Zavrieť

Porady

TUPPERWARE-kúpiť či nekúpiť?

Bola som na prezentácii spomenutého kuchynského náčinia... a chcem počuť vaše pre a proti. Ďakujem.
Usporiadat
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

BRUSNO
Bola som na prezentácii spomenutého kuchynského náčinia... a chcem počuť vaše pre a proti. Ďakujem.
http://www.porada.sk/t31846-tupperware.html
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
andyt andyt

andyt je offline (nepripojený) andyt

JA som si kupila takzvanu ,,misku kysku,, na kysnute cesto a mozem povedat, ze sa u nas doma oblubila, pouzivam ju casto a aj ju preto odporucam.
0 0
DON DON

DON je offline (nepripojený) DON

ved to uz z nazvu vyplyva ze tuper akoze si tupy a ked si tupy tak to kupis.Caw
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

DON
ved to uz z nazvu vyplyva ze tuper akoze si tupy a ked si tupy tak to kupis.Caw
To sa dalo aj inak povedať - viď etiketa porady.
http://www.porada.sk/showpost.php?p=19909&postcount=1
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
DON
ved to uz z nazvu vyplyva ze tuper akoze si tupy a ked si tupy tak to kupis.Caw
Don pokiaľ prečo útočíš v každej téme so svojimi blbými poznámkami? Ak máš zlé dni tak sa radšej odhlás a nekaz tu ľuďom dobrú náladu!
0 0
Mici Mici

Mici je offline (nepripojený) Mici

Ja mám kysku a tiež som veľmi spokojná, taktiež aj misku "klíma" , v ktorej mi zelenina a ovocie inak náchylné na zvädnutie alebo pokazenie dlhšie vydržia čerstvé. Dokonca do jednej klímy si moje deti robia desiatu už v predchádzajúci deň aby im neobschla a nestvrdla v chladničke.
Mici
0 0
Janza Janza

Janza je offline (nepripojený) Janza

Pripájam sa ku ostatným. Mám už dosť dobrú "výbavu" výrobkov z tejto firmy a môžem povedať, že zatiaľ mi dobre slúžia a sú kvalitné. Sú možno trochu drahšie, ale táto investícia sa oplatí, lebo využiješ ich pri bežnom varení.
0 0
Ofélia Ofélia

Ofélia je offline (nepripojený) Ofélia

Sú to trocha drahšie výrobky, tiež som si ich nakupovala postupne, vždy len tie ktoré boli v akcii,podložku, hitparády, zázračne misky, královna poličiek, krištál až po podnosy či poháre. So všetkým som spokojná, mám to už 5 rokov. Keď si to chcete vyskúšať, kúpte si niečo čo budete používať často, aby ste zistily či je to iné ako to z obchodu. Zo začiatku som mala na to zlý názor (cena ma ovplyvnila), potom som dostala do daru misky a už to išlo..... Moja mama nedá dopustiť na škrabku!
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
mysimis
Don pokiaľ prečo útočíš v každej téme so svojimi blbými poznámkami? Ak máš zlé dni tak sa radšej odhlás a nekaz tu ľuďom dobrú náladu!

Ja si myslím, že vôbec neútočil, len trošku zavtipkoval, a to je v dnešnej dobe cenné. A ak to niekto nepochopil, tak asi má zlé dni.
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

BRUSNO
Bola som na prezentácii spomenutého kuchynského náčinia... a chcem počuť vaše pre a proti. Ďakujem.
Mam viac vyrobkov z tejto firmy su fakt dobre aj ked drahé ,chcela by som asi vsetky vyrobky.
0 0
Halahi Halahi

Halahi je offline (nepripojený) Halahi

Misku-kisku a šejker mám už asi 5 rokov a som s tým veľmi spokojná.Rýchlo sa urobí kvások a cesto skutočne rýchlejšie vykysne.Použiteľná aj na prenos jedla.
Halahi
0 0
učtovníčka učtovníčka

učtovníčka je offline (nepripojený) učtovníčka

Nie som predajca ale dlhoročný užívateľ a som veľmi spokojná s výrobkami. Jedným zo spôsobov ako sa k výrobkom dostať je nájsť si klientelu medzi "poradkyňami". Mne sa to podarilo a tak pri ich návštevách ma sem tam potešili nejakou drobnosťou z ich ponuky, niečo som si prikúpila a dnes nech si kto chce čo hovorí sú to dobré a pre zamestnané ženy užitočné veci. Nemôžu to pochopiť "nevariaci" muži. Ďalšou možnosťou ako sa dostať k výrobkom je usporiadať posedenie pre Vaše kamarátky ktoré potrebujú variť rýchlo a zdravo a firma Vám za to dá pomerne dosť darčekov a zľavy. Ja som to urobila v januári a už sa teším čo nové zase pri dodávke tovaru dostanem. Za tých pár káv vypitých s kamarátkami to určite stojí.
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

