Zavrieť

Porady

Pomoc! Ja mám vrásky!

Naozaj, neviem, či je to z vyčerpania, alebo od toho neustáleho ťukania do počítača, ale z ničoho nič mám v okolí očí nehorázne vrásky. Možno s tým niekto máte skúsenosti. Som účtovníčka a tak nečudo - zanedbala som na pár týždňov pitný režim, sedím za počítačom a ožarujem sa a zrazu badám v zrkadle vrásky. Pleť sa mi vysušila. Pri tom mám zmiešaný typ pleti so sklonom k upchávaniu mazových žliaz. Používam kozmetiku La ROCHE POSAY, tá mi totiž nerobí žiadne problémy.
Otázka na Vás. Mám 29, ale absolútne žiadne skúsenosti s používaním krémov proti vráskam. A nechcem začať so "silnými" krémami, viete niekto poradiť?

Ďakujem vopred za rady - zachránite mi čas mladosti.
P.S: Neznesiem parfumované krémy.
Naposledy upravil Adria.ma : 30.01.07 at 06:43
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

.... máš krásne problémy....naozaj ďakujem za veselé prebudenie.
Nechci vidieť ako budeš vyzerať, keď budeš mať 40 ! Pozývam Ťa týmto ku mne na rannú kávu - uvidíš ako má vyzerať okolie správneho účtovníckeho oka. Riadne kruhy pod očami, najlepšie popolavej farby, vrásky adekvátne veku a pitnému (ne)režimu, bielka ako po fláme .....
Vážne - kašli na to, však sú dôležitejšie veci na svete, napr. včas a kvalitne urobené daňové priznania . Keď máme dosť rozumu na vykonávanie našej milej práce, tak ho používajme aspoň troška aj pre seba - daj si k ruke fľašu s vodou, papkaj striedmo, veľa ovocia a zeleninky, občas pôstny deň(týždeň), nefajči atď, však to vieš aj sama .
A čo sa týka krémikov - ja mám iba jednu skúsenosť s krémom proti vráskam 40 +, ktorý mi dala moja vtipná kamoška k narodeninám. Mala som z neho alergiu a asi tri dni opuchnutú tvár ....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

Johanka
.... máš krásne problémy....naozaj ďakujem za veselé prebudenie.
Nechci vidieť ako budeš vyzerať, keď budeš mať 40 ! Pozývam Ťa týmto ku mne na rannú kávu - uvidíš ako má vyzerať okolie správneho účtovníckeho oka. Riadne kruhy pod očami, najlepšie popolavej farby, vrásky adekvátne veku a pitnému (ne)režimu, bielka ako po fláme .....
Vážne - kašli na to, však sú dôležitejšie veci na svete, napr. včas a kvalitne urobené daňové priznania . Keď máme dosť rozumu na vykonávanie našej milej práce, tak ho používajme aspoň troška aj pre seba - daj si k ruke fľašu s vodou, papkaj striedmo, veľa ovocia a zeleninky, občas pôstny deň(týždeň), nefajči atď, však to vieš aj sama .
A čo sa týka krémikov - ja mám iba jednu skúsenosť s krémom proti vráskam 40 +, ktorý mi dala moja vtipná kamoška k narodeninám. Mala som z neho alergiu a asi tri dni opuchnutú tvár ....
Dobré ráno .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Johanka
.... máš krásne problémy....naozaj ďakujem za veselé prebudenie.
Nechci vidieť ako budeš vyzerať, keď budeš mať 40 ! Pozývam Ťa týmto ku mne na rannú kávu - uvidíš ako má vyzerať okolie správneho účtovníckeho oka. Riadne kruhy pod očami, najlepšie popolavej farby, vrásky adekvátne veku a pitnému (ne)režimu, bielka ako po fláme .....
Vážne - kašli na to, však sú dôležitejšie veci na svete, napr. včas a kvalitne urobené daňové priznania . Keď máme dosť rozumu na vykonávanie našej milej práce, tak ho používajme aspoň troška aj pre seba - daj si k ruke fľašu s vodou, papkaj striedmo, veľa ovocia a zeleninky, občas pôstny deň(týždeň), nefajči atď, však to vieš aj sama .
A čo sa týka krémikov - ja mám iba jednu skúsenosť s krémom proti vráskam 40 +, ktorý mi dala moja vtipná kamoška k narodeninám. Mala som z neho alergiu a asi tri dni opuchnutú tvár ....
Za vrásky ešte nikoho nepotrestali, ale za nepodanie DP už áno. Takže, šup sem, šup tam, nám už je to všetko jedno, šup sep, šup tam, vrásky sú nám fuk
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Vitaj v klube
P.s. Kozmetika, ktorú používaš je dobrá, najmä ak máš problémy s alergiou
0 0
Lion Topoľčany Lion Topoľčany

