Zavrieť

Porady

TUPPERWARE-kúpiť či nekúpiť?

Bola som na prezentácii spomenutého kuchynského náčinia... a chcem počuť vaše pre a proti. Ďakujem.
Usporiadat
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

http://www.porada.sk/t108881-p2-tupperware-recepty.html
Tu sú recepty, ktoré som prepisovala mame. Na začiatku niektorých receptov by mali byť aj návody na používanie nádob. Možno vám to pomôže.
0 0
viki2 viki2

viki2 je offline (nepripojený) viki2

Llívia Pozri príspevok
Mama ju používa hlavne pri vyprážaní - dáva tam rezne, karfiol (medzi jednotlivé vrstvy dáva ešte kuchynskú utierku kvôli odsatiu prebytočného tuku). Rezne zakrýva, aby ešte "došli". A tiež v nej namáča fazuľu.
Ja som tú misku zobrala od mojej mamy a používam ju na zeleninové šaláty. V tej dierkovanej nechám umytú zeleninu odkvapkať od vody a v tej väčšej urobím šalát. Fakt je ten, že keď ju dám do chladničky v tejto miske, tak vydrží dlhšie čerstvá.
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

firma TUPPERWARE nepotrebuje nikoho oblbovať,nieje neseriozná!
práve naopak, učíako sa vyrobky používaju,zadarmo! aksavam niečo pokazí, vymenia,ak niečo stratíte, môžte si dokupiť aby sa daná vec mohla ďalej používať, urobia to niekde v obchode? Jaja 11?[/QUOTE]


Tak to určite zadarmo nie je, cena tých výrobkov je vysoká a to predvádzanie je veľmi dobre zaplatené
Súhlasím, že je dobré tie výrobky predviesť, aby sme ich vedeli naplno využívať, keď už za ne zaplatíme nemalú sumu. Sama som sa takého posedenia zúčastnila a na misku rýchlokysku nedám dopustiť. Ale keď ju chcem kúpiť a nemám šancu sa k nej dopracovať, napriek tomu, že napíšem na oficiálne stránky firmy, tak to seriózne nie je
Ale budem hľadať, snáď sa mi podarí natrafiť na niekoho, kto mi ju predá
Už mám informáciu, že na mimibazare by som mohla niečo zohnať, tak uvidím.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

účtovník 007 Pozri príspevok
Ja som u maminy našla nepoužívanú takú hranatú Tupperware bielu misku s modrým vrchnákom a vo vnútri je ešte jedna biela miska ako sitko. Mamina nevie kto jej to dal a ani to nikdy nepoužívala. Prosím Vás, je to určené na nejaké varenie, alebo iba ako odkvapkávacia miska s uzáverom?
Okrem už spomínaného použitia pri odkvapkávaní zeleniny alebo vyprážaného jedla, ja túto misu používam pri varení cestovín a halušiek - v sitku premyjem a odkvapkám a potom to presypem do misy, v nej aj servírujem. Používam ju veľmi často, zvykla som si na ňu, som s ňou veľmi spokojná.
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Ale keď ju chcem kúpiť a nemám šancu sa k nej dopracovať, napriek tomu, že napíšem na oficiálne stránky firmy, tak to seriózne nie je
Ale budem hľadať, snáď sa mi podarí natrafiť na niekoho, kto mi ju predá
Už mám informáciu, že na mimibazare by som mohla niečo zohnať, tak uvidím. [/QUOTE]
To máš naozaj takú zlú skúsenosť? Ja práve čo potrebujem, to mi poradkyňa zoženie. A aj po rokoch vymenia bez problémov akýkoľvek výrobok, na ktorom sa objaví výrobná závada. Napríklad na mernom mixe a mix fix sa zodrali písmenká, vymenili za nové nádoby po 8-ych rokoch používania.
Naposledy upravil mlyn16 : 21.09.10 at 08:57 Dôvod: skrátenie citácie
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Ďakujem za info, ako používať moju nájdenú misku. To varenie cestovín zaliatych iba vriacou vodou vyskúšam. Potom napíšem.
0 0
petacuckova petacuckova

petacuckova je offline (nepripojený) petacuckova

Dobrý deň. Ja som sa dostala k lopatke tejto značky. Počula som, že sa s ňou výborne krájajú koláče a vraj sa používa aj na pocukrovanie :-(... ešte ju totiž nemám doma, ale chcela by som vás poprosiť o nejaké typy a rady, ako ju využívate vy... Ďakujem :-)
0 0
mati111 mati111

mati111 je offline (nepripojený) mati111

Som disgrafik tak moje prispevky nikdy nebudu pravopisne spravne. Dakuejm za pochopnie. ...viac
pre BRUSNO:

Precital som si tuto diskusiu od zaciatku, venujem jej pozornost a bol som zvedavy aspon na jeden nazor proti. Urcite verim ze zucasnene damy, ktore si to zakupili, za, ako sa tu neustale zdoraznuje, nie male peniaze, to dokonale vyuzivaju.
Cakal som na nazor proti, urcitu nespokojnost, ci drobne zavady, nevyuzitelnost.
Neprecital som si taky nazor, len nazory ktore nevedeli z danim tipom robit, co je pochopitelne ak nebola skusenost.
Damy, ale cele mi to tu prirada ako keby Ste boli vsetky dilerky tej znacky, tak sa to tu vychvaluje.
Mam strach z veci co sa len chvalia.
Som uprimne rad ak sa podarilo niekomu navrhnut, vymyslet, vyrobit a uviest na trh tak nepostradatelne neznicitelne a dokonale vyrobky. Toto je uprimny obdiv, nie sarkazmus.
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

mlyn16 Pozri príspevok
Ale keď ju chcem kúpiť a nemám šancu sa k nej dopracovať, napriek tomu, že napíšem na oficiálne stránky firmy, tak to seriózne nie je
Ale budem hľadať, snáď sa mi podarí natrafiť na niekoho, kto mi ju predá
Už mám informáciu, že na mimibazare by som mohla niečo zohnať, tak uvidím.
To máš naozaj takú zlú skúsenosť? Ja práve čo potrebujem, to mi poradkyňa zoženie. A aj po rokoch vymenia bez problémov akýkoľvek výrobok, na ktorom sa objaví výrobná závada. Napríklad na mernom mixe a mix fix sa zodrali písmenká, vymenili za nové nádoby po 8-ych rokoch používania.[/QUOTE]

