Zavrieť

Porady

Aký kávovar

Kto máte automatický kávovar,dajte mi recenzie,môže byť aj s tryskou na mlieko,aj s nádobou na mlieko,čo na tom vašom oceňujete a čo je na figu.....či by ste si ho znova kúpili alebo nie,alebo aký iný by ste si kúpili.....hlavne ma zaujíma,v akom stave vychádza použitá káva,lebo nechcem taký,ktorý necháva ten odpad mokrý,hľadám taký kávovar,v ktorom to je úplne suché,lenže to sa v popise nepíše,v recenziách som tiež nenašla.
Usporiadat
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

romana147
ivka70
BURINATákr a wa
ak niekto nevie čítať na prvý krát,tak sa pýtam tých,čo reálne maju doma automat.Mňa nezaujíma,že máte rýchlovarnú kanvicu.
A o živnostníkoch sa tiež choďte hádať niekam inam.
Preco upravujes ludom prispevky, ked sa ti nepacia?
A preco iba niektore nesuvisia s otazkou, ine, kde neodpovedali vlastnici automatu, ti uz neprekazaju?
Lebo je to burinatá KR A WA
Toto je uchylka celu noc vypisovat, namiesto poriadnej j........... v posteli
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

tento, trochu starší automat používame v robote DELONGHI ECAM 44.660
https://kavovary-espressa-cajniky.he...D_BwE#prehlad/
Keby som nemal doma výborný pákový kávovar, kúpil by som si tento. má predprogramované kávy, da sa nastaviť jeden vlastný typ, robí výborné cappuccino. Má jednoduchý systém čistenia trisiek a hadičiek na mlieko a dajú sa použiť vysoké poháre na latte.
odpad z kávy vytvára pomerne pevné kusy "puky" ale nie sú úplne suché, treba ich raz za 2-3 dni vyhodiť (bez problémov tam vydržia cez víkend).
na tomto videu vidno odpad kávy "puky" cca v 4:35
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať