pomôžte. P.S. vyriešené používaťelom PotPalo.
Naposledy upravil filip00254863 : 17.12.17 at 19:08 Dôvod: vyriešené
3 komentárov     zbaliť
misoft Keď zadávaš otázku, dodržuj toto:
http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
Zadávanie otázok
V otázke a popise uvádzam všetky relevantné detaily a informácie ktoré som si už o otázke naštudoval.
pretože MY TU NEDOKÁŽEME ČÍTAŤ MYŠLIENKY A NEMÁME VEŠTECKÉ GULE, aby sme zistili, čo to máš za stroj....
filip00254863 mam packard bell. taký malý notebook
filip00254863 ach joj. ccccc táto otízka sa nedá viac opísať
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Martuk je offline (nepripojený) Martuk

omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
namiesto akých písmen ti píše čísla? Ak je to na klávesách ľ,š,č,ť,ž,ý,ý,á,í,é, tak zrejme máš namiesto slovenskej alebo českej klávesnice anglickú, ktorá nepozná diakritiku, takže pri číslach 1 -9 na písmenami ti dáva čísla. Pozri sa vpravo dole pri hodinách, akú tam máš skratku. Ak je tam EN, tak na to klikni a vyber si inú klávesnicu. Ak máš iba EN, tak si musíš cez ovládacie panely a možnosť Region and Language alebo Jazyk a nastavení alebo niečo podobné doinštalovať ďalšiu klávesnicu.
filip00254863 dakujem za odpoved ale nepomohlo to. lebo som to už mal na sk

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu PotPalo
Máš zapnutý NumLock. Stlač FN a súčasne tlačítko s modrým nápisom NumLock (prípadne NmLk, prípadne je to iba symbol, taký domček s číslicou 1).
filip00254863 dakujem bolo to dobré riešenie dakujem ti moc
Kabaka123 Na zapnutý numlock si neprišiel???

Problem s klavesnicou na NB

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.