Zavrieť

Porady

Audit - obrat 40 mil

Ahojte poraďáci,
sme výrobná firma a tržby účtujeme na 601,602,604 a predany material na 642. Problem mam nasledovny: Ked spocitam len 601, 602, 604 tak je to spolu cca 20 mil.sk, ale 642 mam tiez cca 21 mil.sk. Este splname druhu podmienku - zamestnancov. Doteraz sme audit mali, lebo ja som vzdy spocitavala vsetky trzby, sef sa tomu auditu brani (setri), tak dumam ci naozaj zo zakona tuto povinnost mame, alebo nie... Pomozte, lebo mne to po precitani zakona o uct.vychadza, ze tu 642 by som si ani nemusela vsimat...
Dakujem )
Usporiadat
Barbarka Barbarka

Barbarka je offline (nepripojený) Barbarka

Takze "PCHE", citaj cely problem, kym zacnes niekoho osocovat: 1.my ten audit mame uz asi 8 rokov, 2. danovy urad bol na kontrole a prisli taki strasne pripraveny, ze sa cudovali, ze mame audit!, a 3. zozen mi dobreho auditora za 5000 !!! Ja mam za 30 a nie som spokojna, pretoze mna to len obtazuje, nijako vedomostne ma to neobohati, je to len aby bol "zakon naplneny" - a danovi uradnici si ani nepozru, ci tem audit mame mat, banka nam dala nemaly uver - audit ani nepotrebovali, takze zatial to chapem ako vyhodene peniaze, ale v tomto robim chybu ja, ze si nenajdem kvalitnejsieho auditora- lenze ten asi uz nebude za 30 litrov !!!
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Barbarka Pozri príspevok
3. zozen mi dobreho auditora za 5000 !!! Ja mam za 30 a nie som spokojna, pretoze mna to len obtazuje, nijako vedomostne ma to neobohati, je to len aby bol "zakon naplneny" ...
Barbarka sorry, z toho tebou spominaneho (aj ked necitovaneho) prispevku sa nedalo imho urcit, ci to bola cena celkova za rocny audit, alebo (priemerna) mesacna ...akurat vcera som v podobnej teme pisala, ze nasa auditorka chodila cely rok (aj fakturovala cely rok) a bolo to menej ako 5 tis mesacne a o spokojnosti s nou je zbytocne aby som zase pisala ...
0 0
Barbarka Barbarka

Barbarka je offline (nepripojený) Barbarka

Ahoj Ayya, vcera som nemohla neodpisat jednemu mudrlantovi, tak som sa tam rozcertila ) ...Ale myslela som rocnu sumu. Papa
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať