Zavrieť

Porady

suhrnny vykaz-pokuta

ahojte
Mate niekto v poslednej dobe skusenosti s tym ,ak som min.stvrtrok neodovzdala suhrnny vykaz-nevedela som o tom ze to trebalo,prvy krat sme faktur.do EU, DPH bola podana vcas a aj zaplatena vcas.Aku davaju pokutu?
Usporiadat
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Pokuta je 2 000,- Sk.
0 0
Lucia7 Lucia7

Lucia7 je offline (nepripojený) Lucia7

Ak daňový subjekt v ustanovenej lehote nepredloží súhrnný výkaz správca dane mu uloží pokutu 10 000,--.
0 0
katuska3 katuska3

katuska3 je offline (nepripojený) katuska3

Dakujem za odpoved,ale niekde som pocula ze 10 000,-
A este sa chcem spytat,kedy nam vyrubia pokutu?Za aku dobu?
Dakujem
0 0
Lucia7 Lucia7

Lucia7 je offline (nepripojený) Lucia7

Zdeni
Pokuta je 2 000,- Sk.
To sme si pôvodne mysleli aj my, až pokiaľ kolegyňa nedostala pokutu. Pozri § 35 ods. 6 Zákona o správne daní a poplatkov.
0 0
Lucia7 Lucia7

Lucia7 je offline (nepripojený) Lucia7

katuska3
Dakujem za odpoved,ale niekde som pocula ze 10 000,-
A este sa chcem spytat,kedy nam vyrubia pokutu?Za aku dobu?
Dakujem

Keď sa k tomu dostanú, záleží to teda od daňového úradu. Niekde reagujú už cca. za dva mesiace ale stratla som sa s tým, že to trvalo aj skoro rok.
0 0
katuska3 katuska3

katuska3 je offline (nepripojený) katuska3

No takze je to 10 000,-. No tak sa mam naco tesit.

Dakujem
0 0
katuska3 katuska3

katuska3 je offline (nepripojený) katuska3

No kazdy sa uci,veru aj ja,ale bude ma to stat 10 000,- Aspon si to zapamatam navzdy
0 0
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

Aj ja som dostala a rovno za 2 kvartály - teda 20 000,-. (Múdry sa poučí na chybách iných, ja na svojich!!!)
0 0
katuska3 katuska3

katuska3 je offline (nepripojený) katuska3

No vidis,ja som tak blba,ze som o tom ani nevedela,ze to trebalo,nestretla som sa este s tym,tak teraz budem platit.
Ale neviem preco niekto pise ze 2 000,- a iny zase 10 000sk ,myslim pokutu
0 0
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

Rieši to zákon o správe daní a poplatkov a za súhrnný výkaz je 10 000,-
0 0
Karina Karina

Karina je offline (nepripojený) Karina

katuska3
No vidis,ja som tak blba,ze som o tom ani nevedela,ze to trebalo,nestretla som sa este s tym,tak teraz budem platit.
Ale neviem preco niekto pise ze 2 000,- a iny zase 10 000sk ,myslim pokutu
Je to 10 000,-, ale podľa mňa ide o zbytočne tvrdé opatrenie, úplne by stačilo 2 000,-.
0 0
katuska3 katuska3

katuska3 je offline (nepripojený) katuska3

No veru je to naozaj dost 10 000 pokuta.Ved som nikoho neukratila o dan ,v DPH v tlacive som do prislusneho riadku uviedla co trebalo,zaplatili sme riadne,tak neviem,co z toho robia taky cirkus.
0 0
.lena. .lena.

.lena. je offline (nepripojený) .lena.

Vzhľadom na tieto a pod. pokuty, chcela by som sa opýtať či vie niekto poradiť aké poistenie môžu mať účtovníčky na takéto prípady.
0 0
vebe vebe

vebe je offline (nepripojený) vebe

Pokuta za súhrnný výkaz je 10.000,-Sk, za nepodanie daňového priznania je 2.000,- Sk.
0 0
katuska3 katuska3

katuska3 je offline (nepripojený) katuska3

aj mna by zaujimalo to poistenie,neviete?
0 0
katuska3 katuska3

katuska3 je offline (nepripojený) katuska3

a inak ,to je pekne postavene na hlavu,tak za nepodanie dan.priznania je mensia pokuta,ako za nepodanie suhrnneho vykazu? Pekna blbost.Ved ,to co mam v suhr.vykaze,mam predsa i v danovom priznani,i ked nie rozpisane.Neda sa to nejak ukecat na danovom?
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
katuska3
a inak ,to je pekne postavene na hlavu,tak za nepodanie dan.priznania je mensia pokuta,ako za nepodanie suhrnneho vykazu? Pekna blbost.Ved ,to co mam v suhr.vykaze,mam predsa i v danovom priznani,i ked nie rozpisane.Neda sa to nejak ukecat na danovom?
V súhrnom výkaze sú info o pohybe tovaru, ktoré sa dávajú do informačného systému pre ostatné členské krajiny. Slúžia na kontrolu možných daňových únikov.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

katuska3
Dakujem za odpoved,ale niekde som pocula ze 10 000,-
A este sa chcem spytat,kedy nam vyrubia pokutu?Za aku dobu?
Dakujem
ja som neskoro podala výkaz DPH ( za august 13.10.) a včera mi už prišlo rozhodnutie o pokute.
0 0
katuska3 katuska3

katuska3 je offline (nepripojený) katuska3

kolko ti dali Nika? 2 000,-?
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Áno 2000. Ale to bol mesačný výkaz nie súhrnný. Ja som len na tú rýchlosť chcela poukázať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať