Zavrieť

Porady

účtovanie zvierat

Účtuje tu niekto z vás zvieratá? Ak áno, aký softvér používate? Prosím, poraďte ak máte skúsenosti s účtovaním zvierat s akým soft. ste pracovali a ako ste boli spokojní.
Ďakujem a prajem krásny víkend.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martinella je offline (nepripojený) Martinella

    Martinella
    Miriam.x
    Účtuje tu niekto z vás zvieratá? Ak áno, aký softvér používate? Prosím, poraďte ak máte skúsenosti s účtovaním zvierat s akým soft. ste pracovali a ako ste boli spokojní.
    Ďakujem a prajem krásny víkend.
    Vynikajúci program pre spracovanie agendy v poľnohospodárstve je soft. od :
    www.aurus.sk

    Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

    Miriam.x
    Martinella
    Vynikajúci program pre spracovanie agendy v poľnohospodárstve je soft. od :
    www.aurus.sk
    Ďakujem. Aurus máme, ale ešte starú "dosovskú" verziu, a už ju fakt musíme vymeniť za novšiu. Len som si chcela predtým spraviť malý "prieskum trhu" či sa medzitým nevyskytlo aj niečo lepšie .

    jees3254 je offline (nepripojený) jees3254

    jees3254
    Práve riešim totožný problém.
    Môj klient má soft od firmy Aurus, ešte starý AGROPAKET, ktorý však Aurus prestáva podporovať a aktualizovať. Má možnosť prejsť na novší systém EKOPAKET, ale ten sa zdá klientovy neprimerane drahý. Preto som mal za úlohu presondovať a vyskúšať rôzne softy a zistiť ktorý by vyhovoval jeho požiadavkam. Jediné čo som zistil je, že žiaden iný soft ku ktorému som sa dostal, nerieši problematiku účtovania zvierat a celej poľnohospodárskej výroby. Takže môj záver je, že poľnohospodári sú nútení zostať pri softe od Aurusu, ak si nechcú skomplikovať život.

    Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

    Miriam.x
    jees3254
    Práve riešim totožný problém.
    Môj klient má soft od firmy Aurus, ešte starý AGROPAKET, ktorý však Aurus prestáva podporovať a aktualizovať. Má možnosť prejsť na novší systém EKOPAKET, ale ten sa zdá klientovy neprimerane drahý. Preto som mal za úlohu presondovať a vyskúšať rôzne softy a zistiť ktorý by vyhovoval jeho požiadavkam. Jediné čo som zistil je, že žiaden iný soft ku ktorému som sa dostal, nerieši problematiku účtovania zvierat a celej poľnohospodárskej výroby. Takže môj záver je, že poľnohospodári sú nútení zostať pri softe od Aurusu, ak si nechcú skomplikovať život.
    Tiež sme na to prišli, len som chcela ešte skúsiť. Stretla som sa aj s takým prípadom, že v auruse eviduje len zvieratá a na účtovníctvo má Pohodu. Ale to sa mi veľmi nepáči.

    jees3254 je offline (nepripojený) jees3254

    jees3254
    Presne toto riešenie som tomu môjmu kientovi navrhol. Odporučil som mu Pohodu, nakoľko s ňou mám dobré skúsenosti, Agropaket len na zvieratá a výstup z nich ručne účtovať v Pohode. Uvidím ako sa rozhodne.

    Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

    Miriam.x
    jees3254
    Presne toto riešenie som tomu môjmu kientovi navrhol. Odporučil som mu Pohodu, nakoľko s ňou mám dobré skúsenosti, Agropaket len na zvieratá a výstup z nich ručne účtovať v Pohode. Uvidím ako sa rozhodne.
    Tak ako sa rozhodol tvoj klient? My nakoniec ostaneme pri Auruse.

    jees3254 je offline (nepripojený) jees3254

    jees3254
    Po niekoľkých hodinách zvažovania plusov a mínusov prechodu na iný program zostáva pri Auruse. Pravda Aurus poskytol slušnú zľavu.

    wictor576 je offline (nepripojený) wictor576

    wictor576
    Veľmi kvalitný softvér na vedenie a účtovanie evidencií zvierat je softvér NORIS, používa to viacerých vyslovene veľkých spoločností na Slovensku. Modul ZVIERATÁ a implementáciu systému zabezpečuje firma INTELSOFT. (www.intelsoft.sk)

    S pozdravom

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Ako bývalý spoločník AURUSu a pôvodný autor modulu ZVIERATÁ som polichotený touto diskusiou.

    Anulka je offline (nepripojený) Anulka

    Anulka
    Jozef Mihál Pozri príspevok
    Ako bývalý spoločník AURUSu a pôvodný autor modulu ZVIERATÁ som polichotený touto diskusiou.
    Fíha! Čo sa mi tu nedozvieme?

    wictor576 je offline (nepripojený) wictor576

    wictor576
    Pán Mihál, tak predpokladám že poznáte pána Vrťa z AURUSU, ktorý je momentálne autorom spolu so mnou modulu ZVIERATA v NORIS-e pre firmu INTELSOFT ? :-)

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Poznám ho už z gymnaziálnych čias.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.