Zavrieť

Porady

nový § 223 ods. 6 Zákonníka práce

danielka_ma

danielka_ma je offline (nepripojený) danielka_ma

danielka_ma
Je zamestnávateľ povinný vystaviť zamestnancovi potvrdenie v zmysle § 223 ods. 6 ZP ak dohodár je zároven aj jeho zamestnanec? teda zamestananec mal popri pracovnom pomere (ktorý stále trvá) uzatvorenu so zamestnavatelom aj dohodu o vykonaní práce..? máme velké mnozstvo ZC, ktorí mali takéto dohody a ci je nutnost im vystavovat takéto potvrdenie..ide o nový odsek, nenasla som ziadne komentáre k uvedenému..dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    nový § 223 ods. 6 Zákonníka práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.