Zavrieť

Porady

Prechod na mesto

Prosím Vás o radu. V decembri som zaregistrovala informaciu podla ktorej umelecke skoly a skolske jedalne prechadzaju pod mesto. My ako cirkevna skola mame aj ZUS aj SJ, rada by som sa teda opytat ci skutocne nieco take bolo schvalene a mate aspon pribliznu predstavu co to bude znamenat v praxi, co sa tyka uctovania a miezd. Samozrejme ze budem musiet v takom pripade tieto zariadenia vyclenit spod skoly a viest ako samostatny subjekt. Co dalej ? Neviete bude robit mesto nejaku vstupnu kontrolu? prosim mate o tom niekto nejake informacie? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    večernica je offline (nepripojený) večernica

    večernica
    Pracujem na ZŠ a tiež máme ŠJ a ŚKD, na ktoré nám mesto prispieva z originálnych kompetencií a myslím si, že aj Vám to takto pôjde, lebo ZUŠ a ŠJ je súčasťou vašej školy, ale možno niekto má na to iný názor a snáď sa ozve.
    Dnes som zisťovala u nášho zriaďovateľa a poradili mi, ktoré zákony s tým súvisia.
    Zákon č. 689/2006, ktorým sa dopĺňa č. 597/2004, nariadenie vlády č. 697/2006, ktorým sa dopĺňa nar. vlády č. 2/2004.
    Odkaz na čl. II § 6 odsek 12 písm.b, kde sa hovorí, že obec na základe žiadosti zriaďovateľa poskytuje finač.prostr. na mzdy a prevádzku.
    Nar. vlády č. 668/2004 o rozdeľovaní výnosu dani a 564/2004
    Viac o tom neviem
    Naposledy upravil večernica : 08.01.07 at 14:54

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.