Zavrieť

Porady

Ako vidieť mínuskara

Pred časom som celkom náhodou natrafila na spôsob, ako vidieť toho, čo vám udelí mínusku. S pár ľudmi som o tom diskutovala. Už dlhšie uvažujem, že to zverejním. Dnes, ked som dostala minusku v obedoch, tak som si povedala, že nastal ten čas.
Takže postup:
1 nastavíte sa na stránku, kde vidíte, kto vám uďeluje body. Neužitočné zatial nevidíte
2. Otvoríte si zdrojový kód - napríklad pravé tlačidlo na myši - otvoriť zdrojový kód
3. CTRL F dáte vyhľadať reťazec Neuž,,,, alebo to, čo máte udelené
4. Ked vám daný reťazec nájde, tak v danom riadku idete šípkou späť, až kým nanatrafíte na member.php?u=162877 .... to je číslo poradáka, ktorému nevyhovuje vaša odpoveď a nepovie to verejne
5. a potom potrebujete vyhľadať príslušnú stránku www.porada.sk/member.php?u=
za u= dosadíte príslušné číslo

a tak sa dozviete napríklad ako ja, že moj obed nevyhovuje poradakovi s nickom KoxXxo. Možno sa teraz dozviem, prečo sa mu moja kapustnica nepáči, možno má dietu

Takto samozrejme vidíte iba pár posledných,, presne to, čo je zobrazene na tej stránke, kde máte vlastné hodnotenia
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač
veronikasad
Juraj, čo keby si nechal priestor aj názorom iných poraďákov ? Keď Nový čas nie je tvoj "plátok", tak ho nečítaj - nečítam tiež a nedávam preto mínusky na Porade
Hm...takže takto :
- nikomu jeho názor neberiem
- nech nik neberie ani ten môj
- podľa Richardovej fasa etiky nič neporušujem
- sťažujte sa lampárni v Olcnave...aj tak vám to bude prd platné, tak isto ako aj mne.
- zvyšok neriešim...

P.S.:
Pozdravujem týmto Podliaka...za chvíľu mi naseká za každý príspevok (napísaný za posledných 24 hodín) negatívne...ako to robí pravidelne každý deň. Už mi ich urval vyše 4.000...a nejak sa nič nedeje, moderátori mlčia, Richard na to serie a počíta radšej peniaze na účte.
ako malý chlapec, keď dá niekto mínusku mne, tak ju rýchlo vrátim niekomu inému ... Trošku detinské takto vyjadrovať svoj názor ...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Prečo sa nedá pozrieť, resp. nedá zistiť nick toho, kto sa angažoval v mínuskách?
Takisto ako sa to dalo zistiť prv, tak to funguje aj teraz.
Akurát sa nedá pozrieť mínuska na príspevok, ktorý je už vymazaný...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Veronka, toto nemá význam...nepochopila si.
0 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Tweety
Prečo sa nedá pozrieť, resp. nedá zistiť nick toho, kto sa angažoval v mínuskách?
Takisto ako sa to dalo zistiť prv, tak to funguje aj teraz.
Akurát sa nedá pozrieť mínuska na príspevok, ktorý je už vymazaný...
Mne sa nedá pozrieť nijako, Predtým sa dalo. Tak neviem, kde je nejaký škriatok. Možno priamo u mínuskového zdroja.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
Prečo sa nedá pozrieť, resp. nedá zistiť nick toho, kto sa angažoval v mínuskách?
Ale dá...len to treba ovládať.

Ale aby si mala srdco na pokoji, posledné dve som ti dal ja....mohol som ?
Nesúhlasím totiž z pripojeným linkom od bulváru zvaného Nový Čas.
S kým s čím. A nie z kým... Len tak pre poriadok. Mala by som ti dať tiež mínusku?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
S kým s čím. A nie z kým... Len tak pre poriadok. Mala by som ti dať tiež mínusku?
Ale šak dobre, stalo sa....Ale len pre poriadok...
Nie " s kým s čím. "...ale " s kým? s čím? "

