Zavrieť

Porady

TUPPERWARE-kúpiť či nekúpiť?

Bola som na prezentácii spomenutého kuchynského náčinia... a chcem počuť vaše pre a proti. Ďakujem.
Usporiadat
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Tweety Pozri príspevok
nerozumiem
Majka - básnik tým chcel povedať, že nie som začínajúca gazdinka a len teraz som sa dozvedela, koľko energie, práškov na drhnutie a podobných "zbytočností" som mohla ušetriť
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pepa Pozri príspevok
Majka - básnik tým chcel povedať, že nie som začínajúca gazdinka a len teraz som sa dozvedela, koľko energie, práškov na drhnutie a podobných "zbytočností" som mohla ušetriť

Ja som si nebola istá, či máš dnes, alebo až zajtra 100 rokov. Z toho som to nijakovsky nevedela pochopiť.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Tweety Pozri príspevok

Ja som si nebola istá, či máš dnes, alebo až zajtra 100 rokov. Z toho som to nijakovsky nevedela pochopiť.
0 0
malalulu malalulu

malalulu je offline (nepripojený) malalulu

Ja mám tiež dosť tohto náčinia a veruže som s nimi veľmi spokojná. Až som sa musela prinútiť, vyjsť z toho kruhu uskutočňovaných "predvádzacích párty", lebo ma to tak všetko lákalo, že by som bolo vždy niečo kúpila: Tiež som kupovala hlavne akcie, lebo tie ceny sú naozaj dosť vysoké.
0 0
vrabcek1 vrabcek1

vrabcek1 je offline (nepripojený) vrabcek1

misku-kisku som mala odloženú asi rok.Potom som ju začala používať a teraz som velmi spokojná
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

Ja som mala takto odloženú rýchlokysku aj podložku, valček a Maxi-mix skoro 2 roky. Potom som bola na Tupperware party, uvedomila som si, že to tam zbytočne leží ladom a odvtedy používam všetko. Nakúpila som ešte kopu užitočných výrobkov, sú perfektné a nesľubujú nič, čo naozaj nesplnlia.
0 0
Robina Robina

Robina je offline (nepripojený) Robina

niekedy ani sama neviem
Keby som povedala, že výrobky nie sú dobré - klamala by som. Podľa mňa väčšina z nich je výborná, kvalitná - majú aj niektoré zbytočnosti, ale stále si treba premyslieť, čo najviac využijem a potom čo je v akcii - vtedy sa oplatí - bývajú veľmi dobré zľavy, lebo cena normálne je dosť ...
Teraz najnovšie som si kúpila ručný mixer a krájanie cibule nebolo nikdy jednoduchšie, taktiež vajíčka, uhorky do šalátov - proste sú to dobré veci.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Pepa Pozri príspevok
Cestoviny treba ponoriť - inak mám dneska zajtra pomaly sto rokov a naučila som sa jednu vec - pri varení cestovín /mám na mysli normálny hrniec/ treba nechať zovrieť vodu, vsypať cestoviny, nechať to znovu zovrieť a vypnúť - nevariť. Zliať ich vtedy, ak "dojdú". Žiadne dve,tri,päť abo neviem koľko minút - opakujem zovrieť a vypnúť. A takto robím napr. aj tarhoňu, slov. ryžu či "normálnu" ryžu. Neprihorí to a ušetríš energiu.
Hej Pepí,
to tie cestoviny praskneš do hrnca, vypneš a čakáš až sú "aldente"?
Skusim, ak sa nepodarí ,neželaj si tú SS-ku.
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

m.hladka Pozri príspevok
Ja si myslím, že vôbec neútočil, len trošku zavtipkoval, a to je v dnešnej dobe cenné. A ak to niekto nepochopil, tak asi má zlé dni.

Skor iny zmysel pre humor...ja ten prvoplanovany tiez nemusim....

Spominanej znacky mam skrabku, misky, brusic nozov a som uuuuplne spokojna
0 0
gabca888 gabca888

gabca888 je offline (nepripojený) gabca888

Mám toho už fakt veľa. Presne rok som "závisláčkou" na Tupperware. Tiež kupujem v akciách a neskutočne ma vedia potešiť tie rôzne iné drobnosti - hoc´aj závesná lyžička.
Ja viem len a len odporučiť.

A ešte k tej Profi mise - "nevarila" som v nej ešte nikdy cestoviny, ale mne bolo povedané, že Maggi cestoviny je v tom najlepšie pripravovať (dúfam že to nie je nejaká nepovolená reklama - ak áno - prosím o zmazanie) - a jedla som jedlo takto pripravené a bolo to veľmi chutné. Možno raz skúsim. Ale teraz používam tiež len na vyprážané jedlá a rozmrazovanie.
0 0
Lenka*1 Lenka*1

Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

Moja mamka je tiez velmi spokojna... a ked sa u nej ocitnem v kuchyni, alebo nieco zabali do T. misky, tak som spokojna aj ja
myslim, ze je to dobra investicia... hlavne spomenute miska kyska alebo klima...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Hmmm...... a po zdravotnej stránke vyhovujú tie výrobky?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

hubatá Pozri príspevok
Hmmm...... a po zdravotnej stránke vyhovujú tie výrobky?
Keď som si pred rokmi kupovala tento riad, tak kamarátka mi k nemu doniesla aj doklad, na ktorom bolo napísané, že sú zdravotne nezávadné. Prešlo to našou štátnou skúšobňou. Ja som spokojná.
2 0
gabca888 gabca888

gabca888 je offline (nepripojený) gabca888

V piatok bola u mňa tupperware ukážka a získala som kopu darčekov a najmä 101 st.microgourmet. tak sa teším. budem ho mať až o dva týždne, ale sa neviem dočkať, dúfam že bude tak super ako aj ostatné výrobky.
musela som sa pochváliť
odporúčam vám aspoň raz za čas doma usporiadať tupperware party. viac ako dve hodiny trvala u mňa, ale ani sme si to nevšimli, tak preletel ten čas. kočka, ktorá bola u mňa to vie
0 0
Zllatkaa Zllatkaa

Zllatkaa je offline (nepripojený) Zllatkaa

Ak sa mozem pridat ja mam tiez viac vyrobkov z tejto firmy a som velmi spokojna, bez kysky si uz zivot ani predstavit neviem , mam aj myku na varenie ryze v mikrovlnke a som maximalne spokojna. Za 15-20 min mam uvarenu skutocne dobru ryzu bez namahy a pripalenych hrncov. Cena naozaj nie je "lakava" ale myslim si ze to stoji za to . Nic sa mi zatial nepolamalo ani neprasklo , nezmenila sa farba ani nic podobne.... maximalna spokojnost
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Zllatkaa Pozri príspevok
Ak sa mozem pridat ja mam tiez viac vyrobkov z tejto firmy a som velmi spokojna, bez kysky si uz zivot ani predstavit neviem , mam aj myku na varenie ryze v mikrovlnke a som maximalne spokojna. Za 15-20 min mam uvarenu skutocne dobru ryzu bez namahy a pripalenych hrncov. Cena naozaj nie je "lakava" ale myslim si ze to stoji za to . Nic sa mi zatial nepolamalo ani neprasklo , nezmenila sa farba ani nic podobne.... maximalna spokojnost
ako varíš ryžu v tej nádobke, aj ja ju mám, ale ešte som ju neskúšala ...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

gabca888 Pozri príspevok
...A ešte k tej Profi mise - "nevarila" som v nej ešte nikdy cestoviny, ale mne bolo povedané, že Maggi cestoviny je v tom najlepšie pripravovať (dúfam že to nie je nejaká nepovolená reklama - ak áno - prosím o zmazanie) - a jedla som jedlo takto pripravené a bolo to veľmi chutné. Možno raz skúsim. Ale teraz používam tiež len na vyprážané jedlá a rozmrazovanie.
Mama zase v nej namáča fazuľu, šošovicu alebo hrach - večer zaleje horúcou vodou a ráno varí.

hubatá Pozri príspevok
Hmmm...... a po zdravotnej stránke vyhovujú tie výrobky?
Je na nich symbol lyžica+nôž - to tuším znamená, že nádoby môžu prichádzať do styku s potravinami, a keďže môžu prichádzať do styku s potravinami, tak nemôžu byť zdravotne závadné (možno je to iný znak, ale do styku s potravinami prichádzať môžu = sú zdravotné nezávadné.

gabca888 Pozri príspevok
V piatok bola u mňa tupperware ukážka a získala som kopu darčekov a najmä 101 st.microgourmet. tak sa teším. budem ho mať až o dva týždne, ale sa neviem dočkať, dúfam že bude tak super ako aj ostatné výrobky.
musela som sa pochváliť
odporúčam vám aspoň raz za čas doma usporiadať tupperware party. viac ako dve hodiny trvala u mňa, ale ani sme si to nevšimli, tak preletel ten čas. kočka, ktorá bola u mňa to vie Gabča888, to ste boli nejaké/í rýchly, u nás aj cez 3 hod. a prebralo sa všetko možné-nemožné aj mimo Tupperware.
Tupperware ukážka je dobrá aj na získanie nových receptov Na prvej, ktorá bola u nás možno aj pred 15 rokmi, robila ich poradkyňa langoše, ale také, že do "placky" zabalila syr a salámu, urobila z toho valček a vypražila to. Dovtedy som ani netušila, že sa dá niečo takéto urobiť. Alebo cestovinový šalát z Profi misy s jogurtovou zálievkov (tú robím aj na iný šalát) z Maxi fix (šejker so šrobovacím uzáverom) - rýchle a dobré!
Najviac od nich sa mi páčia Kráľovné poličiek na (do 2,1 l sa mi vlezie 500 g Chocapic ) a Maxi fix
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Mňa by zaujímalo, či sa dajú tieto výrobky kúpiť aj prostredníctvom internetu ..
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Lenka1979 Pozri príspevok
Mňa by zaujímalo, či sa dajú tieto výrobky kúpiť aj prostredníctvom internetu ..
oficiálne nie, ale cez jednu stránku ich predávajú, síce už nie v takom hojnom počte ako kedysi, ale predávajú
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Lenka1979 Pozri príspevok
Mňa by zaujímalo, či sa dajú tieto výrobky kúpiť aj prostredníctvom internetu ..
Skús pozrieť tu:
www.tupperware.sk
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať