Zavrieť

Porady

kedy platit za sluzby?

Prosim pomozte mi. Som provizny predajca jednej spolocnosti ktora zabezpecuje sluzby. Klienti mi zaplatia poplatok za sluzby a ja ho musim hned uhradit spolocnosti este predtym ako su sluzby sprostredkovane klientovi(ide o to ze spolocnost garantuje tieto sluzby sprostredkovat do 30 dni). Je mozne aby som si od spolocnosti narokovala podla zakona uhradzat proviziu az po sprostredkovani sluzieb ktore sa zavazuje splnit? Chcem len chranit klientov, lebo ak by im tieto sluzby neboli sprostredkovane nemusela by som sa s nikym natahovat a v klude im vratila poplatok ktory uhradili. Vyhla by som sa tak problemom ak by nejake vznikli. Spolocnost mi vsak nechce na to prispupit a chce aby som stale vyplacala proviziu este pred vycestovanim. Je to vobec ferove??? Podla zmluvy ktoru som podpisala so spolocnostou je uvedene ze mam do 7 dni hned uhradit na ich ucet proviziu za klientov, to sa mi vsak nezda fer ked im este nebolo nic poskytnute z ich strany.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    kedy platit za sluzby?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.