je to pravda,sedenie je prijemne, damy si navzajom poradia ako pripravuju rozne recepty ,posranduju a odreaguju sa , odporucam !
0 0
ajka100 ajka100

ajka100 je offline (nepripojený) ajka100

Doporučujem kúpiť. Sú super a tá cena sa s odstupom času a skúsenosťami zdá byť podľa mňa adekvátna.
0 0
anmary anmary

anmary je offline (nepripojený) anmary

Chcela by som sa spýtať skúsenejších užívateľov výrobkov Tupperware. Dostala som takú misku na cestoviny - je to miska so sitkom, ktoré sa dá vytiahnuť. Viem, že je to na varenie cestovín, no môj prvý pokus nebol moc vydarený. Neviem, či pri zaliati horúcou vodou musia byť cestoviny celkom ponorené alebo stačí keď vodu nalejem len na spodok misky? Čo všetko môžem ešte v tejto miske robiť?
0 0
miroslav2 miroslav2

miroslav2 je offline (nepripojený) miroslav2

Aj ja si ich postupne kupujem ,sú drahé, ale sú dobré.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

anmary Pozri príspevok
Chcela by som sa spýtať skúsenejších užívateľov výrobkov Tupperware. Dostala som takú misku na cestoviny - je to miska so sitkom, ktoré sa dá vytiahnuť. Viem, že je to na varenie cestovín, no môj prvý pokus nebol moc vydarený. Neviem, či pri zaliati horúcou vodou musia byť cestoviny celkom ponorené alebo stačí keď vodu nalejem len na spodok misky? Čo všetko môžem ešte v tejto miske robiť?
Presnú tú istú misku mám aj ja, ale na cestoviny sa mi neosvedčila. Už som skúšala aj bezvaječné cestoviny, ale nie. Pripadajú mi také mazľavé. Vieš na čo teda používam tú misku? Keď vyprážam rezne, vyberám ich do nej. Nespĺňa mi ten účel, na ktorý som ju kúpila. Ináč hocičo v nej môžeš uskladniť.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

anmary Pozri príspevok
Chcela by som sa spýtať skúsenejších užívateľov výrobkov Tupperware. Dostala som takú misku na cestoviny - je to miska so sitkom, ktoré sa dá vytiahnuť. Viem, že je to na varenie cestovín, no môj prvý pokus nebol moc vydarený. Neviem, či pri zaliati horúcou vodou musia byť cestoviny celkom ponorené alebo stačí keď vodu nalejem len na spodok misky? Čo všetko môžem ešte v tejto miske robiť?
Cestoviny treba ponoriť - inak mám dneska zajtra pomaly sto rokov a naučila som sa jednu vec - pri varení cestovín /mám na mysli normálny hrniec/ treba nechať zovrieť vodu, vsypať cestoviny, nechať to znovu zovrieť a vypnúť - nevariť. Zliať ich vtedy, ak "dojdú". Žiadne dve,tri,päť abo neviem koľko minút - opakujem zovrieť a vypnúť. A takto robím napr. aj tarhoňu, slov. ryžu či "normálnu" ryžu. Neprihorí to a ušetríš energiu.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ja do tejto misky tiež dávam rezne :-)) Alebo zeleninu, keď chcem rozmraziť a trošku predhriať mrazenú, napr na šalát.

Cestoviny sa vraj majú v nej variť tak, že sa zalejú 2 litrami vriacej vody (vraj bez ohľadu na množstvo cestovín) a nechajú sa "dôjsť".
Tá tetula predvádzačka nám vysvetľovala, že sa z nich potom nevyplaví neviem aká súčasť a sú chutnejšie, ALE opak je pravdou. Absolútne netuším, koľko ich tam mám nechať dochádzať, lebo to trvá vždy minimálne raz toľko ako v hrnci a hlavne, nedajú sa dobre osoliť. Tá soľ ako keby do nich nevošla, či čo.
Koľkokrát sa mi až hnusili, aké boli doslova uslizené.
Tak som tento spôsob využitia misky zavrhla .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pepa Pozri príspevok
- inak mám dneska zajtra pomaly sto rokov
nerozumiem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať