Zavrieť

Porady

element

ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Kto ešte nemá účtovný software, alebo by rád vyskúšal niečo nové, môže kliknúť na www.hdsoft.sk
Účtovanie možné bez registrácie.

ANIMÁCIA zaúčtovania VPD v JedUct pre platcu DPH :
http://www.hdsoft.sk/site/el-jeduct/...e_VPD_demo.swf
popis v príspevku č.8

ANIMÁCIA zaúčtovania DF v JedUct pre platcu DPH :
http://www.hdsoft.sk/site/el-jeduct/...ie_DF_demo.swf
popis v príspevku č.9

ANIMÁCIA zaúčtovania úhrady DF v JedUct v hotovosti i (DF z predošlého linku)
http://www.hdsoft.sk/site/el-jeduct/...da_DF_demo.swf
popis v príspevku č.10
Naposledy upravil ekopo : 18.10.07 at 09:20 Dôvod: pridaná animácia
Usporiadat
glascat7 glascat7

glascat7 je offline (nepripojený) glascat7

Obyčajná mama, sestra, teta, susedka... ...viac
Ďakujem, funguje to
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Nedá sa pokračovať aj za rok 2011? Nejde mi urobiť prevod na nový rok
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
stiahni a vyskúšaj: www.hdsoft.sk/download/JedUct.zip
0 0
mtssl mtssl

mtssl je offline (nepripojený) mtssl

skusal som vykonat prevod roka aj po stiahnuti tohto suboru, ale stale dostavam hlasku, ze na prevod databazy do roku 2012 nemam opravnenie...
co robim zle? dakujem
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
preverím, potom dám vedieť

predpokladám, že súbor si rozbalil...atď
0 0
mtssl mtssl

mtssl je offline (nepripojený) mtssl

postupoval som tak, ze subor som rozbalil a nahradil nim povodny subor v zlozke JedUct. nepamatam si aku verziu som mal predtym ale teraz mi ukazuje verziu 1.12 (build 414)
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
treba mať zadané sériové číslo 2006-2006-2006
0 0
mtssl mtssl

mtssl je offline (nepripojený) mtssl

teraz to uz previedlo, dakujem.
inak, chcel by som touto cestou pochvalit vas program a zaroven ho vsetkym odporucit. pouzivam aj Vas program InvoiceBU, kvoli skladovej evidencii a tiez je vyborny. chyba mi tam snad len moznost precislovania dokladov, na ktoru som si uz zvykol v elemente. Takze DAKUJEM a vsetkym odporucam
0 0
NUMERO NUMERO

NUMERO je offline (nepripojený) NUMERO

Ahojte, mám jednu otázku k elementu. Mám ho stiahnutý, zadaného zákazníka, dod., odber. a potrebujem zadávať faktúry v pohľadávkach. Pokiaľ suma fa je do 999,- €, je všetko O.K. Tá istá suma je aj v rozdiele a keď sa rozpíše na základ a DPH, rozdiel je 0 a uložia sa dáta. Problém mám, ak je suma štvorciferná (a skúšala som to zadať aj v demoverzii), napr. 1200,- €, do rozdielu hodí len 1,20 a ak rozpíšem druhú stranu na 200 a 1000, urobí rozdiel medzi 1,20 a 200, rozdiel je 199,80 a nedajú sa uložiť dáta, lebo vznikol rozdiel. Neviete mi poradiť, čo robím zle?
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
NUMERO Pozri príspevok
Ahojte, mám jednu otázku k elementu. Mám ho stiahnutý, zadaného zákazníka, dod., odber. a potrebujem zadávať faktúry v pohľadávkach. Pokiaľ suma fa je do 999,- €, je všetko O.K. Tá istá suma je aj v rozdiele a keď sa rozpíše na základ a DPH, rozdiel je 0 a uložia sa dáta. Problém mám, ak je suma štvorciferná (a skúšala som to zadať aj v demoverzii), napr. 1200,- €, do rozdielu hodí len 1,20 a ak rozpíšem druhú stranu na 200 a 1000, urobí rozdiel medzi 1,20 a 200, rozdiel je 199,80 a nedajú sa uložiť dáta, lebo vznikol rozdiel. Neviete mi poradiť, čo robím zle?
...a ktorý element - staršie jednoduché alebo podvojné účt. (zo stránky hdsoft), alebo nový soft zo stránky itdevelop ?
0 0
NUMERO NUMERO

NUMERO je offline (nepripojený) NUMERO

Je to jednoduché účtovníctvo zo stránky hdsoft.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
neviem o aký problém ide, pretože mne to funguje normálne, sumy sa dajú prepisovať ak treba, ....prioritne program pracuje s vyššou DPH... je potrebné mať správne zadaného zákazníka = platca/ neplatca DPH, tak isto dodávateľov aj odberateľov, či je zahraničný, platca/neplatca DPH........
0 0
fotacka fotacka

fotacka je offline (nepripojený) fotacka

Dobrý deň, používam program Element - JedUct, v 1.12, built 414

Keď zadávam štvormiestné sumy ako napr. 1132, tak program to zapíše ako 1,132.00 a do súčtu zaráta ako 1,13. Prikladám aj obrázok danej situácie.
Poprosila by som o radu ako to opraviť aby do súčtov prechádyali štvormiestné sumy.
Ďakujem
ucet 602000.jpg  
0 0
fotacka fotacka

fotacka je offline (nepripojený) fotacka

Dobrý deň, chcem sa Vás opýtať, či sa Vám podarilo vyriešiť tento problém so štvormiestnými číslami.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
najskôr otázka:
keď sa zadáva VF, tak program zapíše sumu 1132 ako 1 132,00 (a nie ako 1,132.00)
je tak?
0 0
fotacka fotacka

fotacka je offline (nepripojený) fotacka

Mne konkrétne program oddeľuje tisícky čiarkou a celé čísla bodkou. Tak ako som napísala, aj v priloženom obrázku je to vidieť. A robí mi to "neporiadok" v súčtoch
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
posuniem na preverenie, toto je prvý prípad.....
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
tu je riešenie :
problém je v nastaveniach OS

"Odporúčam Vám v operačnom systéme nastaviť oddeľovač pre desatinné miesta podľa tohto návodu:
http://www.hdsoft.sk/video/video.php...ional_settings

Takisto odporúčam na formulári, ktorý je zobrazený v danom videu, zobraziť aj kartu Administrative a v spodnej časti nastaviť Change system locale na Slovenčinu.

V prípade akýchkoľvek problémov alebo otázok nás neváhajte kontaktovať."
hdsoft@hdsoft.sk
0 0
fotacka fotacka

fotacka je offline (nepripojený) fotacka

Ďakujem za radu, už to funguje ako má.
Ale chcem sa ešte opýtať, či sa dajú z programu vytlačiť jednotlivé príjmové a výdavkové doklady k jednotlivým položkám pokladničnej knihy?
A či sa nedajú urobiť výstupy na tlačenie do PDF a uložiť na disk, aby sa to dalo vytlačiť napr. cez iný počítať, lebo som si to neuvedomila a robim to v takom pc, kde nemám nainštalovanú tlačiareň.
Vopred ďakujem za odpoveď
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Ano , dajú sa vytlačiť PPD a VPD (majú názov účtovný doklad) - treba vojsť normálne do účtovníctva, nastaviť sa na doklad a tlačidlom F12 doklad vytlačiť. je možné aj hromadne označiť, ktoré doklady sa majú vytlačiť. Toto všetko je popisom uvedene aj v spodnej časti obrazovky - treba trochu čítať. Sú tam základné vysvetlivky ku klávesám.
Do PDF sa dajú dať všetky výstupy. Treba mať nainštalovaný príslušný program, napr. PrimoPDF. funguje vlastne ako virtuálna tlačiareň. je možné ho stiahnuť napr. tu http://downloads.zoznam.sk/program/primopdf-65
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať