Zavrieť

Porady

Podnikateľsky plán pre UP - nápad

Cafte , ja ked som chcel dostat dotaciu z UP, pri tvorbe podnikatelskeho planu som dostal taky napad. V polozkach sa mi nechcelo vsetko vypisovat a zistovat si ceny, tak som tam dal iba 3 polozky /pocitac,1 rok najom a 2 roky odvody do ZP/. Vsetko mi preslo a dotacia mi bola schvalena. Ziskal som tym urcitu volnost pri vybere toho co si kupim, pretoze na ucte mam prostriedky , ktore budem splacat mesacne 2 roky /okolo 35000/. Len neviem ci mi nahodou nebudu kontrolovat aj podn ucet a to by znamenalo ze dotaciu musim drzat na ucte a 2 roky vyplacat najom a nemozem ich inak otacat. Aky je vas nazor ? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alpland je offline (nepripojený) alpland

    alpland
    reozo
    Cafte , ja ked som chcel dostat dotaciu z UP, pri tvorbe podnikatelskeho planu som dostal taky napad. V polozkach sa mi nechcelo vsetko vypisovat a zistovat si ceny, tak som tam dal iba 3 polozky /pocitac,1 rok najom a 2 roky odvody do ZP/. Vsetko mi preslo a dotacia mi bola schvalena. Ziskal som tym urcitu volnost pri vybere toho co si kupim, pretoze na ucte mam prostriedky , ktore budem splacat mesacne 2 roky /okolo 35000/. Len neviem ci mi nahodou nebudu kontrolovat aj podn ucet a to by znamenalo ze dotaciu musim drzat na ucte a 2 roky vyplacat najom a nemozem ich inak otacat. Aky je vas nazor ? dakujem


    Moj znamy ma tiez dotaciu, tiez tak skusil ako si pisal a mal z toho probklemy, na ucte musis mat uhradu zdravotnych odvodov, tuie mozes uhradzat len prevodom z uctu..Nakup zariadenia je navhodnejsi kartou, lebo ti odpocita presne tolko kolko stoji dana vec.Tovar nemozes kupovat z dotacie.Ak mas uvedene veci v kalkualcii co chces zakupit mozes, ale ked ti tam nieco chyba co chces kupit potrom, uz sa to neda, aUPSVAR to klasifikuje ako porusenie dohody!!!!

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Je dôležité aby si ten nájom a odvody platil,ale prečo peniaze na účte držať 2 roky nechápem ako to myslíš.
    Dobry den,
    aka najvyssia suma je mozna ziskat ako dotacia z UP? Ako dlho trvalo vybavenie dotacie? Dakujem

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Ak si klikneš na tento odkaz, máš čo čítať najmenej do rána....
    je tam okolo dotácií povedané hádam všetko, ak nie, potom sa pýtaj.
    Radi Ti pomôžeme.
    /výška rôzna podľa okresov, vybavenie ani mesiac/

    http://www.porada.sk/search.php?searchid=1890724

    PS. klikla som si na Tvoj profil a nepoteším Ťa - si na materskej, dotácia je pre nezamestnaných...
    Naposledy upravil kukučka : 31.01.07 at 11:32
    Klikla som na ten odkaz a vyhladavac nenasiel ziadne vysledky. Co sa tyka materskej, tak nebudem na nej uz onedlho. Nemas takisto informacie o grantoch z EU alebo nejake dotacie zo statu?
    Dakujem

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    adriana2007
    Klikla som na ten odkaz a vyhladavac nenasiel ziadne vysledky. Co sa tyka materskej, tak nebudem na nej uz onedlho. Nemas takisto informacie o grantoch z EU alebo nejake dotacie zo statu?
    Dakujem
    prepáč, už som ten link opravila

    Podnikateľsky plán pre UP - nápad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.