Zavrieť

Porady

tlačiaren Canon prixma

AHOJ dnes mi mkurier priniesol tlačiaren PRIXMA TS 3352 nainštalovala som si ju a tlačila som išla len mi začala svietit kontrolka B teraz vykričník a kod chyby B204 čo to znamena neviem sa dopatrat k tomu dakujem za odpoved
Naposledy upravil babicka1 : 22.10.21 at 17:22
misoft Zadal som otázku sem
https://www.canon.sk/support/consume...cm:127-1544995
A vypľulo mi to túto odpoveď:
"Popis
Vyskytla sa chyba, ktorá vyžaduje, aby ste sa obrátili na servisné stredisko.
Rozlíšenie
Túto chybu dokáže odstrániť len servisný technik, vypnite zariadenie a požiadajte o pomoc najbližšie autorizované servisné stredisko spoločnosti Canon.

Ak sa na tlačiareň ešte vzťahuje záruka (zvyčajne do jedného roka od kúpy) a poskytnete o tom aj dokumentáciu ako dôkaz, vykoná sa bezplatná záručná oprava. Ak záručná lehota už uplynula, môžu sa vykonať len platené opravy, ktoré vám budú účtované.

Ak vlastníte tlačiareň PIXMA PRO-1, obráťte sa priamo na nás, keďže môžete mať nárok na opravu u vás."
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Chyba B204 sa môže vyskytnúť po výmene kazety.

    V prvom rade pri inštalácii vyberte kazety z plastového obalu, ale nevŕtajte žiadne plastové membrány, pretože to spôsobí túto chybu pri umiestnení kazety.

    Chyba sa môže objaviť aj vtedy, ak vymeníte úplne prázdnu kazetu: pri inštalácii plnej kazety tlačiareň vstúpi do cyklu čistenia, ale tlačová hlava ešte nedostala atrament z novo vloženej kazety.

    Tu je niekoľko tipov na zrušenie tejto chyby B204::

    Riešenie 1:

    Vyberte kazety
    Napájajte tlačiareň 2 minúty
    Zapnite tlačiareň
    Nainštalujte kazety

    Riešenie 2:

    Zapnite tlačiareň
    Odpojte napájací kábel
    Otvorte kryt
    Ručne presuňte vozík tlačovej hlavy na zvyčajné miesto na výmenu kazety (Ak vozík tlačovej hlavy nie je pohyblivý, znova pripojte a potom zapnite tlačiareň a potom ho znova odpojte, keď je vozík hlavy v pohyblivej polohe).
    Vymeňte kazety.
    Zatvorte predný kryt tlačiarne, zapojte napájací kábel a reštartujte tlačiareň, aby ste mohli normálne používať.

    Riešenie 3 : Ak chyba pretrváva, skúste tvrdý reset:
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    babicka1 ako tvrdy reštart neviem ako sa to robí nepomohlo to stale preblikuje vykričnik na obrazovke 0 1 P
    buchač No ja neviem...ale ako som čítal poniektoré tvoje príspevky ohľadom počítačovej techniky, tak sa aj čudujem.
    Neber osobne, ale ak niečomu nerozumieš, tak si nájdi odborníka ... REÁLNEHO človeka, ktorý ti s týmito vecičkami pomôže. Lebo cez net ti tu môže hocikto napísať rôzne návody a postupy, ale čo z toho, ak nevieš ako na to.
    Ak ja niečomu nerozumiem, tak volám svojich ľudí (zať, synovec...), ktorí mi veci vysvetlia alebo rovno dajú do poriadku...snáď sa nebudem s tým srať ja.


    Ak nevieš, ako sa robí reset, tak potom nevieš ani to, že o čo sa vlastne jedná.
    Kukni na video, zistíš
    babicka1 prepač nema mi kto poradit mlady sa o take veci nezaujimaju napoky kupim nove aj to nejde a niekto čo sa rozumie v dedine iba si necha dobre zaplatit a nič mi neopravi taku mám skusenost aj s počitačmi aj s hoci čim počitače som musela vyhodit čo ich akože opravil no ani jeden nejde som sklamana aj s opravarov dala som na opravu do mesta tam sa na to pozreli to je elektronika to sa opravit neda ale zato že sa na to pozreli som musela tiež platit a vyrobok vyhodit tak neviem potom kde by som našla rady prepačte že vas tu obtažujem s mojimi problemami
    buchač babicka1 (Dnes 20:08) prepač nema mi kto poradit...prepačte že vas tu obtažujem s mojimi problemami
    ===================
    Ja nie v zlom...len navrhujem.

    Niekde som ti už napísal (pri tých opravách mašiniek), že sa vyondi na nejaké stariny a ich opravy. Kúp si nejaký nový so slabšími parametrami alebo nejaký repasovaný.
    babicka1 toto je nove dnes kupene a privezené no mám smolu
    buchač babicka1 (Včera 21:38) toto je nove dnes kupene a privezené no mám smolu
    ==========================
    Nové ?
    ...a nad čim tu potom uvažuješ, o čom sa bavíme ?
    Veď do mašiny v záruke sa nesmie šahať
      zbaliť

    tlačiaren Canon prixma

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.