Zavrieť

Porady

Vyplnenie tlaciva DPH

Ahoj, som tu nova, takze mozno pre Vas velmi jednoducha otazka
Za zdaňovacie obdobie 10/06 som podala DPH, v ktorom bol nadmerny odpocet. Za zdaňovacie obdobie 11/06 nam vysla platba, ako spravne vyplnit tlacivo? dakujem
Usporiadat
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ked Vam eDANE nasledne povie ze udaje su spravne vyplnene, tak chodte cez menu "PRACA S DP" - Tlacit potvrdenie o podani. A az toto potvrdenie o podani bude vyzerat ako to Vase s ktorym si to kontrolujete, z minulych kvartalov.*
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Bowman Pozri príspevok
Ked som dal tieto udaje do R21,23 a 30 vyhodilo mi, ze udaje su korektne vyplnene.

Teraz by som to mohol potvrdit a odoslat, nasledne vytlacit a zaniest so suhrnnym vykazom v dvoch kopiach vsetko na urad, ze?
Komunikujete elektronickym podpisom alebo odovzdavate v papierovej forme danove priznanie?*
0 0
Bowman Bowman

Bowman je offline (nepripojený) Bowman

Nemam elektronicky podpis, cize odovzdavam ich v papierovej forme postou alebo na urad.

DP DPH, ale treba odoslat tak ako suhrnny vykaz aj online cez edane, ze?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Bowman Pozri príspevok
Nemam elektronicky podpis, cize odovzdavam ich v papierovej forme postou alebo na urad.

DP DPH, ale treba odoslat tak ako suhrnny vykaz aj online cez edane, ze?
Nie, danove priznanie sa podava papierovo ak nemate el.podpis. Myslim ze dnes DU urcite uz nestihate, a je posledny den na odovzdanie danoveho priznania. Nepredppokladam ze danovy urad posiela naspat potvrdene kopie (nemam skusenost), tak by malo stacit ak poslete
1) za Suhrnny vykaz: Krycí list a prvu stranu suhrnneho vykazu
2) za danove priznanie: cele danove priznanie*

*Poslat doporucene, cez podaci listok. A vytlacte si kopiu DP DPH (aj SV) aj pre vlastnu potrebu, aby ste buduci kvartal vedel ako na to, keby sa vam nepodarilo to rozbehnut s tym uctovnikom.*
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Nezabudnut vsetko podpisat, pripadne opeciatkovat *
0 0
Bowman Bowman

Bowman je offline (nepripojený) Bowman

DP DPH v edaniach teda nemam odoslat potvrdenim elektronickou znackou, ale iba vytlacit a odniest na urad?

Podatelnu stiham, je dnes do 17:00
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Bowman Pozri príspevok
DP DPH v edaniach teda nemam odoslat potvrdenim elektronickou znackou, ale iba vytlacit a odniest na urad?


Podatelnu stiham, je dnes do 17:00
Povinnost elektronicky podávat je len súhrnny výkaz. Takze DP DPH v papierovej forme (nezabudnite zobrat veci aj za suhrnny vykaz (kryci list a prvu stranu)
*A to ktory DU je taky sikovny ze pracuje do 17-tej na podatelni? V BA su vsetky dnes iba do 15-tej. Dnes je utorok
0 0
Bowman Bowman

Bowman je offline (nepripojený) Bowman

Som mimo BA, pojdem sa tam pozriet, v nestrankove dni ked je posledni den podavania, obycajne je podatelna do 5tej.
Dam vediet ako som pochodil, ci som skoncil na poste

Kazdopadne velmi pekne Ti dakujem za tuto skvelu pomoc a rad by som to nejak opatoval no
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Bowman Pozri príspevok
Som mimo BA, pojdem sa tam pozriet, v nestrankove dni ked je posledni den podavania, obycajne je podatelna do 5tej.
Dam vediet ako som pochodil, ci som skoncil na poste

Kazdopadne velmi pekne Ti dakujem za tuto skvelu pomoc a rad by som to nejak opatoval no
Tak drzim palce aby bolo otvorene. Ak idete osobne teda, tak si doneste vsetko dvakrat a nechajte si to potvrdit. Ak skoncite na poste, tak nezabudnie dat vsetko potrebné do obalky a poslat cez podací lístok aspon (radi zvyknu nieco stratit, tak nech mate doklad, ze ste im cosi poslali).
A dajte vediet ako ste pochodil
Pekny vecer.
*
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

NAšla som celkom dobrý materiál na nete:

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...aEFpiQ&cad=rja
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať