Zavrieť

Porady

padanie vlasov

Chcem sa poradit.myslim, ze mi velmi padaju vlasy, ale nechcem z toho robit zbytocne paniku. Je to normalne, ze ked si zmyjem vlasy a potom sa cesem, tak mi ich aj 30 vypadne a cely den potom mam po sebe vlasy? A myslim, ze ten den, ked su zmyte, tak mi ich vypadne viac ako sto. Je to normalne?
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
nika20
Chcem sa poradit.myslim, ze mi velmi padaju vlasy, ale nechcem z toho robit zbytocne paniku. Je to normalne, ze ked si zmyjem vlasy a potom sa cesem, tak mi ich aj 30 vypadne a cely den potom mam po sebe vlasy? A myslim, ze ten den, ked su zmyte, tak mi ich vypadne viac ako sto. Je to normalne?
Ahoj. pravdepodobne máš oslabené vlasy... . Máš farbené vlasy?
0 0
nika20 nika20

nika20 je offline (nepripojený) nika20

mam len melir, ale fakt taky mini, na par vlasoch, ale mam ho uz asi pol roka a vlasy mi nepadali
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Aha a skúšala si nejaké zábaly na vlasy? Tie veľmi pomáhajú...
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

nika20
Chcem sa poradit.myslim, ze mi velmi padaju vlasy, ale nechcem z toho robit zbytocne paniku. Je to normalne, ze ked si zmyjem vlasy a potom sa cesem, tak mi ich aj 30 vypadne a cely den potom mam po sebe vlasy? A myslim, ze ten den, ked su zmyte, tak mi ich vypadne viac ako sto. Je to normalne?
Neprežívaš nejaký stres? Aj vtedy začnú padať vlasy, ja mám skúsenosti s farbou HENA je to prírodná zložka, vyrába sa bezfarebná, alebo jemná farba na vlasy, to určite pomôže, viem to preto, lebo môj brat a je to chlap mal podobné problémy tak som mu kúpila bezfarebnú HENU a po pár použití mal pokoj.
0 0
nika20 nika20

nika20 je offline (nepripojený) nika20

Poskusam co odporucite. A ako to mate s vlasmi vy, ked si umyjete, tiez vam tak velmi padaju? Pozorujete vtedy zvysene vypadavanie?
0 0
Ala Ala

Ala je offline (nepripojený) Ala

S tym mam problem aj ja. Asi mesiac pouzivam sampon z lopucha aj vodicku a zapijam to tablektkami z lekarne : EVELLE a GS ELADEN - je to na pokozku, nechty a vlasy. Neviem, ci si namyslam, ale sa mi zda, ze to trosku pomaha.
0 0
ivet.b ivet.b

ivet.b je offline (nepripojený) ivet.b

Taká milá osôbka :-))))
Ja som s tymto problemom bola minuly tyzden u lekarky. Patologicke je, ak ti za den vypadne viac ako 100 vlasov. Treba brat do uvahy aj sezonne padanie vlasov- po lete ( to je teraz) a po zime. Odporucila mi brat pantenol tablety, prip. zinok a este mi predpisala vodicku na pokozku hlavy, ktora podporuje bunecne mnozenie a zastavuje vypadavanie vlasov. Len musim pozriet doma nazov. Zajtra napisem.
0 0
ivet.b ivet.b

ivet.b je offline (nepripojený) ivet.b

Taká milá osôbka :-))))
Takze ten roztok na pokozku hlavy sa vola Alpicor F. Je to 100 ml flasticka. Ja som to dostala na recept- doplatok okolo 100,- Sk, plna cena je nieco vyse 300,- Sk.
0 0
Soňula Soňula

Soňula je offline (nepripojený) Soňula

nika20
Poskusam co odporucite. A ako to mate s vlasmi vy, ked si umyjete, tiez vam tak velmi padaju? Pozorujete vtedy zvysene vypadavanie?

Aj mne padajú, asi to je tou jeseňou. Keď si vlasy umyjem, rozčesem, tak mam pocit, ze som prišla o štvrtinu vlasov, toľko mi ich vypadne. Ale na druhej strana vidím, že mi rastú aj nové. Mám tmavé, dlhšie vlasy, keď mi ich vypadne 10, tak to vidno viac, ako napríklad niekomu, kto má svetlejšie vlasy a kratšie. Ale tie kapsule PANTHENOL som si kúpila.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Treba ísť na vyšetrenie k lekárovi, ale nie len na kožne. Mne padali vlasy zo štítnej žľazy a prišla som na to skutočne neskoro. Domace recepty vypadávanie spomalili, ale neodstránili príčinu. Treba ju hľadať dôsledne, nedať sa odbyť vetou, že je jeseň alebo že telu chybajú vitamíny.
0 0
jenny7 jenny7

jenny7 je offline (nepripojený) jenny7

Ahojte, ešte som chcela dať jeden tip, na šampón proti padaniu vlasov. Je to z firmy Salon Textures, sídlo majú v Skalici,reklamujú to aj v rôznych časopisoch, nechcela som moc tomu veriť, ale nakoniec som si povedala, že za vyskúšanie nič nedám, to padanie vlasov sa už nedalo vydržať, bola som z toho zúfala. Stojí okolo 700Sk, ale po 3 umytí vlasov som už videla výsledky. Neviem, či to ešte niekto vyskúšal a či mal tiež s tým dobré skúsenosti, ale u mňa to zabralo. Dá sa to objednať normálne na dobierku, tel.č. teraz nemám pri sebe, ale môžem ho zajtra napísať, ak by mal niekto záujem. Ešte je výhoda, že je síce drahý, ale stačí ho dať málinko, lebo dosť pení, takže sa tak rýchlo neminie.Prajem všetkým pekný deň, ahojte.
0 0
nika20 nika20

nika20 je offline (nepripojený) nika20

Skusali ste dakto ten Dercos aminexil od Vichy, ja uz som taka zufala, ze si ho asi idem kupit. Len napiste dakto, ci to pomaha? Surne!!!!
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

jenny7
Ahojte, ešte som chcela dať jeden tip, na šampón proti padaniu vlasov. Je to z firmy Salon Textures, sídlo majú v Skalici,reklamujú to aj v rôznych časopisoch, nechcela som moc tomu veriť, ale nakoniec som si povedala, že za vyskúšanie nič nedám, to padanie vlasov sa už nedalo vydržať, bola som z toho zúfala. Stojí okolo 700Sk, ale po 3 umytí vlasov som už videla výsledky. Neviem, či to ešte niekto vyskúšal a či mal tiež s tým dobré skúsenosti, ale u mňa to zabralo. Dá sa to objednať normálne na dobierku, tel.č. teraz nemám pri sebe, ale môžem ho zajtra napísať, ak by mal niekto záujem. Ešte je výhoda, že je síce drahý, ale stačí ho dať málinko, lebo dosť pení, takže sa tak rýchlo neminie.Prajem všetkým pekný deň, ahojte.
Skúšala som ho, no ani po mesiaci sa nedostavil žiadny účinok. Neverím už ničomu a myslím si, že to je o životospráve, ovzduší. Treba jesť veľa zeleniny a vitamínov.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Soňula
Aj mne padajú, asi to je tou jeseňou. Keď si vlasy umyjem, rozčesem, tak mam pocit, ze som prišla o štvrtinu vlasov, toľko mi ich vypadne. Ale na druhej strana vidím, že mi rastú aj nové. Mám tmavé, dlhšie vlasy, keď mi ich vypadne 10, tak to vidno viac, ako napríklad niekomu, kto má svetlejšie vlasy a kratšie. Ale tie kapsule PANTHENOL som si kúpila.
Mne vypadávajú tak isto.
V sobotu som bola u kaderníčky a tej som sa posťažovala, že mám taký pocit, akoby som mala po umytí vlasov zostať plešatá.
Kaderníčka mi povedala, že to môže byť tým, že je jeseň alebo napríklad aj tým, že nosím väčšinou vlasy do copu (aj v noci) a tým mi ich tá gumička drží pokope. Keď sa teda poriadne rozčešem a zmyjem si vlasy, všetky, čo sú trošku uvoľnené, mi vypadajú.
Vraj z toho nemusím robiť tragédiu, skúšala mi, či to je nejak katastrofálne, ale u nej mi veľa vlasov pri česaní a umývaní nevypadlo.

Tak isto mi doporučila panthenol prípadne nejaké iné vitamíny na posilnenie vlasov.
0 0
kika1 kika1

kika1 je offline (nepripojený) kika1

Mne pomohla akupunktúra. Bola som tri krát ako mi bolo doporučené. Keď som si následne umývala vlasy videla som, že toľko nepadajú. Najviac som to videla pri umývaní. Pomohlo mi to.No teraz mi začali opäť padať. Vydržalo to asi 4 mesiace. To nie je také zlé.
0 0
Dagmar72 Dagmar72

Dagmar72 je offline (nepripojený) Dagmar72

nika20
Skusali ste dakto ten Dercos aminexil od Vichy, ja uz som taka zufala, ze si ho asi idem kupit. Len napiste dakto, ci to pomaha? Surne!!!!
ahoj Nika...ja som uzila jedno balenie,na isty cas sa vypadavanie zmiernilo,teraz mam uz druhe. Mne vlasy padali odjakziva,ale keby mi nove nedorastali,dnes som uz plesata...mam este pre teba drobnu radu,ak prezivas stres a zle sa stravujes,mozes mat aj najdrahsie pripravky na trhu,padanie vlasov sa opat vrati....
0 0
Dagmar72 Dagmar72

Dagmar72 je offline (nepripojený) Dagmar72

jenny7
Ahojte, ešte som chcela dať jeden tip, na šampón proti padaniu vlasov. Je to z firmy Salon Textures, sídlo majú v Skalici,reklamujú to aj v rôznych časopisoch, nechcela som moc tomu veriť, ale nakoniec som si povedala, že za vyskúšanie nič nedám, to padanie vlasov sa už nedalo vydržať, bola som z toho zúfala. Stojí okolo 700Sk, ale po 3 umytí vlasov som už videla výsledky. Neviem, či to ešte niekto vyskúšal a či mal tiež s tým dobré skúsenosti, ale u mňa to zabralo. Dá sa to objednať normálne na dobierku, tel.č. teraz nemám pri sebe, ale môžem ho zajtra napísať, ak by mal niekto záujem. Ešte je výhoda, že je síce drahý, ale stačí ho dať málinko, lebo dosť pení, takže sa tak rýchlo neminie.Prajem všetkým pekný deň, ahojte.
034/6647435
0 0
layla layla

layla je offline (nepripojený) layla

ja mam taky isty problem. mam vlasy velmi huste, nefarbene. ked si ich po umyvani cesem tak si ich musim cesat nad umyvadlo. potom mam cely den na sebe vlasy. uz aj pri umyvani mi vypadne zhruba dvadstat vlasov.... a pri tom cesani to radsej ani nepocitam...
zeby mudre vlasy opustali hlupu hlavu????:p
0 0
ivetuska ivetuska

ivetuska je offline (nepripojený) ivetuska

nika20
Chcem sa poradit.myslim, ze mi velmi padaju vlasy, ale nechcem z toho robit zbytocne paniku. Je to normalne, ze ked si zmyjem vlasy a potom sa cesem, tak mi ich aj 30 vypadne a cely den potom mam po sebe vlasy? A myslim, ze ten den, ked su zmyte, tak mi ich vypadne viac ako sto. Je to normalne?
Mala by si stym ist k lekarke, lebo neni normalne ,aby ti za den vypadlo tolko vlasov. Mozes to mat aj stresom ,ale bude lepsie ,ak ti to odobri lekarka. A este skus ZINOK. Ten je dobry na vlasy aj nechty. Ak to nemas chorobne, alebo cosi take, ale len sezonne, tak ti zabere.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať