Zavrieť

Porady

Účet je zablokovaný Váš účet bol deaktivovaný. Čo mám robiť keď z ničoho nič sa neviem dostať na facebook?

Účet je zablokovaný
Váš účet bol deaktivovaný. Ak máte akékoľvek otázky alebo nejasnosti, môžete navštíviť našu stránku Najčastejšie otázky sem. nič z tohto ani nefunguje
6 komentárov     zbaliť
OneUp Nie tam ,co chcu od teba ? Na overenie cislo telefonu, fotku ?
Kika2312 Aj som sa konečne dostala že chcú číslo a napísali že ani mail ani číslo nepatrí žiadnemu profilu, dostala som sa aj kde sa zasiela doklad totožnosti, tam zase že nastala chýba. Kedy ho nepoužívam aj na prácu tak až tak nevysilujem, ale neviem sa dostať ani k objednávkam ????????
Kika2312 Nič, alebo ak sa aj niekam prekliknem tak stále len že nastal problém
OneUp telefonne cislo a mail musi suhlasit s tym , pri registracii .Tiez mam s FB opakovane problemy
Kika2312 Práveže súhlasí, len s nimi som sa tam prihlasovala a zrazu vraj nepatrí k účtu ????
OneUp Skus dat ine telefonne cislo. Pride na neho 6 miestny kod na overenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Účet je zablokovaný Váš účet bol deaktivovaný. Čo mám robiť keď z ničoho nič sa neviem dostať na facebook?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.