Zavrieť

Porady

Ako vrátim dizajn stránky porada na úplnú verziu na NB?

Stránka porada sa mi zobrazuje nekompletne. Okno s odpoveďami je roztiahnuté na celú šírku. To, čo je normálne v pravej tretine, nie je nikde. Nezobrazuje mi správy vo verejnom profile. Horné dve lišty sú spojené do jednej a tri najkrajnejšie pravé tlačítka sú vľavo, nie je šuťák.... Ak sa na NB prihlási iný účet, stránka sa zobrazuje normálne. Nemám žiadnu synchro so smartfonom ani s tabletom... Aspoň dúfam. Stalo sa mi to keď som bola prihlásená na inom tablete. Naraz sa to zmenilo počas prezerania porady a nezistila som, či som na niečo neťukla. Doma po prihlásení na NB už to ostalo. Vie niekto ako na to?
9 komentárov     zbaliť
kopretinka Skús vrátiť ntb do predošleho nastavenia cez bod obnovenia,nájdi taký dátum,kedy to bolo ešte v poriadku.
misoft Jeden profil zobrazuje normálne, iný profil nezobrazuje normálne - čo to asi znamená? Ten druhý profil je poškodený.
Väčšinou sa urobí nový profil (v prehliadači) a zo starého sa prenesú dôležité nastavenia (heslá, prihlasovania, záložky).
Ešte skús jedno:
otvor si prehliadaš v Safe Mode - otvorí sa bez všetkých doplnkov a porovnaj. Ak bude zobrazenie OK - tak máš niektorý doplnok v prehliadači, ktorý ti to "kazí" - len zistiť ktorý.
kopretinka A prečo jej to kazí len v jednom profile?
misoft Profil = súhrn všetkých nastavení. Pre každý profil je iný.
Ak profil A bude mať v prehliadači nastavené 100% zobrazovanie, profil B môže mať nastavené 125% zobrazovanie. A podľa profilu sa to všetko nastaví. Samo. A ak je v ňom niečo pokazené, tak sa to týka len toho profilu (profil = účet, guest). Takto v PC môžeš nastaviť pre jedného aj plný prístup, pre druhého naopak zakážeš prístup napr. k nejakým programom, súborom a pod.
https://www.internetembezpecne.cz/in...vatelske-ucty/
https://support.norton.com/sp/sk/sk/...ions/v91580726
Kvaka Jeden profil na NB zobrazuje desktop verziu porady, iný profil /pôvodný) zobrazuje mobilnú verziu porady. Mobilná verzia pôvodného profilu naskočila na tablete a už sa nedá vrátiť späť. Nemal by to riešiť admin porady? Ani Kabake to nešlo. Môže sa to stať komukoľvek z nás, čo máme možnosť dať v mobile či tablete mobilnú verziu.
skuš Je to len ten účet bettylou vo vnútri porady, čo mám problém. Keby bol zväčšený, dalo by sa okno posúvať zľava doprava, ale nedá sa to som skúšala ako prvé. Účty vo W10 mám nastavené ok. Neviem, aký nový profil v prehliadači myslíš. Ako by mi prehliadač menil zo všekých stránok len ten 1 poraďácky účet a nič iné? Používam eset. Neviem, ako v opere otvorím safe mode? Prihlásenie v mobile a prepnutie na desktop verziu a odhlásenie v mobile, nič nemení na vzhľade účtu v nb po následnom prihlásení. Obnovenie sa nepodarilo: odkaz v okne sa mi nepodarilo opísať celý,ale: Obnovovanie systému sa nedokončilo úspešne. Systémové súbory a nastavenia počítača sa nezmenili. Podrobnosti. Pri obnovovaní systému sa nepodarilo obnoviť súbor. Tento prípad mohol nastať, ak je súbor chránený antivírusovým programom. Ak porucha pretrváva, vypnite anitvírusový program a znovu sa pokúste o obnovenie alebo obnovte systém pomocou prostredia Windows recovery environment. Pri obnovovaní systému sa vyskytla chyba operácie odloženého odstránenia pri súbore... Tak neviem skúsiť to obnoviť s vypnutým antivirákom?
skuš Duški, tu sa nevyznám zase ja. To mám za to, že som sa nafukovala.
Kvaka Po prepnutí na desktop verziu v mobile sa hneď neodhlasuj. Nechaj dlhšie, synchronizácia asi nejaký čas trvá. Prihlás sa ntb až po nejakom čase. Len tipujem.
kopretinka Tak vypni antivir a skús obnoviť znova.
Pravidlá a tipy
 • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
 • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
 • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
  Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
  Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
  Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
  ❤ Buďte priateľskí ❤
  Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

  Ako vrátim dizajn stránky porada na úplnú verziu na NB?

  Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

  Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.