Zavrieť

Porady

Hľadám odtieň laku na nechty

Zdravím, nevedeli by ste mi poradiť nejaky lak s takýmto nude efektom. Nemusí mat uplnu kryciu schopnost. Vdaka
Naposledy upravil chardoney : 11.12.18 at 11:58
8C619390-6AF6-44DF-9CA4-8FADBB72AA18.jpeg  
6 komentárov     zbaliť
bettylou akým to? asi ti nepridalo obrázok
chardoney Je tam ;-)
bettylou kde?
bettylou asi dakto hekuje. na hlavnej stránke porady je ale dnu v tvojej téme ne...
chardoney Mne sa to normálne zobrazuje, pod textom, skús refresh
bettylou už aj tu, hoci šuťák ešte visí
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    chardoney No práveže je problém, buď sú perleťové, chrómové, moc do oranžova alebo ružova. Čiže som si myslela, že sa tu nájde niekto kto natrafil/mal/používa niečo veľmi podobné alebo také. Odkazy na drogérie sú úplne off topic, to by dolo aj priemerne inteligentnému človeku, že ak už používam poradu asi som nič s čím by som bola spokojna v drogérii nenašla. Hľadám niečo ľahšie dostupné na sk resp eshpe. Ale pýtam sa tu lebo by som rada našla niekoho kto by mal s produktom aj osobnú skúsenosr. Inak je odtieň na obrazku ako keď sa aplikuje....

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Ja som zavisla od kupovania lakov na nechtyco uz.....kedy som vedela dat xy penazi na lak ..uz dlhsie tuto dm znacku....prvy krat som si ju pred 5r v de...potom vzdy daco dokupila...ale uz aj u nas...skus kuk keby blizo do at..je tam lacnejsi
    https://www.mojadm.sk/search/1016010...%20na%20nechty
    lujza.j Malo byt...kedysi

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    skús tu
    https://www.google.com/search?client...mg.jcHq2Fn_ljY

    ta prepáč, ale sú tu aj takí, čo nevedia. osobne mám radšej čisté a vzdušné nechty, ale to asi nie je tvoj problém. Zlatíčko je tvoja .. onéé a nie ja. Nešiel mi pridať komentár, tak, preto takto
    Naposledy upravil bettylou : 11.12.18 at 13:35
    chardoney Zlatíčko, ja viem používať google, ale chcela som radu, na konkrétny produkt, ktorý by bol dostupný a má aj niekto skúsenosť, lebo inak vyzerá na obrázku na nete, inak reálne aplikovaný. Nie značky, ktoré na Sk nie sú dostupné resp. by ich dodanie bolo tak cez 2 mesiace a ešte bez zaruky, že bude produkt ok. Ocenila by som keby si zo mňa nerobila idiota. Ak nepoznáš, žiadny dostupný produkt, nenútim ťa reagovať. Ďakujem

    afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

    afrikánka
    Nude, odtieň 517, obsah 7 ml., na nechtoch úplne prirodzený, ja som spokojná, zakúpený v bežnej drogérii
    Screenshot_2018-12-11-16-53-08.png  
    TatianaM Ja som ho mala ale je viac do ružova

    Hľadám odtieň laku na nechty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.