Lion Topoľčany je offline (nepripojený) Lion Topoľčany

Nič sa nebojte, každá z nás má vrásky, aspoň určite v tomto období
až do 31.3.2007! Ja mám veľmi citlivú pleť, a čím si dám drahší a špeciálnejší krém, tým mi to robí väčšiu galibu. Nakoniec som rezignovala a začala som
používať detskú kozmetiku Bubchen, sú to veľmi jemné krémiky, nezaťažené silnou chémiou...
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Johanka
Mala som z neho alergiu a asi tri dni opuchnutú tvár ....
Johanka, ale 3 dni si určite nemala vrásky
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

No, mala som jednu veľkú vrásku cez celú hlavu - či mi tá hrôza z tváre niekedy zmizne ....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Johanka
No, mala som jednu veľkú vrásku cez celú hlavu - či mi tá hrôza z tváre niekedy zmizne ....
Tá hrôza možno, možno, ale mám obavy, že tvár nie, takže hrôzy sa môžu ešte prihodiť.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Mila Adria.ma, mat tak tvoje starosti a Billa Gatesa peniaze - to by sa nam zilo! Vrasky su ozdobou , ludia, ktori sa zaoberaju zistovanim povahy z tvare, by boli nestastni, keby mali pred sebou tvaricku bez vrasok.
Nic si z vrasok nerob, mame ine kvality ako hladku plet.
0 0
jana stecova jana stecova

jana stecova je offline (nepripojený) jana stecova

mam rada modu,kozmetiku,auta,neznasam nasiliev akejkolvek forme ...viac
Mať len také problémy . To je proste život.Dobre som sa pobavila. Ty si myslíš , že budeš bez vrások , to by bolo veľmi nespravodlivé , že by sa ti tie vrásky nerobili. My ostatné ženy akože čo?!!!!!!!!!!
0 0
jana stecova jana stecova

jana stecova je offline (nepripojený) jana stecova

mam rada modu,kozmetiku,auta,neznasam nasiliev akejkolvek forme ...viac
Nedá mi nereagovať ešte raz. Skús navštíviť plas.chirurga alebo psychológa.
hahahaha.... Zvyčajne takto nereagujem , ale ten tvoj príspevok " stal zato ".
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Hm, nebudem písať ani múdro , ani s iróniou......moja tvár je vďaka dedičnosti doslova plisovaná .... začalo to po 30-ke .........ale mám krásnych priateľov a syna - poklad ....ani jedno, ani druhé by som nevymenila za pleť "nemluvňaťa"
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Adria.ma
Naozaj, neviem, či je to z vyčerpania, alebo od toho neustáleho ťukania do počítača, ale z ničoho nič mám v okolí očí nehorázne vrásky. .
No tuším ťa to šoklo tak, ako mňa prvý šedivý vlas - tiež som mala 29...
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
ja si z Teba utahovat nebudem. Skratka, vrasky patria k zivotu. Je to iste neprijemne, a su tri spôsoby, ako s nimi bojovat - napichaju ta injekciami, budes sa maskovat nejakym liftingovym makeupom, kym sa to bude dat, alebo sa s tym jednoducho zmieris. Cim som starsia, tym zistujem ze mi vrasky celkom pristanu a btw dodavaju na "dolezitosti"
ja som si vsimla napr. na mojich niekedy zdravo svalnatych stehnach potrhane zilkove metlicky... nuz... ak ma muz miluje, tak ma kvoli tomu neopusti. Inak by asi prestal vidiet uplne
0 0
MIŠO T MIŠO T

MIŠO T je offline (nepripojený) MIŠO T

[Otázka na Vás. Mám 29, ale absolútne žiadne skúsenosti s používaním krémov proti vráskam. A nechcem začať so "silnými" krémami, viete niekto poradiť?

Ďakujem vopred za rady - zachránite mi čas mladosti.
P.S: Neznesiem parfumované krémy.[/quote]

Ak si to zistila len Ty, nerob si z toho nič. Ale pozor !!!!! Že vraj aj v budúcnosti zomrieme !!!!!- a to už je horšie. Kto bude robiť účtovníctvo ????

Samozrejme že je to na odľahčenie a uvoľnenie- rokmi prichádza všeličo. Ale čo už, DPH sme odovzdali, DzMV sme zaplatili, už len účtovať nový rok a podať DP. - a stále dokolečka-
Naposledy upravil MIŠO T : 30.01.07 at 14:38
0 0
Adria.ma Adria.ma

Adria.ma je offline (nepripojený) Adria.ma

jana stecova
Nedá mi nereagovať ešte raz. Skús navštíviť plas.chirurga alebo psychológa.
hahahaha.... Zvyčajne takto nereagujem , ale ten tvoj príspevok " stal zato ".
V podstate tak reagujem aj ja. Ale... fakt. Minule som si stretla bývalú spolužiačku, vrásky sú ozdobou, ale ona ... Tak som sa zľakla, pretože 60 je ešte ďaleko.
A som rada, že ste to väčšina zobrali ako bobavenie. Mne je z toho tiež smiešno, že som sa nestačila ani nadýchnuť po sfukovaní sviečok na torte s číslom 20 a zrazu sa breberiem pri zrkadle s 29 na krku. Ako, ja ten vek beriem, a aj tie vrásky. Ale... Ruku na srdce. Nech už máme my ženy problémy aké máme (ja ich mám riadne dosť) aj tak mi ukážte tú, ktorá nechce byť krásna a vyzerať "dobre". Hádam neklamem? Lebo kto to tvrdí, tak je ku klamstvu bližšie ako ja.
Beriem vrásky, len sa pozrite na iné - nehovorím o Studenkovej. A plastický chirurg? Prepáčte, mne sa páči prirodzená krása. Ale to zas neznamená, že by som sa dokázala zmieriť s "nahrubo plisovanou" sukňou pod očami. A v mojom veku. A mimo to - psychológ - toto nezamietam, len nemyslím, žeby ten problém bol až na otravovanie psychológa.
Takže, ak máš, Janka, praktickú radu ako to "starnutie" pleti troška pribrzdiť a ako to trošku zmierniť - čakám, ak nie, tak asi klameš samú seba o tom, ako Ti vrásky nevadia. Mýlim sa?
0 0
Viera.M. Viera.M.

Viera.M. je offline (nepripojený) Viera.M.

hlavná účtovníčka
Zareagujem aj ja, nedá mi to... Vrásky pribúdajú s pribúdajúcim vekom, niekto ich má viac, niekto menej. Je v tom aj určitá dedičnosť.
Ja ich mám vzhľadom na svoj vek, málo, ale nie o tom je život, koľko mám vrások.
Tie, ktoré mi "zdobia" tvár sa vždy prehĺbia...od radosti.. pozrúc sa na svoje dve, dnes už dospelé, dcéry...ktoré som vychovala sama a tie vrásky stoja za ten pohľad...
Pekný deň všetkým:-)
0 0
Adria.ma Adria.ma

Adria.ma je offline (nepripojený) Adria.ma

tiny77
ja si z Teba utahovat nebudem. Skratka, vrasky patria k zivotu. Je to iste neprijemne, a su tri spôsoby, ako s nimi bojovat - napichaju ta injekciami, budes sa maskovat nejakym liftingovym makeupom, kym sa to bude dat, alebo sa s tym jednoducho zmieris. Cim som starsia, tym zistujem ze mi vrasky celkom pristanu a btw dodavaju na "dolezitosti"
ja som si vsimla napr. na mojich niekedy zdravo svalnatych stehnach potrhane zilkove metlicky... nuz... ak ma muz miluje, tak ma kvoli tomu neopusti. Inak by asi prestal vidiet uplne
Tiny,
poväčšinou sme tu baby a my baby si vieme úprimne pohovoriť o všetkom možnom. Aj o vráskach. A tie "pavúčiky" na nohách mám aj ja. Ja mám rada zrelosť a zrelú pleť, ale...
Mám jednu známu - ta mi je tiež na pobavenie - zhodou okolností blondínka, a... Nosí krátke sukničky aj v zime, sťahovací korzet, do podprsenky si "zatiaľ" dáva silikónové vypchávky, umelé má dokonca aj nechty a aj mihalnice, pery napustené kolagénom, make-up na "odlepenie" pri zavretí dverí.... A takto by som veru nechcela vyzerať. Je sexi, len nech sa neumyje a nezoblečie. To by tá ilúzia prešla každého chlapa. Takže, viem ako na mnohé zapôsobilo to moje "vyznanie" ale - poďte na mňa s praktickými radami pre (verím o sebe) úplne normálnu ženu s úplne normálnymi obavami. A ktorá chce vyzerať PRIRODZENE!!!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Adria.ma
Tiny,
poväčšinou sme tu baby a my baby si vieme úprimne pohovoriť o všetkom možnom. Aj o vráskach. A tie "pavúčiky" na nohách mám aj ja. Ja mám rada zrelosť a zrelú pleť, ale...
Mám jednu známu - ta mi je tiež na pobavenie - zhodou okolností blondínka, a... Nosí krátke sukničky aj v zime, sťahovací korzet, do podprsenky si "zatiaľ" dáva silikónové vypchávky, umelé má dokonca aj nechty a aj mihalnice, pery napustené kolagénom, make-up na "odlepenie" pri zavretí dverí.... A takto by som veru nechcela vyzerať. Je sexi, len nech sa neumyje a nezoblečie. To by tá ilúzia prešla každého chlapa. Takže, viem ako na mnohé zapôsobilo to moje "vyznanie" ale - poďte na mňa s praktickými radami pre (verím o sebe) úplne normálnu ženu s úplne normálnymi obavami. A ktorá chce vyzerať PRIRODZENE!!!
Vrásky nemajú rady veľa spánku, pretože potom sa nemôžu vytvárať, pitný režim, stres, čerstvý vzduch....
0 0
Adria.ma Adria.ma

Adria.ma je offline (nepripojený) Adria.ma

Viera.M.
Zareagujem aj ja, nedá mi to... Vrásky pribúdajú s pribúdajúcim vekom, niekto ich má viac, niekto menej. Je v tom aj určitá dedičnosť.
Ja ich mám vzhľadom na svoj vek, málo, ale nie o tom je život, koľko mám vrások.
Tie, ktoré mi "zdobia" tvár sa vždy prehĺbia...od radosti.. pozrúc sa na svoje dve, dnes už dospelé, dcéry...ktoré som vychovala sama a tie vrásky stoja za ten pohľad...
Pekný deň všetkým:-)
Vierka,
úprimne Ti prajem takú tvár a také radosti zo života. Aj ja mám dvoch úžasných synov, síce ešte malých - prváčik a škôlkar, ale tí mi dávajú tú radosť o ktorej Ty hovoríš. Ďakujem za povzbudenie, že sa dá vyzerať dobre aj v staršom veku.
Ale nedá mi nespýtať sa Ťa - ako si "zabojovala" aby si vyzerala tak dobre ako opisuješ. Jasné, že nemienim pozerať do zrkadla každých 5 minút, ale "komplex" z vrások si budem liečiť už teraz, kým je čas a nie nadávať keď pre ich pomalší "vývin" sa už nebude dať urobiť absolútne nič.
Máš niečo Ty?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať