Zavrieť

Porady

Espressovar

Ahojte všetci,
plánujem kúpiť do daru espressovar a neviem sa vysomáriť z informácií na internete. Obdarovaná je kávičkárka a tak chcem kúpiť niečo, čo sa podobá profi prístroju. Neviem napr. koľko barov by mal prístroj mať, aby vyprodukoval skutočne kvalitné espresso . Môj finančný limit je do 20.000,- (lepšie 15). V elektropredajni som tu na východe vhodný prístroj nevidela. Budem vďačná za vaše rady a konkrétne skúsenosti. :p
Usporiadat
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

Skus si pozriet www.remont.sk. Je tam kávovar Vienna De luxe - momentálne majú zľavu (aspoň v TN) a stojí cca 15.500,- Sk s DPH. Kávu aj pomelie a robí aj kapučíno.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ďakujem veľmi pekne.
Hlavná vec, že som včera pre Biondu nepridala link. Takže tu je:
http://www.vltava2000.cz/caffemike/g...DepartmentID=0
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Nuž, nejako som sa na Poradu nedostala, takže som nemala čas reagovať, Evka, nebudem Ti odporúčať zle, ak sa nemýlim už slušný Saeco , ktorý si kávu melie(iný si nekupuj!) sa dá kúpiť cca 10.000, ale ver mi, že budeš spokojná a bude Ti dlho slúžiť. Kávu zrnkovú odporúčam , tak ako som Ti napísala, z dostupných je dobrá Goppion ( v Metre) event. Lavazza (ale nie všetky typy ) alebo Segafreddo. S inými mám veľmi zlé skúsenosti, káva je kyslá, lebo napr. Edusco používajú zmesy a nie čistú a kvalitnú kávu, takže to je môj názor.
Ja osobne šálku vždy prehrejem, mletie mám nastavené na 1-2 dosť jemné a ako hovoria taliani : Káva má byť čierna ako noc, horúca ako láva a sladká ako láska.
Ahoj
P.S Silvi.. tak na kávu môžete aj ku nám dôjsť - kľudne, budem rada
Andy
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Bionda
P.S Silvi.. tak na kávu môžete aj ku nám dôjsť - kľudne, budem rada
Andy
Andy...teraz hovoríš keď som z Nitry už doma..a kávu nepijem
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Bionda
Nuž, nejako som sa na Poradu nedostala, takže som nemala čas reagovať, Evka, nebudem Ti odporúčať zle, ak sa nemýlim už slušný Saeco , ktorý si kávu melie(iný si nekupuj!) sa dá kúpiť cca 10.000, ale ver mi, že budeš spokojná a bude Ti dlho slúžiť. Kávu zrnkovú odporúčam , tak ako som Ti napísala, z dostupných je dobrá Goppion ( v Metre) event. Lavazza (ale nie všetky typy ) alebo Segafreddo. S inými mám veľmi zlé skúsenosti, káva je kyslá, lebo napr. Edusco používajú zmesy a nie čistú a kvalitnú kávu, takže to je môj názor.
Ja osobne šálku vždy prehrejem, mletie mám nastavené na 1-2 dosť jemné a ako hovoria taliani : Káva má byť čierna ako noc, horúca ako láva a sladká ako láska.
Ahoj
P.S Silvi.. tak na kávu môžete aj ku nám dôjsť - kľudne, budem rada
Andy
Andy prosím ťa kde nájdem tie Saeco..zatiaľ čo som pozerala, sú tu len také čo majú dosť vysokú cenu....Tiež by som chcela taký čo aj kávu pomelie.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Andy, ešte raz ďakujem.
Danka, lacnejší asi ťažko zoženieme. Jedine sledovať a počkať na akciu.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Marína
Andy, ešte raz ďakujem.
Danka, lacnejší asi ťažko zoženieme. Jedine sledovať a počkať na akciu.
No akurát , že Andy píše za cca 10.000,- ale ja vidím pomaly za 20.000,-. Marína ak niečo objavíš, daj prosím ťa vedieť.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Dani..a čo tak napísať Ježiškovi ...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Silvi, tak to by sa u Danky finančne vyčerpal a pre suchoty už k vám nedošiel.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Hlinkovx
Dani..a čo tak napísať Ježiškovi ...
Silvi kto je Ježiško...som odhalila už dávno.....
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Marína
Silvi, tak to by sa u Danky finančne vyčerpal a pre suchoty už k vám nedošiel.
K tebe ešte doteraz chodil ?
bo u nás sa už tak tri roky neukázal...poslal lístok...skrachoval som

alebo žeby to bolo tým..že nie vždy poslúcham ?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Hlinkovx
...
alebo žeby to bolo tým..že nie vždy poslúcham ?
Silvuška, na polepšenie sa máš ešte 20 dní, takže s tým nemusíš začať hneď.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
DanielaSĽ
Silvi kto je Ježiško...som odhalila už dávno.....
dani sb dá 10 000 ty dáš 10 000 a máte kávovar každý za 10 000 ..ešte máš nejaký problém ??
0 0
rob999 rob999

rob999 je offline (nepripojený) rob999

SAECO VIENNA Automatica čo my s Andy máme doma stál kedysi cca. 26.000 ale v Taliansku som ho videl nedávno v akcii za cca. 12.000.
Firma PEKUR s.r.o. je oficiálnzm dovozcom kávovarov SAECO do SR www.pekur.sk Sú z BA, na internete už tento model neponúkajú, ale nie tak dávno ich mali tiež za výpredajovú cenu. Najlepšie ak sa spýtate.
VIENNA Automatica kávu pomelie (viac nastavení), utlačí, pretlačí vodu, vyhodí pužitú kávu, našľahá penu na cappuccino (šálky neohrieva).
A čo sa týka kávy odporúčame 100% arabicu. Momentálne najväčší výber super zrnkových káv má sieť kaviarni LINO´s coffee shop (my chodíme do nitrianskeho skoro denne). Dnes sme kúpili 100% Arabica pacamara zo Salvadora 250 gr. za 199,- Sk
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Pána Fera, načo som sem liezla? Ste ma nakazili tou kávou, že mi slinky tečú.
Zbožňujem dobré presíčko, aj capucino si dám sometimes a tak isto cafe latte dobre padne večer pri telke, alebo na raňajky. Ale keby ste ma videli, ako doma vyrábam kapucino, alebo latte, tak by ste sa aj zasmiali. Mlieko zohrejem, potom ho našľahám ponorným mixerom. Kávu uvarím klasickú nesku... no zadr...mažem milión hrncov, hrnčekov, pohárov a pritom stačí kúpiť dobrý kavovar, ktorý navarí fajné presko a napení aj mliečko...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

rob999
....
A čo sa týka kávy odporúčame 100% arabicu.
........
Tak s tým môžem len súhlasiť.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ešte ma napadlo, čo takto si naozaj kúpiť POD kávovar? Všimla som si, že Rob čosi spomínal. Inak POD kávovar nestojí veľa, trochu viac stoja tie vákuovo balené jednotlivé dávky, teda aspoň tu na Slovensku.. (hoci 8 sk... myslím si, že dnes už asi by som nikde kávu za ani za 8,-SK nedostala, takže, je to relatívne), ale káva z takého kávovaru je naozaj ------úúúžasná!!!!
Info nájdete tiež na Pekur.
A
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Teraz som pozerala Pekur, majú teraz akciu na automatický pressovar stojí cca 13.900,-
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

a tu Vám ešte pridáva stránku na kávovary Saeco http://www.gastroset.sk/main.php?id=cenik&jazyk=sk
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
rob999
SAECO VIENNA Automatica čo my s Andy máme doma stál kedysi cca. 26.000 ale v Taliansku som ho videl nedávno v akcii za cca. 12.000.
Firma PEKUR s.r.o. je oficiálnzm dovozcom kávovarov SAECO do SR www.pekur.sk Sú z BA, na internete už tento model neponúkajú, ale nie tak dávno ich mali tiež za výpredajovú cenu. Najlepšie ak sa spýtate.
VIENNA Automatica kávu pomelie (viac nastavení), utlačí, pretlačí vodu, vyhodí pužitú kávu, našľahá penu na cappuccino (šálky neohrieva).
A čo sa týka kávy odporúčame 100% arabicu. Momentálne najväčší výber super zrnkových káv má sieť kaviarni LINO´s coffee shop (my chodíme do nitrianskeho skoro denne). Dnes sme kúpili 100% Arabica pacamara zo Salvadora 250 gr. za 199,- Sk
Krásny Saeco Vienna už má miesto na mojej kuchynskej linke.....ježiško ho síce nedoniesol , ale vďaka Bionde a Robimu má už pre mňa moja rodina darček na moje blížiace sa okrúhle výročie.
Andy , Robi ešte raz vám obidvom týmto ďakujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať