Zavrieť

Porady

CCCC STRETKO 2007

ta som to ja :-)

Anketa: Mám záujem o stretnutie CCCC klubu v lokalite:

Počet hlasujúcich
25. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Piešťany

    3 12.00%
  • hotel Lipa Bojnice - Pacho Prievidza

    4 16.00%
  • spoločné stretnutie s poraďákmi na nemKrahuľoch

    8 32.00%
  • Valentová - drevenicová osada pri Donovaloch

    17 68.00%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
AHOJTE,

keďže 17-tkam nestačia provinčné stretká, rozhodol sa klub CCCC, že si popri draní gatí u Pacha v PD, v Blave, v NR, či iných letoviskách v SR zorganizuje vlastné stretko, poprípade spoločné stretko na nemKrahuľoch.

Aby sa však také niečo mohlo zorganizovať, potrebuje sa vedieť, o ktoré oblasti našej vlasti máte záujem, koľko Vás príde a či vôbec príde a tak....


Predpokladaný termín pre možnosť 1, 2 a 4 je :

stretnutie sa bude konať od piatku 13.apríla


Pri spoločnom stretnutí s ostatnými Poraďákmi na Nemkrahuľoch možnosť 3:
je buď posledný májový, alebo prvý júnový víkend

Prosím vyjadrite sa najneskôr do 25.1.2007

Doplnok:
Umožnila som hlasovanie: na viac lokalít, s tým, že sa vidíte, kto pre akú lokalitu hlasoval

Všetky ostatné veci prosím neriešte so mnou....ja som len mala za úlohu urobiť anketu
Naposledy upravil Hlinkovx : 15.01.07 at 12:03
Usporiadat
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Zdá sa, že sa nám prihlásil aj jeden chlapec. Dúfam, že sa nezľakne čisto babskej zostavy a neodvolá prihlásenie. Janko tešíme sa aj na teba.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

camelfly
Evka, ja som to trosku zosumarizovala lebo mne sa tam uz nedalo pricviknut, tak som to pricvikla sem

VALENTOVA:

abel, ALDA, Elena Navrátilová, Eulalia, JTOMA, KEJKA, malina, Melnick, Simonab, Viera123, willma, Zita5, camelfly
Pekná zostava, dúfam, že nám to vydrží. Teším sa na Vás na všetky.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Dievčatá, pár všeobecných info o Valentovej:
- súkromná chata, kam nás srdečne pozýva domáca pani a otvára nám svoju náruč
- každá by mala preto prísť s vlastným spacákom, nech nepridávame robotu
- jedlo sa určite dohodneme, veď sme kuchárky zdatné, aj v takom mladom veku krásnych 17, ak by sa nám nechcelo variť, je možné v neďalekej verejnej chate objednať stravu (vopred)
- zdá sa mi, že je to to pravé na stretnutie CCCC
- jediný problém je termín - v navrhovanom aprílovom termíne sa môžeme stretnúť ešte so snehom - ak si to Perinbaba rozmyslí a tú duchnu trochu natrasie.
Termín som navrhovala s ohľadom na superstretko na Krahuliach, pretože predpokladám, že viaceré z nás budú mať záujem aj o toto stretko. Zdalo sa mi, že by bol dobrý odstup od oboch stretiek aspoň pár týždňov, pretože nie každá má možnosť vypadnúť z domu a z práce trebárs dva víkendy po sebe.
Ale vo Valentovej je najkrajšie počasie práve v termínoch, kedy budú asi Krahule.

Takže teraz Vás poprosím o vyjadrenie k:
- termínu - napr. posunúť na jún až po Krahuliach, ponechať pôvodný a pod.
- vareniu
- vlastnému spacáku.

Vďaka.:p .
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Žeby som zobrala privátneho kuchára-chudák synátor, veď by z toľkých ženských aj vlasy stratil
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

willma
Žeby som zobrala privátneho kuchára-chudák synátor, veď by z toľkých ženských aj vlasy stratil
Možno by si sa Willmuška divila ako mu budú rýchlo rásť .
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

Eulalia
Takže teraz Vás poprosím o vyjadrenie k:
- termínu - napr. posunúť na jún až po Krahuliach, ponechať pôvodný a pod.
- vareniu
- vlastnému spacáku.

Vďaka.:p .
Začnem teda ja:
k termínu:
Mne vyhovuje hociktorý májový alebo júnový víkend okrem 25.-27. mája a 1.-3. júna, lebo navtedy mám vo Valentovej dohodnutých stavebných majstrov . Osobne sa prihováram za víkend 15.-17. júna, lebo nasledujúci týždeň bude depkový a ten ďalší budeme baliť svojim bábikám prázdninové kufre. Z májových víkendov bude asi nalepší v dňoch 11.-12. 5. 2007., ale môže byť aj ten od 4. do 6. mája.
k vareniu:
Variť predsa bude willmin synátor, nie? A čo si uňho objednáme, na tom sa podľa mňa stačí dohodnúť až tesne pred stretkom. Už aj podľa toho, koľko z prihlásených dievčat bude musieť svoju účasť z rôznych dôvodov odvolať (Helenka, šetri sa a skoro sa nám uzdrav! ) a koľko ich ešte hoci aj na poslednú chvíľu pribudne...
k spacákom:
Kto chce, nech si ho prinesie, ale kto ho nemá alebo priestor svojej batožiny využije radšej na niečo iné, nemusí. Lôžkovín je - podľa momentálnej zostavy - naozaj dosť.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

malina
Začnem teda ja:
k vareniu:
Variť predsa bude willmin synátor, nie? A čo si uňho objednáme, na tom sa podľa mňa stačí dohodnúť až tesne pred stretkom. Už aj podľa toho, koľko z prihlásených dievčat bude musieť svoju účasť z rôznych dôvodov odvolať (Helenka, šetri sa a skoro sa nám uzdrav! ) a koľko ich ešte hoci aj na poslednú chvíľu pribudne...
Prepáč, že som to tak okresala, ale toto bola tá podstatná časť, ktorú som potrebovala, pozrel na mňa spôsobom-mama ty si sa zbláznila- a tým zostáva varenie predsa len na nás
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

willma
Prepáč, že som to tak okresala, ale toto bola tá podstatná časť, ktorú som potrebovala, pozrel na mňa spôsobom-mama ty si sa zbláznila- a tým zostáva varenie predsa len na nás
Willmi, urcite by sa mal pri nas dobre , vsak ked zacnu 17-nastky vystrajat, neviem neviem co na to nase dietky
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Nebojte navaríme a ešte ako .....
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

malina
Začnem teda ja:
k termínu:
Mne vyhovuje hociktorý májový alebo júnový víkend okrem 25.-27. mája a 1.-3. júna, lebo navtedy mám vo Valentovej dohodnutých stavebných majstrov . Osobne sa prihováram za víkend 15.-17. júna, lebo nasledujúci týždeň bude depkový a ten ďalší budeme baliť svojim bábikám prázdninové kufre. Z májových víkendov bude asi nalepší v dňoch 11.-12. 5. 2007., ale môže byť aj ten od 4. do 6. mája.
ja sa prisposobim, cize necham na vas dievcata ktory vikend schvalite,
pre mna je podstatne to, ze sa tesim a aj si oddychnem, nehovorim o spani nakolko to asi nebudeme

k vareniu:

Variť predsa bude willmin synátor, nie? A čo si uňho objednáme, na tom sa podľa mňa stačí dohodnúť až tesne pred stretkom. Už aj podľa toho, koľko z prihlásených dievčat bude musieť svoju účasť z rôznych dôvodov odvolať (Helenka, šetri sa a skoro sa nám uzdrav! ) a koľko ich ešte hoci aj na poslednú chvíľu pribudne...
hadam to vyjde aj mne a nic sa nestane

k spacákom:

Kto chce, nech si ho prinesie, ale kto ho nemá alebo priestor svojej batožiny využije radšej na niečo iné, nemusí. Lôžkovín je - podľa momentálnej zostavy - naozaj dosť.

no neviem ked teraz nesnezi ci nebude v maji alebo dokonca toho juna
a nebudeme potrebovat este spacaky navyse
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ja si pre istotu zoberiem jeden spoľahlivý xročný,troška,teda úplne prešedivelý. Len aby ste sa mi oň potom nepobili.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick
Ja si pre istotu zoberiem jeden spoľahlivý xročný,troška,teda úplne prešedivelý.

To vážne ....to musí byť trvanlivý spacák ......dobručký dlhoročný
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Ako vidím, tak budú rodinné dovolenky, nie iba stretko CCCC.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Ja si pre istotu zoberiem jeden spoľahlivý xročný,troška,teda úplne prešedivelý. Len aby ste sa mi oň potom nepobili.
Majka, to pojdes potom skoro spat? alebo budeme buntosit

PS: Majkaaa teraz neviem ci pises o spacaku alebo o niekom
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
camelfly
Majka, to pojdes potom skoro spat? alebo budeme buntosit
Majka nepotrebuješ k tomu prešedivelému spacáku pár?
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

uz viem
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
Majka nepotrebuješ k tomu prešedivelému spacáku pár?
Však ho prines,veď si možno porozumejú.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
camelfly
Majka, to pojdes potom skoro spat? alebo budeme buntosit

PS: Majkaaa teraz neviem ci pises o spacaku alebo o niekom

Už vieš.
No v každom prípade ma tam musí môj spacák dopraviť. Takže mením ho na lietajúci koberec.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
camelfly
uz viem
Ja môj spacák som predbežne odporučila do RbK .....nech sa vyluftuje ...
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Už vieš.
No v každom prípade ma tam musí môj spacák dopraviť. Takže mením ho na lietajúci koberec.
vsak si to tak krasne salamunsky napisala , to ja budem musiet zalovit niekde kde mam odlozeny spacak, hadam ho este mole nespapali a nenarobili dierky lebo by mi fucalo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať