Zavrieť

Porady

Zneuzitie bankomatovej karty

Stratil som bankomatovu kartu. Skor ako som stihol ju zablokovat, niekto z nej zaplatil tovar na Temu a Aliexpress. Dokaze Policia dohladat pachatela ?
Nandrolon To sa musíš opýtať na polícii, ale pochybujem ak sa jedna o malú sumu, že sa budú chcieť tým vôbec zapodievať.
kopretinka malá suma nákupu,to sa zlodejovi ani neoplatilo.....a nepožičal si ju náhodou niekto z rodiny?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Skôr si myslím, že nie. Temu aj Ali sú zahraničné portály a nie sú povinné poskytovať informácie našej polícii ohľadne identity klientov či ich adresy.

    Martuk je offline (nepripojený) Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    kolko je celkova hodnota objednavok z oboch portalov?
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Adortl okolo 70 €
    Nandrolon To by som bral ako školenie pre budúcu väčšiu opatrnosť nestratiť kartu.
    pavol54 voľakedy platilo, aby to mal zlodej ľahšie napísať si na kartu nesprávny PIN. Potom platí 3x a dosť. Profesionálny vykrádač kariet sa nebude zaoberať malou sumou.
    OneUp Pri nakupe na nete pin nepotrebujes. Vsetko ostatne potrebne je vytlacene na karte
    pavol54 písal som : "VOĽAKEDY PLATILO..."
    OneUp aj volakedy si pin potreboval pri nakupe v obchode, nie na nete. Tam staci CVV kod vytlaceny priamo na karte
      zbaliť

    Zneuzitie bankomatovej karty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.