Asi som sa neozývala na správne miesta Už som nakontaktovaná aj vďaka porade a určite si kúpim to čo potrebujem
0 0
ex ex

ex je offline (nepripojený) ex

JAJA11 Pozri príspevok
Ja by som sa znovu chcela spýtať na zakúpenie tovaru TUPPERWARE. Vlastním misku-rýchlokysku a pár ďalších vecí. Nechcem však nič kupovať nové, len tú osvedčenú misku-rýchlokysku. Písala som aj na stránky firmy, ale všetci sa na mňa zvysoka ....
Ak chcú aby som ich pochválila, mali by mi predať tovar aj bez ukážky. Takto si o nich myslím, že nepotrebujú zarábať normálne, ale len tak aby "oblbli" ľudí a predali im aj iné veci ako oni sami chcú
Je to jednoducho neseriozna firma (To je moja skúsenosť)
Mne sa ani nechce veriť, žeby okolo N.M. nebola žiadna dáma, ktorá by s týmto tovarom robila. Skús na oficiálnej stránke pohľadať v rámci distribučných stredísk to, čo je Ti najbližšie, a tam zavolaj - dúfam, že uspeješ
0 1
barbora23 barbora23

barbora23 je offline (nepripojený) barbora23

Zdravim, zaujal ma tupperware vyrobok MIX FIX, pouzivate to niekto? Da sa s tym uslahat sneh z bielkov? Na akom principe to funguje ? Dakujem.
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Mix fix mám už 10 rokov a stal sa neodlučiteľnou pomôckou v domácnosti.Slúži hlavne na miešanie zátrepok, pudingov, podkysnutie droždia, namiešanie ionizujúcic nápojov (syn kulturista) a nakoniec uskladnenie zvyškov tekutín.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

barbora23 Pozri príspevok
Zdravim, zaujal ma tupperware vyrobok MIX FIX, pouzivate to niekto? Da sa s tym uslahat sneh z bielkov? Na akom principe to funguje ? Dakujem.
Na tom našom sa po nejakej dobe používania zotrela stupnica. Pozor na to, čo chceš v ňom mixovať, lebo môže "vybuchnúť" - raz som v ňom miešala puding, po zamiešaní som nádobu postavila (ale neotvorila), zrazu odletel ten vrch a puding bol všade v kuchyni Je to šikovná vecička na miešanie napr. pudingu, vajíčok na praženicu (to dokonca zvládol aj môj tatko), zátriepok do polievky, palaciniek... Sneh ani šľahačku sme v ňom neskúšali vyšľahať.
Ak chceš miešať v ňom väčšie množstvá, tak bude lepší Maxi mif http://www.tupperware.sk/xchg/cz-sk/hs.xsl/908.html - tento má šróbovací uzáver, takže žiaden "výbuch" nehrozí.
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
"Zotretý" MIX FIX ti vymení kedykoľkek poradkyňa Tupperwaru. Mne už 2x menili.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Nám zatiaľ len raz - už ho toľko nepoužívame, takže tento druhý vydrží dúfam dlhšie.
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Údajne zmenili technológiu. Nesledujem, nie som poradkyňa.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

momentálne je v akciovej ponuke MAXI MIX:
http://www.tupperware.sk/xchg/cz-sk/hs.xsl/1435.html
0 0
barbora23 barbora23

barbora23 je offline (nepripojený) barbora23

Ja som sa na ten mix fix namotala hlavne kvoli tomu, ze na ich stranke pisu, ze sa s tym da aj slahat, tak som myslela, ze to je aj na sneh z bielkov a slahacku. Skodaaaa
0 0
MartinaP22 MartinaP22

MartinaP22 je offline (nepripojený) MartinaP22

Ja mám toho od tejto firmy hodne. Aj používam, no stalo sa mi, že časom sa mi podložka na vaľkanie cesta rozlepila a nádoba do mikrovlnky jedného pekného dňa urobila puk a pukol vrchnák a aj miska pri používaní podľa návodu, bola som spokojná s ňou, používala som často. Napísala som na ich stránku, ozvali sa mi z Nových Zámkov a dohodli sme sa na zaslaní výrobkov, že mi ich vyreklamujú. Poslala som to tam 10. 9. 2010, asi o dva týždne som sa informovala mailom, či moja reklamácia bude vybavená, prišla odpoveď, že na budúci týždeň by mali poslať vyreklamované výrobky, to bol ešte september. Od vtedy som tam poslala dva maily, volala som tam, no môj hovor bol zrušený... neviem čo si mám myslieť, asi z toho nič už nebude, škoda, myslela som, že sú seriózni...
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

Martina P22 je to akési divné.teda u mna by bol postup nasledovný:kupila si to predsa u nejakeho poradcu! ten je povinný ti to reklamovať! poštou je to zdlhavé, a fi seriozna je, ale je divné že sa ti pukla pokrievka a aj nadoba , čo to je za nadobu ,?ja mam veci 15 rokov , a nič sa mi nepuklo, samozrejme pri správnom používaní !no aj tak ti môže reklamacia dobre dopadnuť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať