Zavrieť

Porady

ako riešiť okno na chatke ?

ahoj , chcel by som sa spýtať , ako by som mohol riešiť situáciu na chatke, ktorá je prerobená z maringotky , je tam vsadené nové okno (teda už je tam vyše 10 rokov) ale teraz po tých dažďoch som si všimol , akoby to drevo okolo okna už nebolo úplne v poriadku, fotky sú síce robené po daždi ... je vhodné t v okolí okna vystriekať nejakou montážnou penou , alebo niečím iným ? na druhej strane ma napadlo , že ak to spravím cez takéto počasie a utesním to , či to drevo navlhnuté nebude nejakým spôsobom pracovať keď to zaizolujem penou , len som chcel to nejako akoby zakonzervovať na zimu a na jar keď bude dobré počasie , tak by som to riešil inak ... čo navrhujete ? nechať to tak do jari ? ďakujem za odpoveď , skúsim pridať fotky
Usporiadat
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

prečo sa nedajú pridať fotky a píše mi to upload failed ?
okno 5.jpg  
okno4.jpg  
okno3.jpg  
okno2.jpg  
okno 1.jpg  

1/1
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Fotky sú síce nejasné, ale vyzerá to tak, že okno bolo osadené, ale práce neboli dokončené. Ostenie treba ešte omietnúť vonkajšou omietkou. Aj tá fasáda je divná - to vyzerá na lepidlo na sieťke a nejaká farba.
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

Chobot
Fotky sú síce nejasné, ale vyzerá to tak, že okno bolo osadené, ale práce neboli dokončené. Ostenie treba ešte omietnúť vonkajšou omietkou. Aj tá fasáda je divná - to vyzerá na lepidlo na sieťke a nejaká farba.
áno, keď som to kupoval , tak to nebolo dokončené a to biele okolo je sadra , čo som sa snažil aby pod tú sieťku nešla vlhkosť , lebo je to aj zateplené a na tom je tá sieťka a natreté je to tou ružovou farbou...dá sa teraz v zime v takomto vlhkom počasí niečo s tým robiť , alebo počkať do jari ? ono je to takto už cca 10 rokov , len nechcem aby voda a vlhkosť vstupovala do toho dreva a tak ma napadlo zatiaľ to vystriekať montážnou penou , ale neviem , či keď to spravím , to vlhké drevo za zakryje a bude plesnivieť ,lebo to nebude mať ako preschnúť ....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať