Zavrieť

Porady

Zrušenie prevádzky

Dobrý deň ,chcem sa informovať som na rodičovskom príspevku ktorý mi končí 29.12. 2020
Som zamestnaná na polovičný úväzok pred materskou.. Zamestnavateľ zrušil prevádzku v ktorej som pracovala pred materskou a prevádzku má v inom meste.
V tomto prípade keď by som ostala pracovať v jeho firme na pracovnú zmluvu ktorú som mala tak sa píše iba dodatok k pracovnej zmluve zmená pracoviska či nova pracovná zmluva?
Vopred ďakujem
veronikasad Suhlasis so zmenou miesta vykonu práce?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Staci dodatok so zmenou miesta vykonu prace, ak suhlasis s prechodom na tu inu prevadzku.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lenka1309 Keby som nesúhlasila s prechodom na tu inu adresu je zamestnavateľ povinný mi dať odstupné?
    Tweety Pri skončení PP podľa §63 alebo §60 z rovnakého dôvodu áno, vznikne nárok na odstupné.
    lenka1309 Ďakujem
    A ešte otazočka som zamestnana na polovičný pracovný pomer a keď som na materskej a rodičovskom tak mám nárok na dovolenku.
    Počula som ak by som prerobila minimálne 1 až 2 dni a zamestnavateľ mi preplati zbytok dovolenky je možnosť mať až najvysšiu podporu.
    Neviem či mám dobre informácie. Vopred ďakujem za reakciu
    ivka70 Mas dobre informacie, najdi si info na stranke relia.sk
    veronikasad Zavisi od výšky prijmu, nie dĺžky úväzku. Aku mzdu si mala pred nastupom na MD? Kolko dni dovolenky nas nevycerpanej?
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.