Zavrieť

Porady

Mzdy zamestnanca v učtovníctve POHODA

Dobrý deň...

Potrebujem poradit ako sa robia mzdy v učtovníctve POHODA.Som začiatočníčka a mam s tým problém - Ako sa vyplňuje hrubá a čistá mzda?Hľadám tu niekoho kto s tým vie robit a kto mi poradi...Poslite mi mail alebo správu...Ďakujem.
Usporiadat
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Levka
Dobrý deň...

Potrebujem poradit ako sa robia mzdy v učtovníctve POHODA.Som začiatočníčka a mam s tým problém - Ako sa vyplňuje hrubá a čistá mzda?Hľadám tu niekoho kto s tým vie robit a kto mi poradi...Poslite mi mail alebo správu...Ďakujem.
Najprv si musíš nahodiť Personalistiku.
Potom každý mesiac si len dohodíš do Neprítomností neprítomnosť a ak vojdeš do miezd za konkrétny mesiac, tak sa ťa opýta, či chceš vytvoriť mzdy, odklepneš, že Áno a už to je. Ešte doplníš odmeny, stravné lístky a podobne, čo ti bude treba a je to.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
helas helas

helas je offline (nepripojený) helas

Ja sa este len ucim robit v Pohode. Mam demoverziu. Robim mzdy v JU, vsetko som urobila, vyplnila, ale asi nieco zle, lebo ked dam Zauctovat mzdy, tak som predpokladala, ze mi to prenesie do dennika a ono nic.Co robim zle ?
V PU mi to ide, ale ani neviem ako.
Dakujem
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

tak ako v podvojnom učtovnitve tak aj v jednoduchom si musíš urobiť nastevenie aby tito prešlo do denníka a to cez globálne nastavenia MZDY3
0 0
helas helas

helas je offline (nepripojený) helas

McMarti, uz mi to funguje, dakujem
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Hlavne si netreba zabudnut nastavit odvody a odpoc. polozky v personalistike
0 0
AMM AMM

AMM je offline (nepripojený) AMM

Dobrý deň, vedeli by ste mi poradit: Potrebujem zamestnancovi nahodit v jeden den 0,5 dňa lekára a 0,5 dňa dovolenky. Nahrala som do Neprítomnosti lekár - odpracoval 4 hodiny a dovolenka - 0,5 dňa a program mi to nechce zobrat, ze sa jedná o ten istý deň.
Ako riešite takého prípady?
Ďakujem!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

urob to takto ako je to uvedené na obrázku :-)))
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:36
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a takto to potom vyzerá v reále :-)) - to je len narýchlo modelový príklad.
dobrú noc.
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:36
0 0
AMM AMM

AMM je offline (nepripojený) AMM

Ďakujem za odpoveď. Moc mi pomohla :-)
0 0
jopo.home jopo.home

jopo.home je offline (nepripojený) jopo.home

Dobry den, aku mate nezdaniteľnu cast v pohode za rok 2009?
Od 01/2009-02/2009 3435,27 eur a od 03/2009-12/2009 4025,70 eur alebo mate tu sumu 4025,70 danu od 01/2009-12/2009
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

jopo.home Pozri príspevok
Dobry den, aku mate nezdaniteľnu cast v pohode za rok 2009?
Od 01/2009-02/2009 3435,27 eur a od 03/2009-12/2009 4025,70 eur alebo mate tu sumu 4025,70 danu od 01/2009-12/2009
zvýraznené v texte
0 0
jopo.home jopo.home

jopo.home je offline (nepripojený) jopo.home

Dakujem spravila som to dobre teda, dik za pomoc
0 0
robin1 robin1

robin1 je offline (nepripojený) robin1

srska Pozri príspevok
urob to takto ako je to uvedené na obrázku :-)))
Mala som vo februári u zamestnanca návštevu lekára 2 hodiny, odpracoval 5,5 a túto hodnotu som dala do tej prvej kolonky (Pracoval) ,nie do tej druhej,ako máš ty. Je v tom nejaký rozdiel?
Vopred ďakujem
0 0
AMM AMM

AMM je offline (nepripojený) AMM

Asi ano, prvykrat som aj ja dala tu hodnotu do prvej kolonky a vtedy mi to neslo. Ked som ju dala do druhej, ako mi poradil srska, uz to islo. Tak neviem...
0 0
AMM AMM

AMM je offline (nepripojený) AMM

Potrebujem urobit mzdy a zistila som, ze v policku Pracovny pomer - Mzda som mala nahodene napr. 500,67 a v policku osobne ohodnotenie napr. 123,34. Program mi automaticky prepisal sumu vo Mzde na 500.67 (ciarku zmenil na bodku) a osobne ohodnotenie ponechal s ciarkou. Ked teraz vyplnam napr. Nepritomnost, program mi vypise Please enter a currency. Ak mi povedali na hotline, to teda znamena, ze problem je v sume 500.67. Ked vsak bodku zmenim na ciarku, program to nezoberie a napise 50067.
Viete mi poradit co s tym?
0 0
AMM AMM

AMM je offline (nepripojený) AMM

AMM Pozri príspevok
Potrebujem urobit mzdy a zistila som, ze v policku Pracovny pomer - Mzda som mala nahodene napr. 500,67 a v policku osobne ohodnotenie napr. 123,34. Program mi automaticky prepisal sumu vo Mzde na 500.67 (ciarku zmenil na bodku) a osobne ohodnotenie ponechal s ciarkou. Ked teraz vyplnam napr. Nepritomnost, program mi vypise Please enter a currency. Ak mi povedali na hotline, to teda znamena, ze problem je v sume 500.67. Ked vsak bodku zmenim na ciarku, program to nezoberie a napise 50067.
Viete mi poradit co s tym?
Nestretli ste sa s podobnym pripadom? Potrebovala by som to surne!
Dakujem!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

robin1 Pozri príspevok
Mala som vo februári u zamestnanca návštevu lekára 2 hodiny, odpracoval 5,5 a túto hodnotu som dala do tej prvej kolonky (Pracoval) ,nie do tej druhej,ako máš ty. Je v tom nejaký rozdiel?
Vopred ďakujem
Treba v personalistike zadať podľa obr.:
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:35
0 0
martina14 martina14

martina14 je offline (nepripojený) martina14

aj ja mam otazocku ohladne miezd v Pohode.. totizto mzdy nespracovavam ja, ale nasa mzdarka... a aj ich tam zauctuje.. nechapem len jednemu, ze preco zauctovanie hrubych miezd sa premietne do inernych dokladov a uctovanie ostatnych odvodov, dani ide cez agendu Ostatne zavazky... to som este nevidela..
viete poradit?
0 0
alex1 alex1

alex1 je offline (nepripojený) alex1

v mesiaci apríl mal zamestnanec odpracovaný cleý mesiac a 9 hod nadčasu. príplatok viem, kam mám dať, ale neviem kam mám dať mzdu za 9 hod.
0 0
SAIVI SAIVI

SAIVI je offline (nepripojený) SAIVI

keď už vytvoríš mzdy , v záložke hrubá mzda - príplatky - tam vpíšeš 9 hodín. ... či ti to správne dalo spolu hodiny si môžeš overiť aj na výplatnom liste zamestnanca.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať