Zavrieť

Porady

Espressovar

Ahojte všetci,
plánujem kúpiť do daru espressovar a neviem sa vysomáriť z informácií na internete. Obdarovaná je kávičkárka a tak chcem kúpiť niečo, čo sa podobá profi prístroju. Neviem napr. koľko barov by mal prístroj mať, aby vyprodukoval skutočne kvalitné espresso . Môj finančný limit je do 20.000,- (lepšie 15). V elektropredajni som tu na východe vhodný prístroj nevidela. Budem vďačná za vaše rady a konkrétne skúsenosti. :p
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

DanielaSĽ
Krásny Saeco Vienna už má miesto na mojej kuchynskej linke.....ježiško ho síce nedoniesol , ale vďaka Bionde a Robimu má už pre mňa moja rodina darček na moje blížiace sa okrúhle výročie.
Andy , Robi ešte raz vám obidvom týmto ďakujem.
Daniela, blahoželám ku kávovaru, nech Ti z neho tečie len tá najkvalitnejšia káva.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ďakujem, tečie výborná kávička.......pozývam, kto má chuť....
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

DanielaSĽ
Ďakujem, tečie výborná kávička.......pozývam, kto má chuť....
Dani, tak uz ho konecne mas len ho poriadne vyuzivaj a pozor, aby k tebe neprisla cela PORADA NA TU KAVICKU
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
camelfly
Dani, tak uz ho konecne mas len ho poriadne vyuzivaj a pozor, aby k tebe neprisla cela PORADA NA TU KAVICKU
No až by prišla porada postupne a nie všetci naraz , som za....
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

Ja už dlho vyberám, som sa nevedela rozhodnúť akú značku, pozerala som de longi, ale niekto tu písal, že 15 bar je málo, ale všetky čo som pozerala aj drahé majú 15 bar. a že nie je dobrý plnoautomatický. tak teraz môžem začať hľadať od začiatku. Pozerala som tento, môže mi niekto povedať, či je dobrý:
http://www.obchodny-dom.sk/delonghi-...tribrne/53611/.
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

nevie mi nikto povedať, či je to dobrý espressovar alebo nie. Mne sa zdá dobrý, ale chcela by som radu od odborníkov.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
pru, neviem ti poradiť, ten delongi nemusí byť zlý. My máme síce okrem Saeco aj Delongi ale len malý pákový, robím s ním kávu v altáne na záhrade, nie je to zlé, len dlho mi trvalo, aby som zomlela kávu na tak vhodnú, aby bola aj dobrá káva- ani nie príliš jemno, ani hrubo, preto lepší poloautomat (ktorý zomelie a spraví kávu, ty sa len staráš o vyhodenie použitej kávy). Ak sa dá nastaviť aj mletie- nemusí to byť zlý stroj. Nemáš možnosť ísť najprv na nejakú výstavu- gasto alebo čosi podobné?, kde sa prezentujú f. čo predávajú ak kávovary a aj pripravujú kávičky- nuž ochutnáš- uvidíš
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

ja som tiež pozerala to Saeco, ale neviem, aká je to značka, či sú dobré?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Pru Pozri príspevok
ja som tiež pozerala to Saeco, ale neviem, aká je to značka, či sú dobré?
Je to výborná značka.... mám ho už za chvíľku dva roky , každá návšteva si pýta u mňa dobrú kávu.... pomelie, nadávkuje, pripraví a ja už len vychutnávam.
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

Aj ja som sa konečne tento rok rozhodla objednať si u Ježiška poriadny kávovar. Po mnohých doporučeniach v tejto téme som sa rozhodla pre zn. Saeco, model Talea Giro ... práve som vo fáze "potvrdenia objednávky" ... pozná niekto z Vás tento model?
Objednávať budem z nemeckej ebay, ceny sú tam neporovnateľné s našimi
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

Ahojte, môže si dať účtovníčka do nákladov espressovar?
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

Podľa mňa áno, veď ked s klientom riešime nejaké problémy a je u mňa aj 2-3 hodiny, tak mu aspoň kávu ponúknem?
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

No kúpila som nakoniec nie delonghi ale saeco. Bola som s ním spokojná, urobili sme kávu z pol kila, čo bola ako darček ku kávovaru, teraz sme nasypali novú tiež drahú značkovú kávu a zrazu prestal fungovať mlinček, neviete čo s tým?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Keď všetko zlyhá, treba si prečítať návod. Nenašla si tam odpoveď na tvoju poruchu?
0 0
mamminta mamminta

mamminta je offline (nepripojený) mamminta

aj u nás Ježiško vypočul moje prosby a doniesol kávovar- dolce gusto
káva je fakt výborná
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

návod mám preštudovaný dobre, ale je tam písané, že keď svietia všetky konrolky a nič nerobí treba kontaktovať servisné centrum, lenže v papieroch nie je kontakt, ta budeme sa musieť trepať do nay a dokonca tam nebol ani záručný list. Asi 50 káv urobil perfektne. asi som ho prechválila.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
mamminta Pozri príspevok
aj u nás Ježiško vypočul moje prosby a doniesol kávovar- dolce gusto
káva je fakt výborná
mamminta, naozaj sa do tohto typu kávovaru musí kupovať len káva zn.dolce gusto? Obyčajná sa tam nedá pripraviť? Tiež mi mal "Ježiško" priniesť taký kávovar, ale keď som sa dozvedela, ako to je, tak som radšej Ježiškovi povedala, nech donesie niečo iné
0 0
enagem enagem

enagem je offline (nepripojený) enagem

Ahoj, aj ja som sa rozhodol pre kúpu kávovaru - Saeco Talea Ring Plus. Mám veľmi rád capuccino, tešil som sa, že si ho budem robievať doma. Kávovar funguje perfektne, jediné čo mi "nejde" je správne napenenie mlieka. Máte radu/návod ako na to? Na internete je plno videí (napr. youtube.com) o perfektne napenenom mlieku, mne to však akosi nejde. Skúšal som rôzne mlieka, raz sa mi to ako-tak podarilo s mliekom v igelitovom sáčku z Lidlu, ale potom už nie. Uvažujem o dokúpení doplnku tzv. Milk Island. Má to zmysel? Kde robím chybu?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Pru Pozri príspevok
No kúpila som nakoniec nie delonghi ale saeco. Bola som s ním spokojná, urobili sme kávu z pol kila, čo bola ako darček ku kávovaru, teraz sme nasypali novú tiež drahú značkovú kávu a zrazu prestal fungovať mlinček, neviete čo s tým?
Pru Pozri príspevok
návod mám preštudovaný dobre, ale je tam písané, že keď svietia všetky konrolky a nič nerobí treba kontaktovať servisné centrum, lenže v papieroch nie je kontakt, ta budeme sa musieť trepať do nay a dokonca tam nebol ani záručný list. Asi 50 káv urobil perfektne. asi som ho prechválila.
Ahoj, ak máš ešte stále s tým problém viem o autorizovanom servise. Veľmi seriózny a poctivý. Ak si z BA a okolie tak to nie je problém. Ak máš záujem daj vedieť, poskytnem kontakt cez ss (nechcem robiť reklamu).
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Základný princíp je - mlieko nesmie zovrieť. Nádobou treba pohybovať (hore-dole). Ak neudržíš kovovú nádobu v ruke, pena už lepšia nebude.
Používaj minimálne polotučné, najlepšie je plnotučné mlieko.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať