Zavrieť

Porady

peňažný denník

ahoj. chcela by som sa spýtať, či sa da niekde na nete stiahnut nejaká jednoducha verzia penažného dennika.
dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bef je offline (nepripojený) bef

    bef
    Doporučovala by som Ti niektorú demo verziu jednoduchého účtovníctva napr. www.kros.sk (ALFA).

    Prajem príjemný deň

    dadia1 je offline (nepripojený) dadia1

    dadia1
    bef
    Doporučovala by som Ti niektorú demo verziu jednoduchého účtovníctva napr. www.kros.sk (ALFA).

    Prajem príjemný deň
    a ked to bude demoverzia, bude to asi fungovat iba 30 dni , nie???
    a čo potom?

    ivako je offline (nepripojený) ivako

    ivako
    ALFA - 12.54.01
    Ponúkame Vám bezplatnú verziu programu: ALFA – Štart. Na verzii je možné plnohodnotne viesť agendu jednoduchého účtovníctva zadarmo. Verzia obsahuje všetky moduly za nasledovných podmienok používania.

    Podmienky používania: V tejto verzii je možné v každom účtovnom roku zaúčtovať 500 dokladov do peňažného denníka so súčtom zdaniteľných príjmov 200 tisíc Sk a v sklade 250 skladových pohybov. Ostatné moduly fungujú rovnako ako pri ostatných balíkoch – bez obmedzení. Legálne používanie tejto verzie nie je časovo obmedzené. To znamená, ak počas jedného účtovného roka neprekročíte uvedené limity, môžete si na tejto verzii viesť účtovníctvo zadarmo a legálne. Verziu je možné bezplatne upgradovať (získavať nové verzie programu) z našej internetovej stránky. Pri prechode na vyšší balík ostávajú všetky dáta zachované.

    dadia1 je offline (nepripojený) dadia1

    dadia1
    ivako
    ALFA - 12.54.01
    Ponúkame Vám bezplatnú verziu programu: ALFA – Štart. Na verzii je možné plnohodnotne viesť agendu jednoduchého účtovníctva zadarmo. Verzia obsahuje všetky moduly za nasledovných podmienok používania.

    Podmienky používania: V tejto verzii je možné v každom účtovnom roku zaúčtovať 500 dokladov do peňažného denníka so súčtom zdaniteľných príjmov 200 tisíc Sk a v sklade 250 skladových pohybov. Ostatné moduly fungujú rovnako ako pri ostatných balíkoch – bez obmedzení. Legálne používanie tejto verzie nie je časovo obmedzené. To znamená, ak počas jedného účtovného roka neprekročíte uvedené limity, môžete si na tejto verzii viesť účtovníctvo zadarmo a legálne. Verziu je možné bezplatne upgradovať (získavať nové verzie programu) z našej internetovej stránky. Pri prechode na vyšší balík ostávajú všetky dáta zachované.
    to je super !!!
    este mi poradte prosím, kde tuto verziu ALFA - štart najdem, na akej stranke a ako si ju nainštalujem.
    vdaka vopred

    ivako je offline (nepripojený) ivako

    ivako
    bef
    Doporučovala by som Ti niektorú demo verziu jednoduchého účtovníctva napr. www.kros.sk (ALFA).

    Prajem príjemný deň
    Tu ju máš uvedenú. Sťahovanie tam máš veľmi jednoducho opísané.

    wictor576 je offline (nepripojený) wictor576

    wictor576
    Ahoj, skús jednoduché účtovníctvo zo strany www.triumf.sk, jediné obmedzenie v DEMO verzií je to, že zostavu môžeš len prezerať, ale nemôžeš ho vytlačiť na papier.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    wictor576
    Ahoj, skús jednoduché účtovníctvo zo strany www.triumf.sk, jediné obmedzenie v DEMO verzií je to, že zostavu môžeš len prezerať, ale nemôžeš ho vytlačiť na papier.
    To je dosť dôležité obmedzenie.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Vyskúšaj ELEMENT - JU od www.hdsoft.sk , môžeš si peňažný denník aj vytlačiť.
    Naposledy upravil ekopo : 19.01.07 at 08:48 Dôvod: zmena www stránky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.