Zavrieť

Porady

CCCC STRETKO 2007

ta som to ja :-)

Anketa: Mám záujem o stretnutie CCCC klubu v lokalite:

Počet hlasujúcich
25. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Piešťany

    3 12.00%
  • hotel Lipa Bojnice - Pacho Prievidza

    4 16.00%
  • spoločné stretnutie s poraďákmi na nemKrahuľoch

    8 32.00%
  • Valentová - drevenicová osada pri Donovaloch

    17 68.00%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
AHOJTE,

keďže 17-tkam nestačia provinčné stretká, rozhodol sa klub CCCC, že si popri draní gatí u Pacha v PD, v Blave, v NR, či iných letoviskách v SR zorganizuje vlastné stretko, poprípade spoločné stretko na nemKrahuľoch.

Aby sa však také niečo mohlo zorganizovať, potrebuje sa vedieť, o ktoré oblasti našej vlasti máte záujem, koľko Vás príde a či vôbec príde a tak....


Predpokladaný termín pre možnosť 1, 2 a 4 je :

stretnutie sa bude konať od piatku 13.apríla


Pri spoločnom stretnutí s ostatnými Poraďákmi na Nemkrahuľoch možnosť 3:
je buď posledný májový, alebo prvý júnový víkend

Prosím vyjadrite sa najneskôr do 25.1.2007

Doplnok:
Umožnila som hlasovanie: na viac lokalít, s tým, že sa vidíte, kto pre akú lokalitu hlasoval

Všetky ostatné veci prosím neriešte so mnou....ja som len mala za úlohu urobiť anketu
Naposledy upravil Hlinkovx : 15.01.07 at 12:03
Usporiadat
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Náhodou som sa musela nájsť za tamtým rohom Tie myši.......... to zaspím asihneď. Oči unavené, myši neregistrujú, to barančeky, ovečky, na Valentovej aj medvede môžem... rátať.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
No ak by si náhodou mackovia mysleli, že snáď utečieme my....
....nepřátel se nelekejte, na množství nehleďte.....
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Náhodou ja sa viem skamarátiť s každým... Takže aby medvedíky neušli predomnou. To by som bola smutná. A na moju adoptívnu maminku sa úprimne teším. No to fakt budú medvedíky chúdence. Ľudmilka, treba nás vopred pripraviť čo môžeme a tak, aby sme už prišli pripravené.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Náhodou som sa musela nájsť za tamtým rohom Tie myši.......... to zaspím asihneď. Oči unavené, myši neregistrujú, to barančeky, ovečky, na Valentovej aj medvede môžem... rátať.
Slniečko naše a Ty si tu vari načierno? Prečo nesvietiš?
A k tým myškám - keby mi pomohli zaspať, tak ich veru budem aj počítať. Ale ovečky už všetky spočítané a ja furt ništ Ale s Vami je väčšia sranda ako s ovečkami, lepšie ako rozprávka na dobrú noc
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Evi, kdeže na čierno. Ja iba sem tam kuk. Trénujem na tie medvedíky.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Milé CCCC-čkárky a milí CCCC-čkári,
predpokladám, že si pri farbení vajíčok a pripravovaní dobrôt nájdete čas aj na hlasovanie o termíne - termíny sú v príspevkoch č.186 a 187.
Inak želám krásne sviatky a veselé stretnutia
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Eulalia Pozri príspevok
Elenka, keďže tým najväčším provokatérom na toto stretko som bola ja, tak to skúsim zosumarizovať:

Kde: - Valentová, drevenicová osada pri Donovaloch - a u Ľudmilky
Kedy: - komu viac vyhovuje termín 11.-13. máj, dá svoj súhlas pod príspevok č. 186, komu viac vyhovuje nasledujúci víkend, dá súhlas pod príspevok č. 187
Ako: - len veselo, s úsmevom a dobrou náladou. Ak niekomu bude chýbať, dodáme Ak sa pýtaš na cestu, Ľudmilka snáď vysvetlí
S kým:- s každým, kto príde so srdcom na dlani, nemá viac ako krásnych našich 17 a verí, že smiechom odplašíme aj horného suseda . Adoptívne mamičky nesmú chýbať, veď kto by potom dohliadal na ich adoptívne detičky?

Všetky ďalšie návrhy sú vítané. Z Piešťan a okolia rovno ponúkam 4 miesta v aute. Heli - ALDA - ak sa rozhodneš prísť, zabehnem po Teba aj do PK, neboj.

A už sa na Váš všetky strááááááášne teším
Aby to v tom šibačkovom zhone nezapadlo prachom, posúvam
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

Eulalia Pozri príspevok
Milé CCCC-čkárky a milí CCCC-čkári,



predpokladám, že si pri farbení vajíčok

a pripravovaní dobrôt

nájdete čas aj na hlasovanie o termíne


- termíny sú v príspevkoch č.186 a 187.
Tiež vám želám krásne sviatky

a veselé stretnutia.
Naposledy upravil malina : 09.04.07 at 22:16
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Vrátila som sa z obeda a roním slzy. Pochválila som sa kamarátke, že v máji idem do Valentovej a hneď mi povedala: Dúfam, že nie 19-teho. 17. mája má totiž 50, vlastne 17 a pozvala ma ešte v marci, že bude robiť veľkú oslavu, samozrejme v sobotu 19. mája..... Teraz sa mi parí z hlavy, ako to poriešiť.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No hádam sa nás toľko zíde, aby sme pekne vospolok pohli základmi domčeka. No ja sa fakt už na všetkých teším. Hádam sa to riešenie vždy nájde.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

abel Pozri príspevok
Vrátila som sa z obeda a roním slzy. Pochválila som sa kamarátke, že v máji idem do Valentovej a hneď mi povedala: Dúfam, že nie 19-teho. 17. mája má totiž 50, vlastne 17 a pozvala ma ešte v marci, že bude robiť veľkú oslavu, samozrejme v sobotu 19. mája..... Teraz sa mi parí z hlavy, ako to poriešiť.
No predsa presunúť termín Elen, ja mám tiež stretávku zo základnej v tom termíne .
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

abel Pozri príspevok
Vrátila som sa z obeda a roním slzy. Pochválila som sa kamarátke, že v máji idem do Valentovej a hneď mi povedala: Dúfam, že nie 19-teho. 17. mája má totiž 50, vlastne 17 a pozvala ma ešte v marci, že bude robiť veľkú oslavu, samozrejme v sobotu 19. mája..... Teraz sa mi parí z hlavy, ako to poriešiť.
Elenka, poradím - v piatok do Valentovej, v sobotu si odskočíš na oslavu 17-tky a v nedeľu si zase s nami Ako by to bolo s kilometrami? Bolo by to pre Teba realizovateľné? O adoptívnu dcérku sa nemusíš báť, my Ti ju zatiaľ postrážime, aby nevyvádzala a náhodou navždycky nevyhnala horných susedov z doliny (Keď už teraz na nich trénuje )
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

Minianketa v príspevkoch č. 186-188 stále nie je uzavretá, ešte sa dá termín stretka aj presunúť.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

malina Pozri príspevok
Minianketa v príspevkoch č. 186-188 stále nie je uzavretá, ešte sa dá termín stretka aj presunúť.
Ľudmilka a ako by to bolo potom s tým termínom
H O C I K E D Y ?
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

Vyzerá to tak, že vtedy, keď prestanete myslieť na to, že tu na vás čaká aj náš horný sused...

0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Vierka 123 a Abel.......navrhnite náhradný termín a potom pozančiť do kalendára , že za nič na svete neprijímate iné pozvanie ...... jedine Valentová

Čakám súhlas ...tak sľubujeme .....
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

malina Pozri príspevok
Vyzerá to tak, že vtedy, keď prestanete myslieť na to, že tu na vás čaká aj náš horný sused...

Ľudmilka, ale keď si prestaneme robiť srandu zo svojho strachu pred horným susedom, budeme si potom už môcť robiť srandu len zo svojich skutočných chýb - a to zvyčajne bolí
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No obávam sa, že my vôbec nebudeme odkázané za účelom srandy na horných ani dolných susedov, ale oni asi veľa nenaspia kým tam budú 17nástky, ktoré sa spoznali v rámci tejto stránky. Takže budú mať o program susedia postarané. Nakoniec si oni na ich www stránke budú písať, aby sa navzájom pred nami varovali. No tak to to je moja vízia blízkej budúcnosti.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Možno to ich varovanie pôjde práve takouto potrubnou poštou. Samozrejme, možno majú aj únikové vchody aj náhradné bývanie zabezpečené. Možno ma požiadajú aj o zabezpečenie výkonu správy.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

...potrebujem očistiť oprskaný monitor....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať