Zavrieť

Porady

podcast rozhovor cez telefon

dobry den, nahraval som podcast ako cez telefonicky hovor na zaciatku som povedal ci suhlasi z nahravanim bolo odpovedane ano... mal by som to mat nejako ešte pre istotu osetrene alebo netreba? vytvoril som si aj elektronicky formular (Elektronický formulár poskytnutia súhlasu s vytvorením, spracovaním a rozšírovaním zvukového záznamu) vyzadujem tam len meno priezvisko staci to alebo by to bolo lahko napadnutelne? v prilohe posielam ukazku dakujem



Naposledy upravil Osadník : 31.05.20 at 07:57
5 komentárov     zbaliť
ivka70 ak takymto sposobom podnikas, mas k tomu vypracovanu komplet dokumentaciu GDPR?
Osadník nepodnikam, nemam vypracovanu dokumentaciu je to len zabavka kde volam priatelom.
misoft Hmmmm..... zábavka.
Uvedom si jedno: aj keby udelil súhlas, ty by si to použil a následne dotknutá osoba by súhlas odvolala - ten hovor, podcast je už VEREJNE dostupný i napriek nesúhlasu. A už by si mal veľké problémy s GDPR.
Ak niečo raz zavesíš na sieť, nikdy to úplne neodstrániš.

Rada: vykašli sa na takúto hlúposť, mohol by si niekedy v budúcnosti na to veľmi tvrdo doplatiť.
Osadník ak si to niekto rozmysli nahravku stiahnem z internetu...
dobre, a ked niekto robi rozhovor cez mikrofon ze ma hosta alebo v radiu to je ako riesene? cez gdpr? da sa nejako ziskat ta dokumentacia urobena na kolene? alebo ked volaju a ponukaju produkty tiez sa nespytaju ci s tym dotycna osoba súhlasí... ihned ti ponukaju produkty ???? ďakujem

ps: v nahravke spominam len meno
misoft Nemýľ si to s komunikáciami médií. Tí to majú setsakramemntsky ošetrené. GDPR sa mnohokrát pri TV, rádiu nedá použiť - sú tam výnimky.
Ty však to chceš vešať na web.
A tvrdenie - šak potom zmažem, stiahnem - milý zlatý - NIKDY to už celkom nestiahneš z obehu. Ak je to raz na sieti - je to tam stále.
A ponuky? Buď zložíš telefón, alebo sa ozveš a žiadaš, aby ti už nevolali. Ak by sa to opakovalo - tak je tu https://dataprotection.gov.sk/uoou/
a aj operátor - tomu zadáš, že toto číslo ťa otravuje a basta.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    podcast rozhovor cez telefon

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.