Dajako nevyšlo...slabota.
...a ozaj...podľa Rišovej etikety sa má hodnotiť obsah a nie pravopis...či ?
0 2
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tweety
Prečo sa nedá pozrieť, resp. nedá zistiť nick toho, kto sa angažoval v mínuskách?
Písala som o tom už 20.12.
Lenže vševed ma presviedča,že sa dá,lenže ja to neviem.Takže už sme dve,čo sme to vedeli a už to nevieme......no......čo ti poviem.....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
kopretinka
Tweety
Prečo sa nedá pozrieť, resp. nedá zistiť nick toho, kto sa angažoval v mínuskách?
Písala som o tom už 20.12.
Lenže vševed ma presviedča,že sa dá,lenže ja to neviem.Takže už sme dve,čo sme to vedeli a už to nevieme......no......čo ti poviem.....
A načo ti to bude?
Keby si vedela, kto ťa mínuskuje, tak čo urobíš? Budeš tu spisovať petíciu alebo podáš trestné oznámenie? Nikdy nebude nikto s každým vo všetkom súhlasiť.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

marjankaj
kopretinka
Tweety
Prečo sa nedá pozrieť, resp. nedá zistiť nick toho, kto sa angažoval v mínuskách?
Písala som o tom už 20.12.
Lenže vševed ma presviedča,že sa dá,lenže ja to neviem.Takže už sme dve,čo sme to vedeli a už to nevieme......no......čo ti poviem.....
A načo ti to bude?
Keby si vedela, kto ťa mínuskuje, tak čo urobíš? Budeš tu spisovať petíciu alebo podáš trestné oznámenie? Nikdy nebude nikto s každým vo všetkom súhlasiť.
Janko, ak ten nesúhlas má mať nejaký význam, tak to bude iba vtedy, ak hodnotitel namiesto stlačenia tlačítka neužitočné napíše komentár v odbornej teme alebo svoj názor v oddychových témach ,,,
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
veronikasad
marjankaj
A načo ti to bude?
Keby si vedela, kto ťa mínuskuje, tak čo urobíš? Budeš tu spisovať petíciu alebo podáš trestné oznámenie? Nikdy nebude nikto s každým vo všetkom súhlasiť.
Janko, ak ten nesúhlas má mať nejaký význam, tak to bude iba vtedy, ak hodnotitel namiesto stlačenia tlačítka neužitočné napíše komentár v odbornej teme alebo svoj názor v oddychových témach ,,,
Veronika veď ja to takto aj robím. Nepamätám si kedy som dal neužitočné. Ani som nikoho moderátorom nenahlasoval.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
Tweety
Prečo sa nedá pozrieť, resp. nedá zistiť nick toho, kto sa angažoval v mínuskách?
Písala som o tom už 20.12.
Lenže vševed ma presviedča,že sa dá,lenže ja to neviem.Takže už sme dve,čo sme to vedeli a už to nevieme......no......čo ti poviem.....
Nejde o to, či som vševed.
Ide o to, že sa to dá a aj viem. Keď sa to na vašich mašinách nedá a neviete to, tak o čom to svedčí ?....nuž, čo ti poviem...takže ste dve Nevedkovie ?
0 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
Tweety
S kým s čím. A nie z kým... Len tak pre poriadok. Mala by som ti dať tiež mínusku?
Ale šak dobre, stalo sa....Ale len pre poriadok...
Nie " s kým s čím. "...ale " s kým? s čím? "

Dajako nevyšlo...slabota.
...a ozaj...podľa Rišovej etikety sa má hodnotiť obsah a nie pravopis...či ?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
kopretinka
Tweety
Prečo sa nedá pozrieť, resp. nedá zistiť nick toho, kto sa angažoval v mínuskách?
Písala som o tom už 20.12.
Lenže vševed ma presviedča,že sa dá,lenže ja to neviem.Takže už sme dve,čo sme to vedeli a už to nevieme......no......čo ti poviem.....
Nejde o to, či som vševed.
Ide o to, že sa to dá a aj viem. Keď sa to na vašich mašinách nedá a neviete to, tak o čom to svedčí ?....nuž, čo ti poviem...takže ste dve Nevedkovie ?
Ja som to vedela dávno pred tým,ako to Dáša prezradila tu.A fungovalo mi to!
Tak ma neser,že to neviem.A mínusky si nepočitam ako ty!
Ten decembrový príspevok som sem dala,lebo som sa po dlhom čase chcela na niečo pozrieť,keďže mi pribudlo naraz viac mínusiek na staré komentáre,bola to očividná pomsta za mínusku,ktorú som dala.
A neunúvaj sa s reagovaním na mňa, absolútne ma to nezaujíma.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
kopretinka
Tweety
Prečo sa nedá pozrieť, resp. nedá zistiť nick toho, kto sa angažoval v mínuskách?
Písala som o tom už 20.12.
Lenže vševed ma presviedča,že sa dá,lenže ja to neviem.Takže už sme dve,čo sme to vedeli a už to nevieme......no......čo ti poviem.....
Nejde o to, či som vševed.
Ide o to, že sa to dá a aj viem. Keď sa to na vašich mašinách nedá a neviete to, tak o čom to svedčí ?....nuž, čo ti poviem...takže ste dve Nevedkovie ?
Tri.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať