Zavrieť

Porady

Overenie zahraničnej firmy

Chcela by som sa opytat, ci mi neviete poradit, kde by som si mohla overit spolocnost so sidlom v Anglicku. Potrebovala by som nejaky vypis z ich registra, ze skutocne ta spolocnost existuje.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ALTEN je offline (nepripojený) ALTEN

    ALTEN
    mám ten istý problém, ozval sa Vám niekto s odpoveďou na zistenie firmy v Anglicku?
    ak áno prosím o informáciu

    Dakujem

    anklar je offline (nepripojený) anklar

    Anklar anklar
    Zrejme sa pridávam neskoro, ale možno nie:
    Pravdepodobne by bolo vhodné kúpiť si obchodné informácie o spoločnosti ak by malo ísť o dobrý obchod. V takomto prípade netreba peniaze ľutovať.
    www.creditreform.sk
    www.coface.sk
    www.edb.sk
    www.sopk.sk
    Je ich aj viac takých, ktorí poskytujú obchodné informácie o zahra.firmách.

    andi je offline (nepripojený) andi

    andi
    Nechcem založiť novú tému .Mám taký istý problém len s Nemeckou firmou. Chcela by som overiť IČO. IČ pre DPH som dala overiť na stránke DÚ,ale vypísal že neexistuje. Poradte mi čo mám teraz robiť, kde hladať.
    Naposledy upravil andi : 02.11.07 at 12:38

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    môže existovať, ale nemusí byť platiteľ DPH. Potrebuješ overiť, či je platiteľ, alebo potrebuješ overiť jeho existenciu ako takú?
    a ešte či je FO alebo PO, alebo nejaká inštitúcia registrovaná v inom než obchodnom registri. Ak je seriózny, na vyžiadanie ti pošle - odskenuje svoju registráciu.

    apsgroup je offline (nepripojený) apsgroup

    apsgroup
    Ja som prave overovala IC DPH dodavatela z Belgicka a tiez mi to na stranke DU nenaslo. Faktúru mám bez DPH, neviem čo s tým.
    Máte skúsenosti, ze nejaké IC DPH nenaslo?

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    apsgroup Pozri príspevok
    Ja som prave overovala IC DPH dodavatela z Belgicka a tiez mi to na stranke DU nenaslo. Faktúru mám bez DPH, neviem čo s tým.
    Máte skúsenosti, ze nejaké IC DPH nenaslo?
    áno, máme. Napr. ak bolo nesprávne zadané číslo do vyhľadávača, alebo sa ako VAT z faktúry prevzalo iné nesprávne číslo .... atď. a pod.
    Odporúčam obrátiť sa na dodávateľa s konkrétnou otázkou, aby oznámil svoje Ič dph. Možno sa dozvieš, že nie je vôbec platiteľom dane.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Ja som zadávala na stránke drsr.sk holandské IČ DPH a síce mi nevypísalo názov firmy, ale že IČ DPH je platné.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.