Zavrieť

Porady

Stretnutie predsedov SVB - TN

Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Náhodou sme sa stretli so Slavicou a Elenou Navrátilovou na Skype. Slovo dalo slovo a spáchali sme stretko predsedov SVB.

Predbežný termín je 27.10.2006.

Miesto ešte nie je určené na 100% ale vychádza to na Trenčín a okolie Trenčína.

Kto sa ešte hlási ????????????

Usporiadat
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Beriete aj virtuálnych účastníkov?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Na stretku sa predbežne zúčastnia:

Elena Navrátilová
Slavica
Orim

Virtuálne:
PeterNR

0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Virtuálni účastníci: Peťo to si máme zabaliť akože čo? Ty sa virtuálne zbaľ, zober Veroniky na výlet a basta. Virtuálny svet ako vyšitý.
Nemusia byť len predsedovia. Môže byť každý kto chce vedieť niečo o obnove, čo kde a ako. Podľa skúseností prežitých na vlastnej koži sa rád poučí. Možno niečo ako workshop? Takže vítaný je každý kto sa rád podelí a poučí.
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Ja by som tiež rada prišla aj s predsedom. Zaznamenávam si dátum, dúfam, že to výde. Pred stretnutím Vám potvrdím účasť.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Už sa tešim, beriem tri bandasky na "načerpanie energie" :p , blíži sa zima a tak jej bude treba veľa. Gabi neopovaž neprist... Nech vam je praca potešením, prajem krasny den...
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

je to mierne dalekoooo ale virtualne by som sa pridala aj ja
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Heni
je to mierne dalekoooo ale virtualne by som sa pridala aj ja
Heni, a nedá sa ti to nejako poriešiť? Táááááák strašne rada by som sa s tebou stretla (myslím, že aj ostatní). Moja účasť zatiaľ vyzerá dobre, dúfam, že to nezakríknem.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Zatial hlásim 3ks :p z Dca,Dufam, že to všetkým vyjde, musime si určit čas.
0 0
jamNicka jamNicka

jamNicka je offline (nepripojený) jamNicka

stale naivna a neznala
Ahoj, čítam tu o stretnutí predsedov SVB, rada by som sa zúčastnila, lebo si myslím, že nie je nad osobný kontakt, no je to ozaj trocha daaaleko.Ak by sa mi dalo,aj tak by som rada prišla, no zatiaľ viem len dátum-nie je ani hodina ani miesto(ešte k tomu Trenčín nepoznám).
Chcela by som sa poradiť s Vami- skúsenými, o ďalšom postupe pri zatepľovaní.Ja keď čítam Vaše príspevky, pripadám si ako úplne neznalý hlupák.Musíme urobiť výberové konanie na firmu,vedel by mi niekto poradiť ohľadom spoľahlivej serióznej firmy z okolia Piešťan alebo Trnavy? A taktiež by som sa potešila aj rade, na čo si mám pri vyberaní firmy dávať pozor.
Ďakujem a teším sa na Vaše rady.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Firma, ktorá zastreší celú obnovu, zatepľovanie,... môže byť s hocikade. Ide o to aby si dokázala zabezpečiť kompletné dodávky na realizáciu. Treba si dať pozor na licencie. Najlepšie vybrať takú, ktorá vyhovuje najviac svojim prístupom. Je to individuálne, každý hľadá niečo iné. Či idete cez ŠFRB a mnohé ďalšie aspekty. Ale kto chce na budúci rok žiadať ŠFRB má najvyšší čas.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Že nepoznáš Trenčín nie je problém, na stanici Ťa vyzdvihneme. .
Skús trebárs zorganizovať stretko predsedov SVB v PIEŠťANOCH A JA TAM URČITE PRÍDEM AK SA DOHODNEME.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

slavica
Zatial hlásim 3ks :p z Dca,Dufam, že to všetkým vyjde, musime si určit čas.
Koho???
ja sa pokúsim dať niečo dohromady tiež, čo sem nechodia na net
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Síce nesľubujem, ale ak by som stíhala a bolo by to v poobedňajších hodinách veľmi rada sa zase s Vami stretnem.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Mali by sme už hodit nejaku hodinu na stretko, tak ja hadžem :
15,00 hod.
miesto by mohol navrhnut Orim, o.k.?
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

slavica
Mali by sme už hodit nejaku hodinu na stretko, tak ja hadžem :
15,00 hod.
miesto by mohol navrhnut Orim, o.k.?
No to si ma predbehla ja som chcel navrhnúť aby ste navrhli miesto aj čas.

Keďže čas je navrhujem miesto reštika na plavárni. Dá sa tam aj parkovať.

Dátum 27. októbra 2006 pre tých čo to nevedia

Naposledy upravil Orim : 13.10.06 at 16:23 Dôvod: zvýraznenie časových a polohových údajov
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Orim ešte povedz navigáciu z Prievidze a ak budem čo len trochu môcť, prídem tiež.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Keď pojdeš z Prievidze predpokladám ze prídeš od Bánoviec. Ideš stále do centra Trenčína smer Žilina. Pod hradom (pri hoteli Tatra) je svetelná križovatka a tu odbočíš doľava, cesta pojde popod železničný most. Hneď za ním odbočíš doľava (na rohu je škola) a znovu doľava po hlavnej (si veľa športovej haly, fotbalového štadiona) ideš rovno vidíš parkovisko, pred parkoviskom odbočuje cesta vpravo ideš po nej a asi po 200 metroch je budova plavárne, za ňou je parkovisko, tam necháš auto vojdeš do plavárne ideš na prvé poschodie zabočíš vpravo do reštiky vojdeš dnu a ........ uvidíš nás tam.
Ak by si prešvihla križovatku pod hradom choď v pohode ďalej asi 500 m za tým je kruhový objazd (tesne za Maxom) tam to otočíš a v pohode sa vrátiš.
Zo smeru Žilina prejdeš cez kruhový objazd smer centrum vľavo je Max a to ostatné už poznáš (pre istotu za Maxom 3 odbočka vpravo).
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Orimko to si perfektne opisal, kupim si ta namiesto GPS :p
0 0
sou sou

sou je offline (nepripojený) sou

Orim
Náhodou sme sa stretli so Slavicou a Elenou Navrátilovou na Skype. Slovo dalo slovo a spáchali sme stretko predsedov SVB.

Predbežný termín je 27.10.2006.

Miesto ešte nie je určené na 100% ale vychádza to na Trenčín a okolie Trenčína.

Kto sa ešte hlási ????????????

rad by som, ale nesedi mi termin. je uz isty?
0 0
sou sou

sou je offline (nepripojený) sou

rad by som, ale nesedi mi termin. je uz usty?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať